Tenis liga Glavno da se igra

Sve i svašta

Share
    Danko
    Admin

Re: Sve i svašta

Post  Danko on 15.07.14 21:45

Ako netko hoće termin,
    sutra (srijeda 16.7.)
    Trnje 17-19

Ne morate pitati "mogu ja", tko prvi odgovori - njegov je
    tin93

Post  tin93 on 15.07.14 22:46

Danko wrote:Ako netko hoće termin,
    sutra (srijeda 16.7.)
    Trnje 17-19

Ne morate pitati "mogu ja", tko prvi odgovori - njegov je

Ako kolega Kovacic potvrdi da moze ranije uzimam ja! Smile 

Shodno tome nudim svojih 2 sata isti dan od 20:30 do 22:30 teren 3 isto na trnju...jer meni vise odgovara od 17 buduci da mi je usput nakon posla ali nisu imali termina kad sam rezervirao, a sad znam zbog koga! Twisted Evil 

Cekam do sutra oko 11 najkasnije 12 pa ako se nitko ne javi otkazujem.
    tin93

Post  tin93 on 16.07.14 7:58

tin93 wrote:
    Cekam do sutra oko 11 najkasnije 12 pa ako se nitko ne javi otkazujem.

Termin od 20:30-22:30 je upravo otkazan!
    Danko
    Admin

Post  Danko on 17.07.14 13:33

http://www.index.hr/lajk/poster/40986/eto-tko-lupa-minuse-po-komentarima-
    tin93

Post  tin93 on 17.07.14 13:37

Danko wrote:http://www.index.hr/lajk/poster/40986/eto-tko-lupa-minuse-po-komentarima-

+

monkey monkey 
    tin93

Post  tin93 on 20.07.14 14:25

Lazar sta je sa osvrtom za proslu sezonu?? Very Happy 
    Danko
    Admin

Post  Danko on 20.07.14 15:24

Još se osvrće...
    klazar

Post  klazar on 20.07.14 22:48

tin93 wrote:Lazar sta je sa osvrtom za proslu sezonu?? Very Happy 

nemam trenutno inspiracije...  Sad 

btw. čestitke na pobjedi...  Very Happy cheers 
    tin93

Post  tin93 on 20.07.14 23:11

klazar wrote:

Nadao sam se citati sutra ujutro na poslu uz kavu ali nema veze, doci ce inspiracija...siguran sam Smile 

Sto se tice pobjede, uz duzno postovanje Petru Sakicu mislim da je trebala doci ta pobjeda i protiv njega da se ja nisam prepao (neznam ni sam cega Mad ) i onda mu jos igrao na forehand koji mu je super kad ga pogodi...
    I sad nakon ovakvog meca danas mi je jos vise zao za taj mec u petak... jos uvijek je bila prilicno stisnuta ruka ali puno manje nego protiv Petra! Svejedno, cestitke i Nenadu i Petru na odlicnim mecevima!
    A sad moram iz meca u mec ponavljat ovakvu igru od danas samo sa svakim novim mecem sve vise opustat ruku pa ce biti jos bolje! Smile
    PSakic

Post  PSakic on 21.07.14 23:06

tin93 wrote:
    klazar wrote:

Nadao sam se citati sutra ujutro na poslu uz kavu ali nema veze, doci ce inspiracija...siguran sam Smile 

Sto se tice pobjede, uz duzno postovanje Petru Sakicu mislim da je trebala doci ta pobjeda i protiv njega da se ja nisam prepao (neznam ni sam cega Mad ) i onda mu jos igrao na forehand koji mu je super kad ga pogodi...
    I sad nakon ovakvog meca danas mi je jos vise zao za taj mec u petak... jos uvijek je bila prilicno stisnuta ruka ali puno manje nego protiv Petra! Svejedno, cestitke i Nenadu i Petru na odlicnim mecevima!
    A sad moram iz meca u mec ponavljat ovakvu igru od danas samo sa svakim novim mecem sve vise opustat ruku pa ce biti jos bolje! Smile

Tin, uz dužno poštovanje, mislim da nismo gledali isti meč.
    Već drugi put pišeš da si me trebao pobijediti ali mislim da bi za to ipak trebao lupiti koji fh i bh i malo potrčati umjesto nahitavanja reketa.
    tin93

Post  tin93 on 21.07.14 23:41

PSakic wrote:
    Tin, uz dužno poštovanje, mislim da nismo gledali isti meč.
    Već drugi put pišeš da si me trebao pobijediti ali mislim da bi za to ipak trebao lupiti koji fh i bh i malo potrčati umjesto nahitavanja reketa.

