Tenis liga Glavno da se igra

Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

Share
    Robi

Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

Post  Robi on 03.12.13 14:01

kmackic wrote:
    Robi wrote:Prodajem Babolat Aero 12 pack torbu 2013 god model za 300 kn.Torba je stara 4 mjeseca.
    Info na 0916226622
    http://www.babolat.com/product/tennis/luggage/racket-holder-x12-aero
    odlicna torba, sta jest -jest!
    Sta bi sa reketima? cat
    Rekete sam prodao. Lakat me poceo ubijati. Znao sam da su tvrdi ,al sam mislio da ce se to iskompenzirat s obzirom da su lagani ,međutim ništa od toga No 
    Robi

Post  Robi on 03.12.13 14:05

labinho wrote:
    Robi wrote:Prodajem Babolat Aero 12 pack torbu 2013 god model za 300 kn.Torba je stara 4 mjeseca.
    Info na 0916226622
    http://www.babolat.com/product/tennis/luggage/racket-holder-x12-aero
    di si bio prije mjesec dana kad sam svoju kupio novu za 600 Sad
    Kad si mi ti poslao upit još sam bio u dilemi o prodaji. Šteta ,torba je kao nova.Bilo bi mi drago da ode nekome iz lige.
    TVex

Post  TVex on 03.12.13 14:36

Robi wrote:Rekete sam prodao. Lakat me poceo ubijati. Znao sam da su tvrdi ,al sam mislio da ce se to iskompenzirat s obzirom da su lagani ,međutim ništa od toga No 
    To je najveća zabluda u vezi laganih reketa.

Ljudi misle da su blagi prema ruci zato što imaju manju gramažu, a istina je upravo suprotna - lagani reket lošije upija udarce, jer ima manju masu, dakle, pri sudaru s lopticom dolazi do više vibracija koje se naravno prenose u ruku.
    Ako tome dodaš:

1) veliku tvrdoću (svaki Babolat)
    2) balans blizu glave (svaki lagani reket) ili (nedao bog) u glavu
    3) nedostatak adekvatne tehnike
    = eto ti sigurne smrti za rekreativnu ruku.

Teži reketi jesu problematičniji u smislu da se ruka brže umara i da treba imati više snage (ne jakosti, kako se često pogrešno shvaća, nego snage = rad / vrijeme), ali su zato:

a) stabilniji (nema iritantnog izokretanja pri off-centre udarcima i vraćanju jakih servi ili baseline udaraca)
    b) puno bolje apsorbiraju vibracije
    c) u pravilu imaju veći swingweight od lakših reketa, zbog čega i udarena lopta ima veću "težinu" i napadi su (zbog brže lopte na koju je primijenjena veća sila = spin je razorniji) efikasniji nego oni s laganim reketima, uz sve ostale uvjete nepromijenjene (ista količina rada, ista brzina zamaha)

Eto, moje dvije lipe cherry
    Robi

Post  Robi on 03.12.13 15:01

TVex wrote:
    Robi wrote:Rekete sam prodao. Lakat me poceo ubijati. Znao sam da su tvrdi ,al sam mislio da ce se to iskompenzirat s obzirom da su lagani ,međutim ništa od toga No 
    To je najveća zabluda u vezi laganih reketa.

Ljudi misle da su blagi prema ruci zato što imaju manju gramažu, a istina je upravo suprotna - lagani reket lošije upija udarce, jer ima manju masu, dakle, pri sudaru s lopticom dolazi do više vibracija koje se naravno prenose u ruku.
    Ako tome dodaš:

1) veliku tvrdoću (svaki Babolat)
    2) balans blizu glave (svaki lagani reket) ili (nedao bog) u glavu
    3) nedostatak adekvatne tehnike
    = eto ti sigurne smrti za rekreativnu ruku.

