Tenis liga Glavno da se igra

Sve i svašta

Share
    TVex

Re: Sve i svašta

Post  TVex on 24.01.14 20:19

[upisao post na krivo mjesto]

Last edited by TVex on 24.01.14 23:17; edited 2 times in total

Tompa

Post  Tompa on 24.01.14 22:41

Gledati polufinale Hrvatska-Danska je čisti mazohizam…
    Ne znam šta je gore, gledati našu repku kako igra i kakve pizdarije radi ili slušati Dragu Ćosića kako prenosi. Pa zar stvarno nitko iz HRT-a to ne sluša …??????
    Ili sam ja zabrijao...

Last edited by Tompa on 24.01.14 23:52; edited 1 time in total
    TVex

Post  TVex on 24.01.14 23:19

ma teški mazohizam... vode 15:13 i imaju dva igrača više.. i onda Čupić usere tri zicera... strava i užas... ista priča kao protiv Francuza. Nakon toga, očekivani raspad.

Alilović ne bi uhvatio trčeću kokoš, Goluža ne zna pozvat timeout kad se lomi tekma, itd, itd itd...
    Ali koga briga Smile
    kmackic

Post  kmackic on 24.01.14 23:38

TVex wrote:ma teški mazohizam... vode 15:13 i imaju dva igrača više.. i onda Čupić usere tri zicera... strava i užas... ista priča kao protiv Francuza. Nakon toga, očekivani raspad.

Alilović ne bi uhvatio trčeću kokoš, Goluža ne zna pozvat timeout kad se lomi tekma, itd, itd itd...
    Ali koga briga Smile

Ne bi se bas slozio sa drugom vexom cat
    Imali smo priliku i ostaje veliki zal te knedla u grlu nakon ovakve tekme..

Nama se konstantno desava da u bitnijim utakmicama iz nekog razloga jednostavno stanemo iako igramo dobar rukomet i imamo potpunu kontrolu nad utakmicom.
    Cupic je zajebo sta jest - jest, ishitreno je pucao ali dobro je Zlaja (aka Zlatko Horvat) rekao - koliko nas je puta Cupic izvukao kada je trebalo...

U pocetku Slavkecovog mandata sam bio skeptican oko njega ali nemam sta covjeku zamjeriti.
    Ne znam da li pratite, ali npr drug Leo aka Lav Dombaj je valjda moze potvrditi da se Kopljar preporodio otkako je Slavkec izbornik - taj Kopljar je inace bio balvan a sada decko mrtvo hladno puca sa 10m kada Duvnjaka odvoje.

Za kraj cu reci, da ne kenjam puno, sta bi dala jedna Njemacka koje nema godinama da ima 3 bronce ili da su u top 4 ekipe na zadnji 6? natjecanja.. Svedska, Norveska, Madjarska, Slovenija - sve drzave koje daleko, znatno vise ulazu u rukomet od lijepe nase..
    cat
    Labinho

Post  Labinho on 25.01.14 15:54

jel ima zainteresiranih da se zaletimo sutra ili neki drugi dan do outleta roses u sv. krizu zacretje imaju super popuste u nike i adidasu a i ostalim sportskim ducanima, pa da ide nas 4,5 da podjlimo troskove puta???
    tin93

Post  tin93 on 25.01.14 16:09

Ne dirat Draguu!!!!!!  affraid affraid 

Najboljeg komentatora na svijetu!!  Smile 

tin93

Post  tin93 on 25.01.14 16:14

kmackic wrote:
    TVex wrote:ma teški mazohizam... vode 15:13 i imaju dva igrača više.. i onda Čupić usere tri zicera... strava i užas... ista priča kao protiv Francuza. Nakon toga, očekivani raspad.

Ali koga briga Smile

Ne bi se bas slozio sa drugom vexom cat
    Imali smo priliku i ostaje veliki zal te knedla u grlu nakon ovakve tekme..

Nama se konstantno desava da u bitnijim utakmicama iz nekog razloga jednostavno stanemo iako igramo dobar rukomet i imamo potpunu kontrolu nad utakmicom.
    Cupic je zajebo sta jest - jest, ishitreno je pucao ali dobro je Zlaja (aka Zlatko Horvat) rekao - koliko nas je puta Cupic izvukao kada je trebalo...

U pocetku Slavkecovog mandata sam bio skeptican oko njega ali nemam sta covjeku zamjeriti.
    Ne znam da li pratite, ali npr drug Leo aka Lav Dombaj je valjda moze potvrditi da se Kopljar preporodio otkako je Slavkec izbornik - taj Kopljar je inace bio balvan a sada decko mrtvo hladno puca sa 10m kada Duvnjaka odvoje.

