Tenis liga Glavno da se igra

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenis liga Glavno da se igra


+135
MarkoP
Denis8541
plete7
LBotica
kravata69
adrijan
Dominko
NikolinaB
tomislav_djapic
bernarda_t
Dentex
Dado111
deni_9
mxm
istva
filolis
Loki94
Ivek
iDarko
Fi-lip
selearco
gugi
Rosberg
twinkleminklesson
Luka.M
donmodri
KrŠ
medinjo
osomek
Tomek1311
mKnez
sstanic
bojan
sale9667
Gogooooo
bertys30
Kengurko
zgfazer600
mgracak
gojmi
banđi
Mateo Troskot
rnikola
zalive
Toni
josipj
elpatron
Nenad
DKriskov
Tompa
rios
AlenM
JuraSB
J.P.
kovacicm
Wacago
dalibor_
hogarstrasni
deekay
silentpipe
Danko
limaaa1
ultravires
Bikaa
Miro_ZG
nenadd81
bruno32
flegma00
fak
ZCrljenica
neven
Ivorg
mradic
markosk
bornaborna
Franimal
Sasa Markovic
gkovacic19
bruno_29
amuzic
Kiro
Tsonga
gogy984
HrvojeMato
klazar
kmackic
dbujan
leo10
chris
fanotni
tuna4794
monera
TVex
t_derek
nilvap
MB72
Mrnjo
pklicov
piplinho
Labinho
Perobatina
z3l3nk0
moris
Donpaco
Marko113
mario cosic
Soldinho
bozhan
barkapetbe
IlijaK
tcerovecki
racchetta
xdomagojx
Samprasac
jadspadina
itadic
xxx
Danijel
blackout1
tezakv
alsaric
geczgb
tin93
Jurica
Mateo20
Hrvoje
miro
lukav
Bruno27
Robi
ptichurina
marin
Dombaj
tomek
Franko Matesic
139 posters

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    avatar
    Tompa


    Posts : 416
    Join date : 2009-09-30

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Tompa 11.03.14 13:14

    Prodajem potpuno nove, nikad nošene, sa etiketama, krivo naručen broj Nike-ice Vapor9 za zemljane terene. Br. 43. Cijena 680 kn.
    Slika i opis putem linka ispod.


    http://www.tennis-point.com/nike-roger-federer-zoom-vapor-9-tour-clay-white-brightgrey.html
    kmackic
    kmackic


    Posts : 695
    Join date : 2012-09-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  kmackic 11.03.14 13:38

    Tompa wrote:Prodajem potpuno nove, nikad nošene, sa etiketama, krivo naručen broj Nike-ice Vapor9 za zemljane terene. Br. 43. Cijena 680 kn.
    Slika i opis putem linka ispod.


    http://www.tennis-point.com/nike-roger-federer-zoom-vapor-9-tour-clay-white-brightgrey.html

    Tompy s obzirom na toliki broj obozavatelja Rođe ovo je vec trebalo "planut" cat
    avatar
    Tompa


    Posts : 416
    Join date : 2009-09-30

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Tompa 11.03.14 14:29

    Hehe, bitno je u pravom trenutku plasirati oglas (i na pravo mjesto naravno…)  Very Happy 

    Btw. pita Vajda kad ćemo naručiti trenirke? Di je zapelo?
    kmackic
    kmackic


    Posts : 695
    Join date : 2012-09-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  kmackic 11.03.14 17:54

    Tompa wrote:Hehe, bitno je u pravom trenutku plasirati oglas (i na pravo mjesto naravno…)  Very Happy 

    Btw. pita Vajda kad ćemo naručiti trenirke? Di je zapelo?
    Nije nista zapelo, u finalnoj smo fazi dogovora..
    Pitanje je moze li ducan izdrzati navalu nasih igraca kad svi odjednom dolete u ducan po svoj primjerak GDSI opreme.. cat
    JuraSB
    JuraSB


    Posts : 189
    Join date : 2012-04-16
    Age : 39
    Location : Zagreb

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  JuraSB 16.03.14 21:50

    Prodajem dva Pure Drivea. Novi model (2013.). Za jeftine pare. 400kn komad.
    U solidnom stanju.
    Labinho
    Labinho