Teži reketi jesu problematičniji u smislu da se ruka brže umara i da treba imati više snage (ne jakosti, kako se često pogrešno shvaća, nego snage = rad / vrijeme), ali su zato:

a) stabilniji (nema iritantnog izokretanja pri off-centre udarcima i vraćanju jakih servi ili baseline udaraca)
    b) puno bolje apsorbiraju vibracije
    c) u pravilu imaju veći swingweight od lakših reketa, zbog čega i udarena lopta ima veću "težinu" i napadi su (zbog brže lopte na koju je primijenjena veća sila = spin je razorniji) efikasniji nego oni s laganim reketima, uz sve ostale uvjete nepromijenjene (ista količina rada, ista brzina zamaha)
    Sad i ja to znam Laughing 

Eto, moje dvije lipe cherry
    Sad i ja to znam Laughing 
    banđi

Post  banđi on 03.12.13 17:34

Bok ekipa!

Daklem, prodajem dva para Nike tenisica, Nadalove i del Potrove. Narucene su preko neta, al sam se zeznuo u velicinama EU i US (10 tj. 11.), tako da su meni ove prevelike. I jedne i druge su nasa velicina br. 45. Cageice su doslovno obuvene jednom, a Courtice su nosene dva puta.

Modeli su:

Nike Air Max Cage - the shoe choice of Juan Martin del Potro and Benoit Paire!  Built on the same modified-running last as the Breathe Free II and Breathe 2K10, the new Max Cage offers tons of great features in an all-around performance package. The upper is composed of lots of mesh covered in a one-piece TPU injected cage that provides tons of breathability as well as lightweight support and stability. The Max Air heel unit in the heel gives tons of cushioning and support in the midsole, along with the classic-Nike style. The outsole is made of the same XDR material that is in all of Nike's best performing shoes, and the high wear areas were designed with extra material to provide top-notch durability. This shoe is also backed by a six month outsole durability guarantee. Offered in a variety of colors, the Air Max Cage will surely fulfill the needs of any aggressive all-court player.

i

Nike Air Courtballistec 4.3 - Rafael Nadal's shoe of choice.  Offers the highest level of support, stability and hard court durability. A rigid chassis provides excellent resistance to torque, so you can make aggressive cuts and lunges knowing the these shoes will offer the stability you need. Backed up by a six-month durability guarantee, the XDR outsole offers lasting performance and traction. A revised shape to the forefoot Drag-On 2X overlay improves flexibility, comfort, fit and ventilation. The medial side of the upper features additional Drag-On 2X to protect the shoe from wear abrasion during aggressive lateral lunges. Lunarlon in the forefoot midsole provides comfortable cushioning while Max Air in the heel offers protection from heavy landings. Built on the premise of durability, stability and support, the Courtballistec 4.3 is the quintessential option for the fiercest of grinders. Lunarlon returns in the forefoot of the midsole to offer comfortable yet low-profile cushioning while Max Air takes the sting out of tough landings in the heel. The lacing system is connected to internal straps for a customized fit and the ultimate in comfortable support. Built around an all-new last, this shoe is the perfect choice for those seeking the ultimate blend of comfort, performance and durability.

Mislim da ne treba puno vise govoriti o ovim tenkama, al za sva daljnja pitanja mozete mi se obratit tu, ili mailom ili na mob. (svi podaci su na stranici od lige).
    Cijena za svake je 569kn (cijena u ducanima 999kn) ili kak se dogovorimo. pirat 

pozz
    Vedran Banjeglav
    Labinho

Post  Labinho on 04.12.13 1:19

ponesi ih u petak na poker da ih probam...
    Mrnjo

Post  Mrnjo on 04.12.13 12:36

banđi wrote:Bok ekipa!

Daklem, prodajem dva para Nike tenisica, Nadalove i del Potrove. Narucene su preko neta, al sam se zeznuo u velicinama EU i US (10 tj. 11.), tako da su meni ove prevelike. I jedne i druge su nasa velicina br. 45. Cageice su doslovno obuvene jednom, a Courtice su nosene dva puta.