Za kraj cu reci, da ne kenjam puno, sta bi dala jedna Njemacka koje nema godinama da ima 3 bronce ili da su u top 4 ekipe na zadnji 6? natjecanja.. Svedska, Norveska, Madjarska, Slovenija - sve drzave koje daleko, znatno vise ulazu u rukomet od lijepe nase..
    cat

Ljudi, kakve rasprave o jucerasnjoj utakmici bez spominjanja onih govana koji su se neznam kako jucer zvali suci?!?!?!?!

Mi smo odigrali dobru utakmicu, ali kad ti suci nedaju onda nemozes pobjedit!!

Pa jebote svaki kontakt nasih igraca prema Dancima je bio 2 minute, svaka obrana Alilovica (a bilo ih je) je znacila 7 metara!!

itd, itd, ....

Hansen skida dres jer je on odlucio da moze i umjesto da dobije 2 minute ono govno Urlik Wilbek odmah zove timeout da slucajno nebi dobio 2 minute iako ih nebi dobio ni da je skinuo gace na sredini igralista!!
    Danko
    Admin

Post  Danko on 25.01.14 16:28

Ja ne gledam rukomet jer ga ne razumijem.
    Neko nekad sudi, ko zna kad i što...
    Niti jedan komentator se nije potrudio pošteno objasniti pravila nego samo kukanje kada gubimo da smo pokradeni...

Naravno, kada pobjeđujemo onda nikoga nije briga ni za šta od gore navedenog.

Slično i sa vaterpolom fuć-fuć, a nit išta vidiš nit razumiješ,
    al glavno da mi pobjeđujemo...
    Soldinho

Post  Soldinho on 25.01.14 17:54

Lijepo je vidjeti da se i ovdje raspravlja o rukometu. Što se tiče utakmice, mislim da smo si sami krivi. Ne treba sad Čupića na stup srama, ali ispalo je tako. On nas je trebao odvesti na +4-5 i nije uspio. Alilović je katastrofalan bio, čovjek ne bi uhvatio loptu za pilates jučer. Ne znam šta mu je.

Mrzim izlike, pa tako i na suce, ali ako pratite jako dugo taj rukomet onda znate da postoji to domaćinsko suđenje i mislim da će ga uvijek biti. Suci će sigurno malo dati vjetar u leđa domaćinu i potpisao bi Danka. Suci u rukometu i vaterpolu mogu bez problema izrežirati utakmicu, a da ih nitko ništa ne pita poslije. Naravno, prije u kladionicu i to je to.

Mene je samo sram što se mi kao mala nacija ponašamo kao pičkice (isprike na izrazu) i uvijek skidamo gaće pred cijelim svijetom. Baš nikad ne stajemo u obranu svojih igrača, već uvijek mora biti po onima što su protiv nas.

I što se tiče Ćosića, svaka mu dala. Uživancija ga je slušati. Mislim da je krenuo tako komentirati nakon utakmice Liverpool - Arsenal kad je bilo puno preokreta. Walcott pređe cijeli teren, asistira za Adebayora i onda Gerrard iz penala za prolaz u polufinale LP. Chelsea - Barca da ne pričamo. Bolje slušati njegove lude ispade, nego tužnog Baloga.....Ali svejedno je HRT propao što se tiče sporta. Sjećate li se Petice svaki ponedjeljak?
    t_derek

Post  t_derek on 26.01.14 14:20

Power level 50 000  affraid 
    tin93

Post  tin93 on 26.01.14 21:23

http://www.index.hr/sport/clanak/cosic-se-ispricao-za-skandalozni-prijenos-polufinala-ponijele-su-me-emocije-i-ja-sam-samo-covjek/723947.aspx

"Ispričavam se zbog velike količine emocija i neprofesionalnosti koje sam iskazao tijekom prijenosa polufinalne utakmice Danske i Hrvatske.
    Još jednom vas molim da mi oprostite. Emocije su me ponijele, i ja sam samo čovjek."

Da ga nema trebalo bi ga izmisliti!!  lol!  lol! 

Hobi: skijanje i TENIS  Smile  Smile 
    ..a da budem iskren zna itekako dobro igrati tenis, jednom prilikom prosle zimske sezone sam igrao prijateljski mec na Maksimiru u balonu a na terenu do mene doticni Gospodin :)sjecam se samo da se nikako nisam mogao koncentrirati na svoj mec, kad sam bio na istom mjestu sa jednom takvom legendnom!  Smile ..aa zna jebeno opalit i forehand i backhand a tek kad vikne "out" i balonom odjekne njegov poznati glas koji moze 95% ljudi koji ne vole sport prikovati uz mali ekran onda zaboravis i tenis i sta si jeo ujutro  Laughing 

A da se prisjetimo i njegovih bisera iako ih ima toliko da su svi jedva stali u youtube!  Smile 

bozhan

Post  bozhan on 28.01.14 15:21

http://www.crnojaje.hr/Deals/Details/2592   Laughing 

Dombaj

Post  Dombaj on 30.01.14 22:50

Poštovani članovi odbora!
    Evo prijateljica mi se zainteresirala za GDSI pa ju samo interesira u koju bi ju ligu svrstali pošto kaže da je "profesionalka"...ovdje su njeni kontakt podaci, a sve ostalo prepuštam Vašoj dobroj volji!
    http://www.index.hr/lajk/poster/33398/dosla-na-tenis-s-kosarkaskim-loptama-
    tin93

