Tenis liga Glavno da se igra

Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

Share
    Mateo20

Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

Post  Mateo20 on 13.01.14 23:21

labinho wrote:
    Fran_zgb wrote:1. Mijenjam 2 x Dunlop biomimetic tour 500 za 2 komada babolat aero pro drive.
    Jedan je model 2013 a drugi 2012 ali su skroz isti

Velicina drske 3.

2. Prodajem torbu za reketu Nassau plave boje. Ova torba je stara cca 16-18 godina tako da pojma kaj bi mogao dobiti za nju.
    Ima dva pretinca za rekete i opremu, poseban dzep za osobne stvari, i sa straznje strane dzepove za tenisice.
    Po velicini je pandan ovim novim 6x torbama.
    Cijena simbolicnih 100kn ili zamjena za nesto

Sliku mogu staviti kasnije il nes

hahah dobra ti je zmajena, dunlop za aero Smile

ps ne znaci da ko uzmes reket ko ja da ces i igrat ko ja Smile))))

nitko ne želi igrati kao ti Smile
    TVex

Post  TVex on 14.01.14 0:07

Hrvoje wrote:Prodajem ili mijenjam Fischer Magnetic Tour težina 320 g ( nove žice i špan).

Veličina gripa 4 1/2

Mijenjam isključivo za lakši reket s manjim gripom (3)
    Cijena 250 kn.

099/2368399

Pozdrav.

Može još pokoja specifikacija, kao npr.

veličina glave, raspored žica, balans?

Hvala  Smile 
    Hrvoje

Post  Hrvoje on 19.01.14 14:23

TVex wrote:
    Hrvoje wrote:Prodajem ili mijenjam Fischer Magnetic Tour težina 320 g ( nove žice i špan).

Veličina gripa 4 1/2

Mijenjam isključivo za lakši reket s manjim gripom (3)
    Cijena 250 kn.

099/2368399

Pozdrav.

Može još pokoja specifikacija, kao npr.

veličina glave, raspored žica, balans?

Hvala  Smile 

Head Size: 100 sq. in MP
    Length: 27 inches
    Weight: Strung — 12.1 oz Unstrung — 11.6 oz
    Tension: 45-65 pounds
    Balance: 9Pts Head Light
    Beam Width: 22mm
    Composition: Graphite / Fiberglass / Piezotec Fibres
    Flex: 59
    Grip Type: Sorb Tack
    Power Level: Low
    String Pattern: 16 Mains / 19 Crosses
    Mains skip: 8T,8H
    One Piece
    No shared holes
    Swing Speed: Fast
    Swing Weight: 299

Very Happy 

Tompa

Post  Tompa on 19.01.14 14:51

Nova ponuda tjedna:

Novi Wilson Six One 95S

18x16, L3…

sve specifikacije možete vidjeti na Tennis Warehouse…

Cijena 110 Eur.
    Labinho

Post  Labinho on 19.01.14 15:57

Tompa wrote:Nova ponuda tjedna:

Novi Wilson Six One 95S

18x16, L3…

Cijena 110 Eur.

pa sta sad ne valja Smile????
    TVex

Post  TVex on 19.01.14 16:03

Hrvoje wrote:Head Size: 100 sq. in MP
    One Piece
    No shared holes

Very Happy 

Hvala ti na trudu.

U svakom slučaju jako interesantan primjerak. Velika težina a opet jako mali SW. Neobičan balans za rekete s takvim specifikacijama glave. I ono najmanje očekivano - "low power".
    Ne sjećam se da sam ikad vidio reket sa glavom 100 i full otvorenim španom da je u toj kategoriji što se intrinzične snage tiče.