Modeli su:

Nike Air Max Cage - the shoe choice of Juan Martin del Potro and Benoit Paire!  Built on the same modified-running last as the Breathe Free II and Breathe 2K10, the new Max Cage offers tons of great features in an all-around performance package. The upper is composed of lots of mesh covered in a one-piece TPU injected cage that provides tons of breathability as well as lightweight support and stability. The Max Air heel unit in the heel gives tons of cushioning and support in the midsole, along with the classic-Nike style. The outsole is made of the same XDR material that is in all of Nike's best performing shoes, and the high wear areas were designed with extra material to provide top-notch durability. This shoe is also backed by a six month outsole durability guarantee. Offered in a variety of colors, the Air Max Cage will surely fulfill the needs of any aggressive all-court player.

i

Nike Air Courtballistec 4.3 - Rafael Nadal's shoe of choice.  Offers the highest level of support, stability and hard court durability. A rigid chassis provides excellent resistance to torque, so you can make aggressive cuts and lunges knowing the these shoes will offer the stability you need. Backed up by a six-month durability guarantee, the XDR outsole offers lasting performance and traction. A revised shape to the forefoot Drag-On 2X overlay improves flexibility, comfort, fit and ventilation. The medial side of the upper features additional Drag-On 2X to protect the shoe from wear abrasion during aggressive lateral lunges. Lunarlon in the forefoot midsole provides comfortable cushioning while Max Air in the heel offers protection from heavy landings. Built on the premise of durability, stability and support, the Courtballistec 4.3 is the quintessential option for the fiercest of grinders. Lunarlon returns in the forefoot of the midsole to offer comfortable yet low-profile cushioning while Max Air takes the sting out of tough landings in the heel. The lacing system is connected to internal straps for a customized fit and the ultimate in comfortable support. Built around an all-new last, this shoe is the perfect choice for those seeking the ultimate blend of comfort, performance and durability.

Mislim da ne treba puno vise govoriti o ovim tenkama, al za sva daljnja pitanja mozete mi se obratit tu, ili mailom ili na mob. (svi podaci su na stranici od lige).
    Cijena za svake je 569kn (cijena u ducanima 999kn) ili kak se dogovorimo. pirat 

pozz
    Vedran Banjeglav
    Bok,

Koliko para za delpove ?
    banđi

Post  banđi on 04.12.13 12:41

vedran wrote:
    Bok,

Koliko para za delpove ?
    Bok!

Citiram iz posta: "Cijena za svake je 569kn (cijena u ducanima 999kn) ili kak se dogovorimo. pirat "

santa 

pozz
    Mrnjo

Post  Mrnjo on 04.12.13 13:23

banđi wrote:
    vedran wrote:
    Bok,

Koliko para za delpove ?
    Bok!

Citiram iz posta: "Cijena za svake je 569kn (cijena u ducanima 999kn) ili kak se dogovorimo. pirat "

santa 

pozz
    Poprilčat ćemo :-)
    Pričuvaj ih da probam :-)

Bruno27

Post  Bruno27 on 07.12.13 0:17

Prodajem svoja 2 reketa

HEAD YOUTEK SPEED MP

jedan je star 10 mjeseci 400kn - žica Solinco Tour Bite
    drugi je star 2 godine 350kn - žica Luxilon ALU Power Rough 2h igrano sa zicom

Velicina glave: 645 cm2
    Dužina reketa: 68,50 cm.
    Balans: 310 mm
    Težina (bez žica): 315 g
    Stiffness: 63
    Broj žica: 16 x 19
    Tehnika zamaha L5
    grip 3

broj mob. 091 5395 007

pozdrav
    Labinho

Post  Labinho on 07.12.13 4:07

Bruno27 wrote:Prodajem svoja 2 reketa  

HEAD YOUTEK SPEED MP

jedan je star 10 mjeseci 400kn - žica Solinco Tour Bite
    drugi je star 2 godine 350kn - žica  Luxilon  ALU Power Rough 2h igrano sa zicom

Velicina glave: 645 cm2
    Dužina reketa: 68,50 cm.
    Balans: 310 mm
    Težina (bez žica): 315 g
    Stiffness: 63
    Broj žica: 16 x 19
    Tehnika zamaha L5
    grip 3

broj mob.  091 5395 007

pozdrav
    samo aktivni igraci mogu stavljatr oglase Smile
    JuraSB

Post  JuraSB on 09.12.13 11:44

Prodajem HEAD YOUTEK PRESTIGE MP.
    GRIP 3
    Slike:
    http://www.njuskalo.hr/tenis-reketi-oprema/head-youtek-prestige-mp-oglas-10005910
    Mrnjo

HEAD Pretige MID

Post  Mrnjo on 09.12.13 13:22

Prodajem 2 komada navedenog reketa.

glava : 600 cm
    žice :18*20
    težina : 330 g.