Nisi me shvatio...nisam imao ni najmanju namjeru umanjivati tvoju zasluzenu pobjedu! Nego mislim da sam mogao doci do pobjede u nasem mecu da sam imao puno vise hrabrosti prilikom backhanda i forehanda...

Sto se tice naseg prvog meca koji je zavrsio rezultatom 6:4 2:6 3:10 za tebe i o toj tvojoj pobjedi se takodjer nema apsolutno nista za reci, kao i u petak i vise nego zasluzeno, ali razlika je u tome sto sam se u tom mecu nakon dobivenog 1. seta prepao pobjede, necu nikad zaboravit taj osjecaj jer se sjecam da me tjedan dana poslje mucio taj poraz jer mi nije bilo nikako jasno zasto sam se prepao moguce pobjede u tom mecu nakon dobivenog 1. seta poceo sam prilicno pimplat, kao i u nasem mecu u petak kad se nisam usudio potegnut nijedan pravi backhand ili forehand, a onda sam jos i cijeli super tajci razmisljao o tome i tako si me zasluzeno "izmasakrirao" za kraj meca... protiv Nenada sam puno vise opustio ruku i pokazalo je rezultata... i zato mi je jos vise zao da nisam igrao protiv tebe kao jucer protiv Nenada jer sam siguran da bi onda taj nas mec bio daleko zanimljiviji!
    Ali kao sto sam ti rekao nakon naseg meca taj problem mogu samo ja rijesit, da opustim ruku kod udaraca, i forehanda i backhanda...

I jos jednom nisam ni u jednom trenutku htio komentarom umanjivati tvoju zasluzenu pobjedu!
    markosk

Post  markosk on 25.07.14 15:28

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2014&mm=07&dd=25&nav_id=880945

željno te iščekujemo Smile
    Nenad

Post  Nenad on 25.07.14 16:40

Ovako Skrabic, Kosovic, ja i ostali kod Grubisica treniramo drugi servis Smile)

https://www.youtube.com/watch?v=-L7q-bFA3vY
    TVex

Post  TVex on 25.07.14 22:19

ne pratim baš HNL, ali jasno mi je u kakvom su nezakonitom odnosu Lokomotiva i Dinamo.

Međutim, ovo što su večeras izveli je šamarčina u obraz svima koji misle da mogu stati na kraj mafiji u hrvatskom nogometu, a očito i cijelom društvu.

Reći ću vam - iz svojeg debelog iskustva, vjerujte da sam ovo vidio jako puno puta u opskurnim ligama na vrlo sumnjivim tekmama - samo da je ovo itekako prokušani recept namještenih utakmica, po više kriterija:

prijelaz 1 u 2, 7 i više golova ukupno, 4 i više golova u prvom poluvremenu, prijelaz iz 3:1 u 3:4, i puno golova u samo završnici, od toga 2 gola u samoj nadoknadi

Redom, to su sljedeći koeficijenti u prosječnim online kladionicama:

za prijelaz @25-30
    za 4 gola u 1.pol @15-20
    za 7+ golova @20-25
    za 2+ gola u zadnjih 10 minuta @10 i više
    za 2+ gola u samoj sučevoj nadoknadi @ 100 i više (betfair)

Naravno moguće TEORETSKI da se poklopi utakmica sa takvom igro slučajnosti i takvim popunjavanjem ogromnim vjerojatnosti, ali da se ona baš dogodila između OVA DVA KLUBA, i da se dogodila sa baš ovakvim raspletom, je neviđena prljavština!

Dokazati namještaljku u sportu je jako teško, ako ne postoje transkripti ili in flagranti, ali ako postoji ovoliko jakih indikatora, jednostavno VJEROJATNOST prevladava svaku sumnju.