Razmislit ću još do sutra, ali sklon sam kupovini ovog primjerka!
    Jurica

Babolat Pure Drive

Post  Jurica on 19.01.14 16:37

Prodaje se Babolat Pure Drive reket, model 2012, veličina drške L5 (4 5/Cool, kupljen prije godinu dana, igrano s njime svega par mjeseci, kao nov, neoštećen, nikad bacan, stavljene nove žice (Babolat X-cel power 24/23)!
    Moguća zamjena jedino za Babolat Aeropro Drive Plus (+) reket iz 2012 također sa drškom 5 (4 5/Cool!
    Specifikacije reketa: http://www.tennis-warehouse.com/reviews/BPD11/BPD11review.html

http://www.njuskalo.hr/tenis-reketi-oprema/babolat-pure-drive-oglas-10389987
    kmackic

Post  kmackic on 19.01.14 23:43

Novi Wilson Six One 95S

18x16, L3…

Cijena 110 Eur.

tompi is in the zone cat
    TVex

Post  TVex on 20.01.14 3:03

Hrvoje wrote:Head Size: 100 sq. in MP
    One Piece
    No shared holes

Very Happy 

Odlučio sam - moram probat ovo čudo prirode!
    Reci mjesto i vrijeme, i dolazim sa 250 ćunoslava  rabbit 
    (možemo dogovor finalizirati i preko privatne poruke).

Stvarno me izuzetno zanima kako će ovaj reket djelovati u igri.
    Otvoren špan sa velikom glavom, ali relativno niski fleks. Svejedno ne kužim zašto je power level low, možda je neka greška. Idem malo čitat po forumima o ovom reketu, iako to ne volim radit, svašta mi utuve u glavu, placebo efekt rula  santa 

Ali sviđi mi se jedna stvar - vrlo lako i elegantno mogu reketu povećati SW na zadovoljavajuću razinu bez da osjetno povećam ukupnu statičku težinu  cheers  4-5 gramića olova na vrh glave, i eto rakete!

Btw, kolko je star reket?
    Nisam ni pitao to Smile
    Jel čitav Smile
    TVex

Post  TVex on 20.01.14 3:12

Btw, po speckama koje si pejstao ispada da je to SL verzija, sad sam malo guglao.
    Si siguran da je to SL, daj pliz provjeri negdje na reketu, jer ako je UL onda bi mi to ipak bio prelagan reket.  Neutral 
    Hrvoje

Post  Hrvoje on 20.01.14 6:52

TVex wrote:Btw, po speckama koje si pejstao ispada da je to SL verzija, sad sam malo guglao.
    Si siguran da je to SL, daj pliz provjeri negdje na reketu, jer ako je UL onda bi mi to ipak bio prelagan reket.  Neutral 

Bome smo temu oživjeli  Very Happy 

Na reketu ne piše ni SL ni UL po težini (320g) bi trebao biti SL jer ovaj drugi je ispod 300 g.
    Javi se na broj 0992368399 da se dogovorimo pa da ga i isprobaš.

Pozdrav

Tompa

Post  Tompa on 20.01.14 14:58

labinho wrote:

Novi Wilson Six One 95S

18x16, L3…

Cijena 110 Eur.

pa sta sad ne valja Smile????

Sve valja  Very Happy 

Testirao sam Six One 95 i Six One 95S i odlučio zadržati "običan".
    Obje verzije su odlične, ali mi 4 reketa ne trebaju  Smile pa 2 kom 95 S idu na prodaju…

Reketi su svega dva puta našpanani i za preporučiti tko voli 95" glavu.

Ja sam se osobno preporodio sa tim reketima i došli su kao dobrodošla promjena u odnosu na Babolate.
    Da me netko krivo ne shvati, sa Babolatima sam igrao tri godine i to su odlični reketi, ali ovi Wilsoni su skroz drugačiji i baš ta promjena mi dobro došla. Sa njima imam puno više sigurnosti kad diktiram tempo forhendom, a servisi i voleji (još kad bi malo češće izlazio na mrežu) su pjesma!
    95S verzija donosi novi string pattern 18x16, dakle 18 mainova i 16 crosseva. Spin potencijal je stvarno odličan a preciznost zahvaljujući 18 glavnih žica na visini.

320 g i izraziti HL balans funkcioniraju stvarno odlično
    TVex

Post  TVex on 20.01.14 15:09

Tompa, kaj španaš i na kolko u taj novi six.one, ak nije tajna?

Tompa

Post  Tompa on 20.01.14 15:13

TVex wrote:Tompa, kaj španaš i na kolko u taj novi six.one, ak nije tajna?