Post  tin93 on 31.01.14 10:06

Ocekujem sljedeci mjesec novi intervju!  Smile 

Kolko se sjecam kad se krenulo sa intervjuima radili su se 1 mjesecno ako ne i vise, sta ja moram podsjecat da se ta tradicija nastavlja?!?!  Razz Razz 

Jbg postavljo bi pitanja ja ali kad ja nisam osoba za to. Neznam ni razmisljat ni pisat ni postavljat pitanja novinarski.  Very Happy
    tin93

Post  tin93 on 31.01.14 16:14

GDSI je nakratko postao liga parova. Razz Razz Bas me zanima ocu prije ja zavrsit na poslu (19:00) ili ce se prije pojaviti singl lige za sljedecu sezonu!  Smile

I zaboravio sam...
    Svaka cast Slavenu jer se liga parova odlicno razvija!!...evo jos malo pa ce biti i prva 4. liga!!  cheers cheers 
    tin93

Post  tin93 on 02.02.14 18:33

Ajmooooooooooooooooo  bounce  bounce  bounce  bounce  bounce  bounce 

06.02.2014 20:00, 4F. Liga, HAVK Mladost, Tin Papišta - Tomislav Periša
    07.02.2014 20:00, 4F. Liga, HAVK Mladost, Tin Papišta - Anton Mužić
    08.02.2014 14:00, 4F. Liga, Trnje, Danijel Lijović - Tin Papišta
    09.02.2014 20:00, 4F. Liga, Trnje, Mario Topalović - Tin Papišta
    Labinho

Post  Labinho on 02.02.14 21:02

tomek

Post  tomek on 02.02.14 21:16

labinho wrote:

strava!
    kmackic

Post  kmackic on 02.02.14 22:20

labinho wrote:

haha odlicna! Rođer gospodin, a da patuljku nisu napisali na dresu ime - nitko ne bi znao tko je on buahahaha
     cat 
    Mateo20

Post  Mateo20 on 03.02.14 18:35

tin93 wrote:
    Ajmooooooooooooooooo  bounce  bounce  bounce  bounce  bounce  bounce 

06.02.2014 20:00, 4F. Liga, HAVK Mladost, Tin Papišta - Tomislav Periša
    07.02.2014 20:00, 4F. Liga, HAVK Mladost, Tin Papišta - Anton Mužić
    08.02.2014 14:00, 4F. Liga, Trnje, Danijel Lijović - Tin Papišta
    09.02.2014 20:00, 4F. Liga, Trnje, Mario Topalović - Tin Papišta

TURNEJA Smile

*Trebao si na četiri različite lokacije*
    tin93

Post  tin93 on 04.02.14 11:06

Znas da se na svim prvenstvima polufinala igraju u jednom gradu, a finale i za 3 mjesto u drugom gradu. Zato nemogu biti 4 lokacije.  Smile 

Nadam se da cu iz ova 4 susreta izaci kao "pobjednik" i prvi puta uzeti loptice!!  bounce bounce
    tin93

Post  tin93 on 04.02.14 11:10

Službena trenirka lige:

- trenirka TTK po izboru (može biti i više modela pa da imamo veći izbor) sa logom lige, cijena: 350,00 kn

Sluzbena trenirka lige??  Smile Smile ...aa jel se moze negdje vidjeti kako izgleda ta trenirka bez da se ode do ducana?? ....aa i ova marka "TTK" sta je to??  Smile 
    Mateo20

Post  Mateo20 on 04.02.14 16:32

tin93 wrote: Službena trenirka lige:

- trenirka TTK po izboru (može biti i više modela pa da imamo veći izbor) sa logom lige, cijena:  350,00 kn

Sluzbena trenirka lige??  Smile Smile ...aa jel se moze negdje vidjeti kako izgleda ta trenirka bez da se ode do ducana?? ....aa i ova marka "TTK" sta je to??  Smile 

tennisTeknology... talijanska marka, nose ju pretežito Talijani i Česi
    kmackic

Post  kmackic on 04.02.14 23:44

tin93 wrote: Službena trenirka lige:

- trenirka TTK po izboru (može biti i više modela pa da imamo veći izbor) sa logom lige, cijena:  350,00 kn

imamo to u pripremi, uskoro cete svi dobiti prijedlog modela na mail pa cete se moci izjasniti zelite li istu ili ne cat

bozhan

Post  bozhan on 05.02.14 8:54

ima nekog mozda da iznajmljuje stan? ili trazi cimera? Smile

Sponsored content

Post  Sponsored content

Current date/time is 28.07.17 8:39