    Posts : 1534
    Join date : 2011-11-14

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Labinho 16.03.14 22:44

    JuraSB wrote:Prodajem dva Pure Drivea. Novi model (2013.). Za jeftine pare. 400kn komad.
    U solidnom stanju.

    dobit ces zabranu prodavat dok ne igras ligu Smile pa nije ti ovo plac Smile
    JuraSB
    JuraSB


    Posts : 189
    Join date : 2012-04-16
    Age : 39
    Location : Zagreb

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  JuraSB 16.03.14 22:55

    Hahaha
    Pa igram ligu za koji dan. Smile
    Ovo je bolje od placa.
    Franimal
    Franimal


    Posts : 527
    Join date : 2013-04-20
    Age : 38
    Location : Zagreb

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Franimal 22.03.14 17:12

    Labinho
    Labinho


    Posts : 1534
    Join date : 2011-11-14

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Labinho 22.03.14 18:13

    Fran_zgb wrote:Prodajem 2x babolat aero pro
    Svi detalji:
    http://www.njuskalo.hr/tenis-reketi-oprema/babolat-aeropro-drive-oglas-11081541

    haha dugo si ih imao Smile
    Franimal
    Franimal


    Posts : 527
    Join date : 2013-04-20
    Age : 38
    Location : Zagreb

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Franimal 22.03.14 18:15

    A jbga. Nije to za mene taj reket.

    Trazim princ tour 100 16x18, ako netko prodaje ja kupujem.
    tin93
    tin93


    Posts : 1065
    Join date : 2012-03-10
    Age : 30
    Location : Dugave

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  tin93 22.03.14 19:44

    To je to, zna Nole koji reket valja!  Smile 

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Djokov10
    t_derek
    t_derek


    Posts : 272
    Join date : 2012-08-01
    Age : 41
    Location : Zagreb

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  t_derek 22.03.14 19:50

    tin93 wrote:To je to, zna Nole koji reket valja!  Smile 

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Djokov10

    Kad bi još znali s čima igra... Danas gledam Čilića i igra katastrofalno, a skužio sam da igra s Radicalom a ne sa Instinctom... ili je to samo farba?  Neutral 
    tin93
    tin93


    Posts : 1065
    Join date : 2012-03-10
    Age : 30
    Location : Dugave

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  tin93 22.03.14 20:11

    t_derek wrote:
    Kad bi još znali s čima igra... Danas gledam Čilića i igra katastrofalno, a skužio sam da igra s Radicalom a ne sa Instinctom... ili je to samo farba?  Neutral 

    Ma iskreno uopce me ne zanimaju karakteristike koji tocno reket ima. Dosta je slican mojem i to mi je dosta..  Laughing 
    Sigurno je i logicki da njemu nemoze odgovarati isti reket kao meni ali meni je dovoljno to da izgledom u ruci drzimo isti reket!  Laughing
    tezakv
    tezakv


    Posts : 137
    Join date : 2012-07-02

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  tezakv 23.03.14 8:54

    Munjeni je prešao s onog ženskastog Instincta na Prestige, ali nisam ziher koja verzija, svi jednako izgledaju.
    Radical je ipak malo drugačiji, iako osnovna verzija ne dolazi s punom kapom preko cijelog okvira reketa već je Head pametno to napravio na sljedeći način:
    Murray igra s Headom iz 90-ih, Pro Tour 660, Thomas Muster i Gustavo Kuerten su proslavili taj reket te još danas slovi kao jedan od najresponzivnijih reketa ikad.
    Murray je ambasador Radical linije i reket mu se mora bojati u te boje. Kako je novi Radical odvratno pederkast, Murray je zicer rekao - dajte mi barem nekakvu kapu oko oboda reketa kao kod Prestige linije da se ne vide one ženskaste dugine boje koje ste nasrali. Head je rekao - ajde može, a mi ćemo prodavati tu kapu kao dodatak Radical seriji i nazvati je 'Pro Players Cap' te iskamčiti još neku pinku od idiota poput mene. I tako i bješe.
    Stoga te možda zbunjuje nova Radical i Prestige serija, oboje sada imaju taj cap po čitavom obodu reketa.