25-24 Babolat Pro Hurricane Tour na main i umjetno crijevo na crosseve. (Različiti materijali zbog rijeđeg rasporeda crosseva bolje drže mainove na mjestu - barem po mom iskustvu).
    TVex

Post  TVex on 20.01.14 15:42

I to ti daje dosta kontrole? Mislim, po zadnjim rezultatima očito da Smile

Jesi ti igrao s onim starim 6.1 95, ali 16*18? Meni je recimo na tom reketu uvijek falilo kontrole, šta god stavio gore. Čak ni poliester na 26/26 mi nije bio dosta.

Ali nisam nikad razmišljao da bi 18*16 moglo imati nešto puno drukčiji učinak u smislu kontrole  Neutral 
    Zanimljivo.

Tompa

Post  Tompa on 20.01.14 19:08

TVex wrote:I to ti daje dosta kontrole? Mislim, po zadnjim rezultatima očito da Smile

Jesi ti igrao s onim starim 6.1 95, ali 16*18? Meni je recimo na tom reketu uvijek falilo kontrole, šta god stavio gore. Čak ni poliester na 26/26 mi nije bio dosta.

Ali nisam nikad razmišljao da bi 18*16 moglo imati nešto puno drukčiji učinak u smislu kontrole  Neutral 
    Zanimljivo.

Ja sam odlučio ostati na starom Six One 95 (model 2012 g.) 16x18. Taj mi je reket brutalno dobro sjeo od prve. Tijekom 2013. prošao sam kroz pravu kalvariju isprobavajući razne modele reketa sa glavom 95". Isprobao sam razno razne Headove, Wilsone, Babolate Yonexe (16x18, 18x20, 16x19…) i više se ne sjećam što još samo da je glava 95" ili 98". Nakon višegodišnjeg igranja sa Babolatovim spin i power mašinama (PureDrive i Aero Drive) kod svih gore spomenutih reketa mi je falilo "besplatne" snage. Čim bi se umorio lopte bi padale u pola terena. Pokušavao sam to korigirati sa manjom kilažom španunga no na kraju sam digao ruke od igranja sa 95ticom i vratio se Babolatu. Sve dok mi u ruke, sasvim slučajno nije dospio Wilson Six One 95…
    The rest is history...  cheers 
    Kupio sam ova dva SixOne 95s-a (2014.) čisto da isprobam tu novu Wilsonovu Spin Effect tehnologiju (18x16), posebno nakon dobrih kritika i osvrta. Rezultat je stvarno odličan spin potencijal (za jedan reket sa 95" glavom), sjajan dostup free poweru uz zadržavanje solidne kontrole zahvaljujući 18 mainsa.
    Ovaj reket nije zamišljen da bude ultimativno spin oružje a niti da bude u samom vrhu reketa što se tiče kontrole. Njegova je namjena da pruži odličan dostup spinu i snazi uz zadržavanje svih prednosti što se tiče kontrole i pokretljivosti (engl. manuverability) koje donosi 95" glava.
    Meni je kod Babolata sve više smetala tvrdoća rame i veliki swing weight (unatoč maloj faktičkoj težini reketa 300g - a posebno kad sam prešao na Pure Drive+ Roddick od 315g) zbog velike i okrugle glave reketa. Puno sam se više umarao nego sada sa Wilsonom, a posebno bi to osjetio kada bi zaredao 3-4 dana bez pauze sa tenisom. (Jbg. kad ne znam reći ne…).
    Svoj sam Wilson malo "nabildao" na 320 g. uz zadržavanje tvorničkog HL balansa i, bar za mene, to je bio pogodak "u sridu". Dobio sam upravo što sam tražio, reket sa solidnom stabilnošću (320g) ali vrlo pokretljiv, sa kojim mogu igrati i više sati ili dana za redom bez da drugo jutro ne mogu podići šalicu čaja sa stola.
    Osobno nisam imao baš nikakvih problema sa 16x18 rasporedom što se tiče kontrole, dok je 18x16 tu još bolji. Meni osobno njegov spin potencijal nije donio ništa novoga dok sam imao puno bolji feeling sa 16x18 verzijom. No to je skroz osobno zapažanje i vjerojatno bi netko drugi to vidio drugačije.
    Post je dug i zamoran pa ću pomalo završiti, no ovo pišem ionako samo za Vexa koji je siguran sam stigao do ovih zaključnih redaka.  cheers 
    TVex

