Tenis liga Glavno da se igra

Loši tereni za igru

neven
    neven

Loši tereni za igru Empty Loši tereni za igru

Post  neven on 22.08.19 12:11

Dragi tenisači,

jučer sam igrao ligaški meč od 20h-22h na terenu broj 4 na Chromosu sa Tomislavom Đapićem.

Došli smo se guštati i odigrati pravi ligaški izjednačen meč, a na kraju na našu nažalost nitko od nas nije mogao pružiti igru kakvu je želio zbog jako lošeg terena.

Teren je jako tvrd sa puno tenisita i ne znam kada je zadnji put zalijevan i kako je održavan, možda nikako. Mreže između terena su ko švicarski sir - puna rupa (90% loptica koje su malo jače odlaze na drugi teren). A najveći PROBLEM je rasvjeta koja je užasna, svaku lopticu sam vidio malo prije nego je došla do mene.

Pitaju me neki naši igrači kako si dobio Tomislava koji je odličan igrač, a ja im odgovaram "na žmirećki" jel zaista je rasvjeta jako loša.

Da vas poštedim nedoumica, ukoliko se ne želite ozlijediti nemojte igrati pod reflektorima na terenima na Chromosu.

Neven
    Kiro
    Kiro

Loši tereni za igru Empty Re: Loši tereni za igru

Post  Kiro on 22.08.19 16:32

Bravo Nevene, treba pokrenuti ovu temu i izvještavati gdje su trenutno kakvi tereni.

Ima toliko puno loših terena sa lošim sadržajima po Zagrebu da je to koma, a opet ima i stvarno super terena gdje se vidi da ih ljudi održavaju i da se brinu o svemu.
    Mislim da se treba prigovoriti klubovima ili vlasnicima svaki put kad nismo zadovoljni sa terenom i sadržajima jer mi ipak na kraju plaćamo tu uslugu, a bez prigovora nema ni popravka situacije...

Moj zadnji primjer je bio na Mladosti gdje smo frendly meč igrali na terenu na kojemu je base linija bila skoro cijelom svojom dužinom izvan terena, servis linija isto na par mjesta... Srećom nikoga nije bilo pa smo se mogli preseliti na teren do, koji je bio bolji u smislu da samo servis linija malo viri na jednom mjestu... To nisu uvjeti ni za sigurno igranje, niti za guštanje kad se svaki poen moraš bojati hočeš li past prek toga...

Nisu mi jasni klubovi koji uopće iznajme takav teren igračima bez napomene u kakvom je stanju teren...
    Tako da treba pohvalit dobre i "popljuvat" loše terene, a ovo je dobro mjesto za razmjenu informacija o stanju terena, što će onda pomoći svima nama da se ne zeznemo sa najmom lošeg terena. GDSI
    fak
    fak

Post  fak on 22.08.19 17:08

Slazem se sa Tinom, hvala ti Nevene na temi. Malo se osjecam krivim zato jer sam trebao ja to uciniti jos prije 2 mjeseca.

Pocetkom 6. mjeseca sam na Chromosu odigrao mec protiv Hranilovica. Uvjeti su bili ocajni! Teren je izgledao kao da nije kap vode dobio tjednima, rupe posvuda, crte nevidljive. Cak je i sama mreza bila sranje, loptice je vise puta prosla kroz nju. Igrali smo na terenu broj 5 ili 6.

Od terena za pohvaliti prvi mi na pamet dolazi Veternica. Apsolutno je uvijek sve bilo savrseno. Da, daleko je, ali stvarno je gust tamo odigrati mec.
    neven
    neven

Post  neven on 22.08.19 18:16

Nadam se da ćemo ovdje održavati ovu temu kako bi svi znali gdje možemo igrati u normalnim uvjetima tenis. Pogotovo kada dođe zima i hladnoća u nekim balonima Sad za dobiti upalu pluća.