    t_derek wrote:
    tin93 wrote:To je to, zna Nole koji reket valja!  Smile 

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Djokov10

    Kad bi još znali s čima igra... Danas gledam Čilića i igra katastrofalno, a skužio sam da igra s Radicalom a ne sa Instinctom... ili je to samo farba?  Neutral 
    t_derek
    t_derek


    Posts : 272
    Join date : 2012-08-01
    Age : 41
    Location : Zagreb

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  t_derek 23.03.14 10:48

    tezakv wrote:Munjeni je prešao s onog ženskastog Instincta na Prestige, ali nisam ziher koja verzija, svi jednako izgledaju.
    Radical je ipak malo drugačiji, iako osnovna verzija ne dolazi s punom kapom preko cijelog okvira reketa već je Head pametno to napravio na sljedeći način:
    Murray igra s Headom iz 90-ih, Pro Tour 660, Thomas Muster i Gustavo Kuerten su proslavili taj reket te još danas slovi kao jedan od najresponzivnijih reketa ikad.
    Murray je ambasador Radical linije i reket mu se mora bojati u te boje. Kako je novi Radical odvratno pederkast, Murray je zicer rekao - dajte mi barem nekakvu kapu oko oboda reketa kao kod Prestige linije da se ne vide one ženskaste dugine boje koje ste nasrali. Head je rekao - ajde može, a mi ćemo prodavati tu kapu kao dodatak Radical seriji i nazvati je 'Pro Players Cap' te iskamčiti još neku pinku od idiota poput mene. I tako i bješe.
    Stoga te možda zbunjuje nova Radical i Prestige serija, oboje sada imaju taj cap po čitavom obodu reketa.


    Imaš pravo, Prestige je u igri... bilo da je reket ili farba, Čilić je igro loše. Šteta što nije nastavio dobrim igrama  Crying or Very sad 
    avatar
    Dombaj


    Posts : 129
    Join date : 2012-11-28

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Dombaj 27.03.14 10:25

    banđi wrote:Jos uvijek na prodaju... sada uz cijene na sijecanjskoj rasprodaji..!   tongue 

    -----------

    banđi wrote:Bok ekipa!

    Daklem, prodajem dva para Nike tenisica, Nadalove i del Potrove. Narucene su preko neta, al sam se zeznuo u velicinama EU i US (10 tj. 11.), tako da su meni ove prevelike. I jedne i druge su nasa velicina br. 45. Cageice su doslovno obuvene jednom, a Courtice su nosene dva puta.

    Modeli su:

    Nike Air Max Cage - the shoe choice of Juan Martin del Potro and Benoit Paire!  Built on the same modified-running last as the Breathe Free II and Breathe 2K10, the new Max Cage offers tons of great features in an all-around performance package. The upper is composed of lots of mesh covered in a one-piece TPU injected cage that provides tons of breathability as well as lightweight support and stability. The Max Air heel unit in the heel gives tons of cushioning and support in the midsole, along with the classic-Nike style. The outsole is made of the same XDR material that is in all of Nike's best performing shoes, and the high wear areas were designed with extra material to provide top-notch durability. This shoe is also backed by a six month outsole durability guarantee. Offered in a variety of colors, the Air Max Cage will surely fulfill the needs of any aggressive all-court player.

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 00412210

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Nambwg10

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Nambwg12

    i

    Nike Air Courtballistec 4.3 - Rafael Nadal's shoe of choice.  Offers the highest level of support, stability and hard court durability. A rigid chassis provides excellent resistance to torque, so you can make aggressive cuts and lunges knowing the these shoes will offer the stability you need. Backed up by a six-month durability guarantee, the XDR outsole offers lasting performance and traction. A revised shape to the forefoot Drag-On 2X overlay improves flexibility, comfort, fit and ventilation. The medial side of the upper features additional Drag-On 2X to protect the shoe from wear abrasion during aggressive lateral lunges. Lunarlon in the forefoot midsole provides comfortable cushioning while Max Air in the heel offers protection from heavy landings. Built on the premise of durability, stability and support, the Courtballistec 4.3 is the quintessential option for the fiercest of grinders. Lunarlon returns in the forefoot of the midsole to offer comfortable yet low-profile cushioning while Max Air takes the sting out of tough landings in the heel. The lacing system is connected to internal straps for a customized fit and the ultimate in comfortable support. Built around an all-new last, this shoe is the perfect choice for those seeking the ultimate blend of comfort, performance and durability.