Post  TVex on 20.01.14 19:27

Tompa wrote:Post je dug i zamoran pa ću pomalo završiti, no ovo pišem ionako samo za Vexa koji je siguran sam stigao do ovih zaključnih redaka.  cheers 

Lol, ako je ovo dugo i zamorno, onda kaj su moji postovi Sad
    Naravno da sam došo do kraja, dapače, tek sam se ufurao u priču i onda ti tako naprasno prekineš zbog "političke korektnosti"  Mad 

Nego...
    Sad sam se sjetio da igraš s BLX-om, a ja sam pričao o onom prije Six Oneu, mislim da je to još K Factor serija. Uglavnom, taj reket ima strašnu tvrdoću (oko 70) i to je vjerojatno najveći razlog zašto je iz njega toliko letilo. Ja sam znao imat strašno dobrih mečeva s njim, ali više je bilo onih u kojima nisam mogao kontrolirati apsolutno niti jedan udarac. Osim serve, serva mi je bila uglavnom jaka i konstantna sa K 6.1.

Inače, ja sam se konačno ufurao u jedan reket. Mislim da sam godinu dana bio u totalnom bunilu sa konstantnim promjenama reketa, slično kao ti, probao sam valjda sve moguće ekstreme na tržištu i ništa mi nije leglo. Djelom i zato što nakon drugog-trećeg reketa ti već kompletno izgubiš samopouzdanje u svoje udarce i sve ti se razdesi, tako da više nemaš sa čim ni testirati rekete  Neutral 

K Blade 93 je prastari model, najbolji tenis u životu (tih tjedan dana) sam igrao s njim. Sada kada sam se skroz privikao na njega mogu reć da sam počeo koristiti sve njegove prednosti (slajsovi su stvarno jako dobri), a forhend mi ima jako puno kontrole u smislu dubine, tolko da mi je FH sad čak i jači udarac od BH. Ali tu leži nažalost i dio onog zbog čega me taj reket dosta ograničava.

Naime, glava 93 inča, raspored 18/20, je stvarno jako zahjevan setup za rekreativca koji je još k tome samouk. Ne dobijam ništa besplatnog spina, ali NIŠTA. Bekend mi tu najviše pati, začudo. Serva je također znatno sporija nego s ostalim reketima i često mi pati drugi servis, također zbog nedostatka spina.
    Osim toga, i velika težina (365 g trenutno zbog bužira kojim sam podebljao ručku sa trojke na četvorku + dva overgripa) me počela prilično smetati, rame je u sve gorem stanju.

Navedeni problemi se pojačavaju u vlažnim uvjetima, sa starim i natopljenim lopticama. Tada praktički gubim sve udarce. Jebiga, full poly setup za takav reket je mač s dvije oštrice.
    Mislim da to čak i nije reket za ove zimske, balonske uvjete, da će se on puno bolje ponašati kad konačno izađemo van na otvorene mečeve.

Dotad ću probat ovaj Fischer i možda još poneku malo "otvoreniju" opciju, ali nema šanse da se opet uvučem u glib eksperimentiranja, toga mi je dosta za jedan život.

Smile
    Labinho

Post  Labinho on 20.01.14 19:34

mislim da je to jace od tebe Smile ti si za ko alkic koji se skine s cuge i onda trese cim mu netko ponudi pice Smile
    TVex

Post  TVex on 20.01.14 19:48

Ne, ja sam ko alkić koji se skine s cuge, ali se onda navuče na bijelo. Ili na kocku. Ili na kladu. Ili na seks... Ili na to sve zajedno umjesto cuge. Uglavnom, kužiš poantu Smile

Tompa

Post  Tompa on 20.01.14 20:48

[quote=

Dotad ću probat ovaj Fischer i možda još poneku malo "otvoreniju" opciju, ali nema šanse da se opet uvučem u glib eksperimentiranja, toga mi je dosta za jedan život.