Moja iskustva sa terena na kojima najčešće igram:

TK Travnjak - tereni perfektni, rasvjeta odlična
    Trnje - teren 1 i 2 vanserijski, ostali tereni dobri, rasvjeta odlična
    Jazbina - tereni odlični, rasvjeta solidna
    Maksimir - tereni ok (od ove godine od kada ih održava Milivoj sa Španskog), rasvjeta jako loša
    Veternica - tereni odlični, rasvjeta dobra

Danko
    Danko
    Admin

Post  Danko on 22.08.19 21:32

neven wrote:Nadam se da ćemo ovdje održavati ovu temu kako bi svi znali gdje možemo igrati u normalnim uvjetima tenis. Pogotovo kada dođe zima i hladnoća u nekim balonima Sad za dobiti upalu pluća.

Moja iskustva sa terena na kojima najčešće igram:

TK Travnjak - tereni perfektni, rasvjeta odlična
    Trnje - teren 1 i 2 vanserijski, ostali tereni dobri, rasvjeta odlična
    Jazbina - tereni odlični, rasvjeta solidna
    Maksimir - tereni ok (od ove godine od kada ih održava Milivoj sa Španskog), rasvjeta jako loša
    Veternica - tereni odlični, rasvjeta dobra

Zaboravio si napisati iskustva sa Chromosa Laughing
    ZCrljenica
    ZCrljenica

Post  ZCrljenica on 23.08.19 22:08

Preporučio bih Concordiju, tereni su po mom mišljenju odlični, rasvjeta je ok, lokacija je na Trešnjevki znači jednako je blizu više manje svima
    A i buka iz kafića pored terena je na zavidnom nivou, skoro se može mjeriti s galamom sa boćališta kraj TK Špansko Very Happy
    Fi-lip
    Fi-lip

Post  Fi-lip on 23.08.19 23:57

Evo kratki osvrt : 1.1.2019-23.8.2019.

Nemam ništa protiv nikoga samo brutalno iskreno..

Faktori : Teren, mreža, ostalo

Najbolji
    Top Spin
    Travnjak - izvrsna drenaža, dan prije padala kiša, to jutro paduckala, 20min prije meca skropila, dolazim na teren, a socan ko breskva, bez mulja bez kratera nakon proklizavanja

Dosta dobri
    Veternica
    Trnje
    Špansko

Dobri
    Ponikve (igrao samo 1 put)
    Rudeš (po ljeti ok value for money)
    Tenis centar Tolić  - s obzirom na okolnosti svaka čast
    Movens (igrao samo 1 put)

Vrijeme je stalo
    Concordia - Takva se energija još samo mogla ubrat 2003/2004 u kafiću pored Rost Sporta kod Doma sportova. Najpristupačniji teniski komplex do kojeg se može doć sa svih strana svijeta. Miris narancasto-filternih cigareta po ulasku te dimom istih obojani zidovi terena za skvoš. Sve u svemu, ko voli ne voli ne može poreć autentičnost. Inače neki dan tamo, brutalno vruće, tereni ne zaliveni, tvrđe od betona

Građanski - Ko se na svoje oči nije uvjerio ne zna za doslovni time machine, tamo je trenutačno 1986 i čeka se da Štef Lamza ispuni Skandi do kraja. Nevjerojatni tereni i prizori, a na svega par metara dalje u kasnim noćnim satima odzvanjaju taktovi iz neprikosnovenog Team Cluba.

Loši tereni - za naljutit se
    Šalata sjemenište - Već treći put u 3 različita perioda, zima/ljeto, loš loš teren, 2/3 puta zajeb sa rezervacijom ovaj nije zapiso ovaj nije ovo ovaj ono. Oćeš platit nakon meča nigdje nikoga.

Mladost - 2 put u dve godine ista priča. More komaraca i svih j***** insekata, gutaš bube...nisu oni krivi za to ali šta je tu je. Tereni srednja žalost.

Loš teren - za nasmijat se
    Triumph ravnice - Balon je bio ko da su ga sklepali, zmazan da se pitaš kako, kao da kamioni prolaze nutra, nije bilo grijanja, protivnik mi igrao u zimskoj jakni
    mKnez
    mKnez

Post  mKnez on 29.08.19 14:22

Igrao na mladosti neki dan.
    Teren je blago receno uzasan (teren br.4). A najjaci dio od svega - rasvjeta ne radi.
    Uz sve te pogodnosti, jedni su od najskupljih.

Sponsored content

Post  Sponsored content

Current date/time is 20.09.19 6:14