Ail čemu se ja čudim, pa gdje mi živimo....
    MB72

Čestitka

Post  MB72 on 29.07.14 9:59

Član naše lige Igor Totić najbolji golman na SP u rukometu na pijesku i osvajač srebra!
    Čestitam!
    http://www.hrs.hr/novosti.php?id_novost=3984
    barkapetbe

Post  barkapetbe on 02.08.14 13:56

ajde neka me netko savjetuje ako ima iskustva...neda mi se hodati stalno po doktorima
    znači prošlu nedjelju prije 6 dana sam pomagao i prenosio malo teže stvari... palo mi je na prst i nokat je poplavio, naravno prva 3 do 4 dana bolilo ko sam vrag ali nije ništa slomljeno...
    međutim jučer nema bolova, nokat naravno i dalje plav i danas sam se odlučio hvatat reketa... pred kraj zagrijavanja krv mi počela curit ispod nokta ali nema bolova... također i sad nakon par sati nema bolova... trebam li mirovati ili sutra opet pokušati pa što bude?  :beers: 
    Franimal

Post  Franimal on 02.08.14 14:01

Daj zaboravi online doktore i to nego fino odi kod doktora i neka ciko pogleda
    barkapetbe

Post  barkapetbe on 02.08.14 14:08

jesam i 'frajer' kaže da se drogiram s tabletama od 200 do 1000 mg po mom izboru... što dalje reći?  Very Happy 
    Franimal

Post  Franimal on 02.08.14 14:09

Uzmi mdma i odi na tulum neki
    barkapetbe

Post  barkapetbe on 02.08.14 14:12

hahahahhahah  flower 

a daj morao je makar netko s foruma imat sličan slučaj
    gogy984

Post  gogy984 on 02.08.14 16:57

barkapetbe wrote:ajde neka me netko savjetuje ako ima iskustva...neda mi se hodati stalno po doktorima
    znači prošlu nedjelju prije 6 dana sam pomagao i prenosio malo teže stvari... palo mi je na prst i nokat je poplavio, naravno prva 3 do 4 dana bolilo ko sam vrag ali nije ništa slomljeno...
    međutim jučer nema bolova, nokat naravno i dalje plav i danas sam se odlučio hvatat reketa... pred kraj zagrijavanja krv mi počela curit ispod nokta ali nema bolova... također i sad nakon par sati nema bolova... trebam li mirovati ili sutra opet pokušati pa što bude?  :beers: 

Pajdo, stvari ti stoje ovako....taj nokat ti je sad hajdemo reći mrtav i sad si u fazi kad te neće boljeti ali je normalno da malo ide krv kada igraš tenis, jer naravno palac upire u tenisicu i to nije ništa strašno. S vremenom će ti taj nokat otpasti, vidjet ćeš kako ga više nećeš ni osjećati niti će te boljeti, a izrastat će ti novi. Pošto je palac, taj proces da ti se stari nokat skroz otpadne a izraste novi je barem meni uvijek trajao po minimalno 3-4 mjeseca. Pišem ti iz iskustva jer je meni to bila redovna pojava godinama, dok nisam kupio normalne tene s kojima si ne bi nabijao nokat dok igram Smile

Tako da prijatelju, samo rokaj i naravno za brži oporavak je ključno popiti i dovoljnu količinu piva !!! :beers: :beers: :beers: :beers: :beers: :beers: 
    barkapetbe

Post  barkapetbe on 02.08.14 18:58

to je na ruci, treći prst na ruke kojom držim reket.. i zato sam u nedoumici igra ili ne  bounce 
    hvala na savjetu svejedno! Smile
    gogy984

Post  gogy984 on 02.08.14 20:22

barkapetbe wrote:to je na ruci, treći prst na ruke kojom držim reket.. i zato sam u nedoumici igra ili ne  bounce 
    hvala na savjetu svejedno! Smile

Samo igra, nokat k'o nokat  cheers 
    Labinho

Post  Labinho on 14.08.14 18:29

lijepo je vidjet da je covjek u barem necemu najbolji Smile

Najviše odigranih mečeva u 2014. godini

Ivan Labaš 26 20

odnosi se na najvise pobjeda ove godine a na kraju sezone i najvise odigranih meceva Smile
    barkapetbe

Post  barkapetbe on 15.08.14 0:11

zanima me po službenim teniskim pravilima, jeli točno određeno kada se smije mijenjati reket, a kada ne?

Sponsored content

Post  Sponsored content

Current date/time is 26.06.17 5:40