Smile[/quote]

Hehe I know what you mean…

Izgleda da ekipa iz moje lige nije zainteresirana za termin u srijedu na Trnju u 20 sati, a Kralj je na skijanju pa ako ti paše možemo odigrati friendly da vidim iz prvog lica kako radi taj KFactor 93"
    TVex

Post  TVex on 20.01.14 20:52

Tompa wrote:Izgleda da ekipa iz moje lige nije zainteresirana za termin u srijedu na Trnju u 20 sati, a Kralj je na skijanju pa ako ti paše možemo odigrati friendly da vidim iz prvog lica kako radi taj KFactor 93"

Može!
    banđi

Post  banđi on 23.01.14 15:15

Jos uvijek na prodaju... sada uz cijene na sijecanjskoj rasprodaji..!  tongue 

-----------

banđi wrote:Bok ekipa!

Daklem, prodajem dva para Nike tenisica, Nadalove i del Potrove. Narucene su preko neta, al sam se zeznuo u velicinama EU i US (10 tj. 11.), tako da su meni ove prevelike. I jedne i druge su nasa velicina br. 45. Cageice su doslovno obuvene jednom, a Courtice su nosene dva puta.

Modeli su:

Nike Air Max Cage - the shoe choice of Juan Martin del Potro and Benoit Paire!  Built on the same modified-running last as the Breathe Free II and Breathe 2K10, the new Max Cage offers tons of great features in an all-around performance package. The upper is composed of lots of mesh covered in a one-piece TPU injected cage that provides tons of breathability as well as lightweight support and stability. The Max Air heel unit in the heel gives tons of cushioning and support in the midsole, along with the classic-Nike style. The outsole is made of the same XDR material that is in all of Nike's best performing shoes, and the high wear areas were designed with extra material to provide top-notch durability. This shoe is also backed by a six month outsole durability guarantee. Offered in a variety of colors, the Air Max Cage will surely fulfill the needs of any aggressive all-court player.

i

Nike Air Courtballistec 4.3 - Rafael Nadal's shoe of choice.  Offers the highest level of support, stability and hard court durability. A rigid chassis provides excellent resistance to torque, so you can make aggressive cuts and lunges knowing the these shoes will offer the stability you need. Backed up by a six-month durability guarantee, the XDR outsole offers lasting performance and traction. A revised shape to the forefoot Drag-On 2X overlay improves flexibility, comfort, fit and ventilation. The medial side of the upper features additional Drag-On 2X to protect the shoe from wear abrasion during aggressive lateral lunges. Lunarlon in the forefoot midsole provides comfortable cushioning while Max Air in the heel offers protection from heavy landings. Built on the premise of durability, stability and support, the Courtballistec 4.3 is the quintessential option for the fiercest of grinders. Lunarlon returns in the forefoot of the midsole to offer comfortable yet low-profile cushioning while Max Air takes the sting out of tough landings in the heel. The lacing system is connected to internal straps for a customized fit and the ultimate in comfortable support. Built around an all-new last, this shoe is the perfect choice for those seeking the ultimate blend of comfort, performance and durability.

Mislim da ne treba puno vise govoriti o ovim tenkama, al za sva daljnja pitanja mozete mi se obratit tu, ili mailom ili na mob. (svi podaci su na stranici od lige).
    Cijena za svake je 569kn (cijena u ducanima 999kn) ili kak se dogovorimo. pirat 

pozz
    Vedran Banjeglav
    Hrvoje

Head Radical OS

Post  Hrvoje on 26.01.14 17:36

Kupujem Head Radical OS grip 3.

Ukoliko netko ima a ne treba mu neka se javi!!! Smile 

Pozdrav
    chris

Post  chris on 27.01.14 3:23

mislim da imam negdje flexpoint radical 3 OS
    JuraSB

Prodajem tenisice.

Post  JuraSB on 30.01.14 22:46

Riješeno!!!

Last edited by JuraSB on 05.02.14 12:27; edited 1 time in total

Sponsored content

Post  Sponsored content

Current date/time is 23.09.17 18:34