Tenis liga Glavno da se igra

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenis liga Glavno da se igra


3 posters

    Multisport i termini

    pantagruel
    pantagruel


    Posts : 2
    Join date : 2019-11-25

    Multisport i termini Empty Multisport i termini

    Post  pantagruel 28.11.19 14:48

    Pozdrav svima!

    Novi sam ovdje i još se malo učim na to gdje su kvalitetni tereni i to u Zagrebu i iako ima tema za to s opisima terena, mislim da je ovako jedna tema korisna.
    Naime, sve više firmi surađuje s Multisportom pa bi bilo super za nove igrače da imaju ovako nešto na jednom mjestu.
    Budem updateao kako odigram na različitim terenima, ali ono što zasad mogu napisati:
    • Teniski Centar Ravnice (dvorana) - Multisport kartica pokriva 1 sat, ukoliko oba igrača imaju karticu, može se i to iskoristiti
    • San Spin centar - Multisport kartica skida s cijene sata 25kn. Npr. ako se odigraju dva sata po 100kn/sat i oba igrača imaju kartice, onda se termin dobije za 150kn



    Bilo bi mi drago da i ostali napišu svoju iskustva i pomognu nam Smile
    Danijel
    Danijel


    Posts : 561
    Join date : 2009-07-17
    Age : 46
    Location : Zagreb

    Multisport i termini Empty Re: Multisport i termini

    Post  Danijel 06.12.19 23:45

    pantagruel wrote:Pozdrav svima!

    Novi sam ovdje i još se malo učim na to gdje su kvalitetni tereni i to u Zagrebu i iako ima tema za to s opisima terena, mislim da je ovako jedna tema korisna.
    Naime, sve više firmi surađuje s Multisportom pa bi bilo super za nove igrače da imaju ovako nešto na jednom mjestu.
    Budem updateao kako odigram na različitim terenima, ali ono što zasad mogu napisati:

    • Teniski Centar Ravnice (dvorana) - Multisport kartica pokriva 1 sat, ukoliko oba igrača imaju karticu, može se i to iskoristiti
    • San Spin centar - Multisport kartica skida s cijene sata 25kn. Npr. ako se odigraju dva sata po 100kn/sat i oba igrača imaju kartice, onda se termin dobije za 150kn



    Bilo bi mi drago da i ostali napišu svoju iskustva i pomognu nam Smile

    super post, thnx! baš sam preuzeo karticu, dobrim dijelom i jer sam vidio da imaju dosta teniskih centara uključeno, a nisam imao pojma ove detalje koliko daju na karticu. Molim i ostale da jave detalje za druge centre. Recimo na Trnju gdje svi igramo puno
    Danijel
    Danijel


    Posts : 561
    Join date : 2009-07-17
    Age : 46
    Location : Zagreb

    Multisport i termini Empty Re: Multisport i termini

    Post  Danijel 06.12.19 23:52

    pantagruel wrote:Pozdrav svima!

    Novi sam ovdje i još se malo učim na to gdje su kvalitetni tereni i to u Zagrebu i iako ima tema za to s opisima terena, mislim da je ovako jedna tema korisna.
    Naime, sve više firmi surađuje s Multisportom pa bi bilo super za nove igrače da imaju ovako nešto na jednom mjestu.
    Budem updateao kako odigram na različitim terenima, ali ono što zasad mogu napisati:

    • Teniski Centar Ravnice (dvorana) - Multisport kartica pokriva 1 sat, ukoliko oba igrača imaju karticu, može se i to iskoristiti
    • San Spin centar - Multisport kartica skida s cijene sata 25kn. Npr. ako se odigraju dva sata po 100kn/sat i oba igrača imaju kartice, onda se termin dobije za 150kn



    Bilo bi mi drago da i ostali napišu svoju iskustva i pomognu nam Smile

    Tenis Ukoliko igraču površinu iznajmi 2-4 osobe, najmanje dvije osobe trebaju posjedovati Multisport karticu. Ukoliko Multisport karticu posjeduje jedna osoba, druga osoba obvezna je nadoplatiti 50% od cijene iznajmljene igrače površine. Korištenje terena ograničeno je na 60 minuta dnevno. Postoji mogućnost nadoplate uz predočenje Multisport kartice.


    https://benefitsystems.hr/facility/100/
    dalibor_
    dalibor_


    Posts : 38
    Join date : 2015-06-26

    Multisport i termini Empty Re: Multisport i termini

    Post  dalibor_ 07.12.19 14:38

    Ovo kao da je netko pisao pomoću Google translate

    Sponsored content


    Multisport i termini Empty Re: Multisport i termini

    Post  Sponsored content


      Current date/time is 19.03.24 9:37