Za dodatne inforamcije 099 262 34 36

lukav

Post  lukav on 14.12.13 19:54

Poštovani igrači!
    Prodajem reket Babolat Pure drive,Andy Roddick,star 1.godinu,dobro očuvan.
    WEIGHT:315G
    HEADSIZE:100
    BALANCE:315MM
    Cijena 500kn

Info mob:095-903-1050,Luka

lukav

Post  lukav on 14.12.13 19:56

I još gratis tretman kraljeznice u vrijednosti 200kn!! Laughing 
    miro

Post  miro on 16.12.13 19:31

Head radical M P grip 4,reket je nov igrano dva puta sa njim,span luxsilon 24/23. novi model 2014
    JuraSB

Post  JuraSB on 18.12.13 13:07

400kn za gore navedeni Youtek Prestige MP.
    Franimal

Post  Franimal on 27.12.13 1:30

1. Mijenjam 2 x Dunlop biomimetic tour 500 za 2 komada babolat aero pro drive.
    Jedan je model 2013 a drugi 2012 ali su skroz isti

Velicina drske 3.

2. Prodajem torbu za reketu Nassau plave boje. Ova torba je stara cca 16-18 godina tako da pojma kaj bi mogao dobiti za nju.
    Ima dva pretinca za rekete i opremu, poseban dzep za osobne stvari, i sa straznje strane dzepove za tenisice.
    Po velicini je pandan ovim novim 6x torbama.
    Cijena simbolicnih 100kn ili zamjena za nesto

Sliku mogu staviti kasnije il nes
    Labinho

Post  Labinho on 27.12.13 11:14

Fran_zgb wrote:1. Mijenjam 2 x Dunlop biomimetic tour 500 za 2 komada babolat aero pro drive.

Velicina drske 3.

2. Prodajem torbu za reketu Nassau plave boje. Ova torba je stara cca 16-18 godina tako da pojma kaj bi mogao dobiti za nju.
    Ima dva pretinca za rekete i opremu, poseban dzep za osobne stvari, i sa straznje strane dzepove za tenisice.

hahah dobra ti je zmajena, dunlop za aero Smile

ps ne znaci da ko uzmes reket ko ja da ces i igrat ko ja Smile))))
    kmackic

Post  kmackic on 27.12.13 23:59

Fran_zgb wrote:1. Mijenjam 2 x Dunlop biomimetic tour 500 za 2 komada babolat aero pro drive.

Velicina drske 3.

nisi li ti rekao da je babolat aero pro drive govno od reketa ili je to obicni aero od 300g  scratch scratch cat
    Franimal

Post  Franimal on 28.12.13 0:00

Puno gluposti ja pricam Smile)
    t_derek

Post  t_derek on 28.12.13 0:27

Velicina drske 3.

Ja bi uzeo torbu za cca jednu pivu ali moram reputaciju održavati  Razz 
    kmackic

Post  kmackic on 28.12.13 0:32

Fran_zgb wrote:Puno gluposti ja pricam Smile)
    sto se tice torbe, trebala bi mi jedna takva za krumpire drzat, pukla mi je ona mrezasta vreca cat
    Platim ti kavu u zamjenu za torbu cat

Franko Matesic

Post  Franko Matesic on 28.12.13 14:27

Prodajem Technifibre reket za 250 kn ...

kontakt: 098 929 4741
    Hrvoje

Prodajem/mijenjam Fischer Magnetic Tour

Post  Hrvoje on 12.01.14 21:12

Prodajem ili mijenjam Fischer Magnetic Tour težina 320 g ( nove žice i špan).

Veličina gripa 4 1/2

Mijenjam isključivo za lakši reket s manjim gripom (3)
    Cijena 250 kn.

099/2368399

Sponsored content

Post  Sponsored content

Current date/time is 28.07.17 8:38