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 00412310

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 00412311

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 00412312

    Mislim da ne treba puno vise govoriti o ovim tenkama, al za sva daljnja pitanja mozete mi se obratit tu, ili mailom ili na mob. (svi podaci su na stranici od lige).
    Cijena za svake je 569kn (cijena u ducanima 999kn) ili kak se dogovorimo. pirat 

    pozz
    Vedran Banjeglav

    Jesu ove tenisice prodane ili? Meni trebaju neke pa ako još nisu, javi...zainteresiran sam za ovaj muški model  Very Happy
    Franimal
    Franimal


    Posts : 527
    Join date : 2013-04-20
    Age : 38
    Location : Zagreb

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Franimal 02.04.14 8:40

    Kupujem Prince exo3 tour 100 16x18 grip 3.
    blackout1
    blackout1


    Posts : 1
    Join date : 2014-04-05

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  blackout1 05.04.14 23:17

    Prodajem Prince exo3 tour 18x20 2kom i Head youtek ig prestige s
    Mrnjo
    Mrnjo


    Posts : 238
    Join date : 2012-03-25
    Age : 40
    Location : Kajzerica

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Mrnjo 06.04.14 14:47

    Prodajem 2 Microgel Prestige-a MID Plus.
    Glava : 600 cm
    Raspored žica : 18x20
    Ručka : 4
    Težina : 330 g

    Cijena za oba 750 kn.
    Franimal
    Franimal


    Posts : 527
    Join date : 2013-04-20
    Age : 38
    Location : Zagreb

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Franimal 06.04.14 14:50

    Jel to onaj koji ti je napukao neki dan na trnju kad si ga bacio?
    Mrnjo
    Mrnjo


    Posts : 238
    Join date : 2012-03-25
    Age : 40
    Location : Kajzerica

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Mrnjo 06.04.14 20:19

    Fran_zgb wrote:Jel to onaj koji ti je napukao neki dan na trnju kad si ga bacio?

    Upravo taj :-D
    Jurica
    Jurica


    Posts : 163
    Join date : 2012-03-14
    Age : 37

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Jurica 07.04.14 19:35

    Pozdrav ekipa!

    Evo prodajem navedeni reket pa navaliteeeee!

    HEAD IG SPEED MP 16/19

    http://www.njuskalo.hr/tenis-reketi-oprema/head-ig-speed-mp-16-19-oglas-11249446
    tezakv
    tezakv


    Posts : 137
    Join date : 2012-07-02

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  tezakv 14.04.14 10:21

    Dragi kolege,
    sve je jasno iz oglasa Smile
    Hvala unaprijed na interesu.

    http://www.njuskalo.hr/tenis-reketi-oprema/head-tour-team-monstercombi-2014-oglas-11315142
    tin93
    tin93


    Posts : 1065
    Join date : 2012-03-10
    Age : 30
    Location : Dugave

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  tin93 14.04.14 10:28

    tezakv wrote:Dragi kolege,
    sve je jasno iz oglasa Smile
    Hvala unaprijed na interesu.

    http://www.njuskalo.hr/tenis-reketi-oprema/head-tour-team-monstercombi-2014-oglas-11315142


    Fali ti jedna cijena!  Smile 

    460,00 kn je u njemackom ducanu
    400,00 kn je za moguce kupce sa njuskala

    ...a kolka je za moguce GDSI kupce?? Smile 

    tezakv
    tezakv


    Posts : 137
    Join date : 2012-07-02

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  tezakv 14.04.14 10:31

    Dogovorimo se, ljudi smo Smile
    Eto, nova novcata torba, u najlonu, nema nikakvih trikova.
    Ponudite neku razumnu cijenu, može neki popust za kolege  Razz 

    Sponsored content


    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 6 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Sponsored content


      Current date/time is 28.03.24 20:13