Tenis liga Glavno da se igra

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenis liga Glavno da se igra


+34
Dominko
Luka Dobrović
kmackic
mKnez
Spele
Samprasac
Danko
tennis-and-tennis
Ivan25
KrŠ
hrvi222
mmlinari
dalibor_
fak
vedranm_19
hogarstrasni
markosk
TVex
bertys30
vuckovic
klazar
TomislavBrkljacic
gkovacic19
zgfazer600
Schira
ivan984
tomek
bbenko
Mateo Troskot
Soldinho
Nenad
Danijel
zrno
Franimal
38 posters

    Komentari susreta

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 27.02.18 22:45

    Nakon gotovo godinu dana...

    može komentar?

    Tomislav Jurčić 1 7 10
    Ante Raguž 6 6 6


    tomek
    tomek


    Posts : 515
    Join date : 2012-03-28
    Age : 37
    Location : Zagreb

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  tomek 28.02.18 1:54

    Danko wrote:Nakon gotovo godinu dana...

    može komentar?

    Tomislav Jurčić 1 7 10
    Ante Raguž 6 6 6


    Dvoboj za ulazak u 2. ligu makar to tako nije izgledalo na pocetku.
    Poznata je stvar da sporo ulazim u meč i da je igra u prvom setu meni mučenje a pogotovo kad se igra u podne nakok nočne smjene.
    Prvi set je bio jednosmjerna ulica, Ante konstantan, igra bas smireno, ne grijesi a ja se ne mogu sastat s udarcem.
    Tako je bilo do 3:1 za Antu u drugom setu. Tada sam osjetio da sam na optimalnoj radnoj temperaturi, pocelo je skoro sve ulazit a Ante je poceo malo griješiti. Vratim brejk i do 5:5 se držala serva ali Ante tada radi brejk i servira za meč.
    Dolazim do 0*:40, Ante spašava i nakon toga tri puta ima meč loptu, sve spašavam s time da sam na prvoj pogodio lob na crtu. U tajčiju na 6:5 za mene pogađam prvi o jedini as u meču i osvajam drugi set.
    U velikom tajčiju je Ante pokušao biti agresivniji što je rezultiralo s nekoliko gresaka. Nastojao sam biti sto mirniji i skoncentriraniji te sam uspjesno meč priveo kraju.

    Velike pohvale Anti na napetom i zaniljivom meču gdje me je na trenutko potpuno nadigrao te sam jedva ostao "živ".
    Ako nista drugo jos jednom sam pokazao da sam jebeni fighter.

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 28.02.18 8:11

    Čestitke obojici na očito dobroj partiji!
    Fighter s iskustvom Wink
    tomek
    tomek


    Posts : 515
    Join date : 2012-03-28
    Age : 37
    Location : Zagreb

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  tomek 17.03.18 6:13

    Komentari susreta - Page 3 Reza10

    Što se tu desilo??
    klazar
    klazar


    Posts : 167
    Join date : 2012-05-05

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  klazar 17.03.18 14:38

    tomek wrote:Komentari susreta - Page 3 Reza10

    Što se tu desilo??


    po izjavama oba aktera susreta, te primjenjujući pravila teniske igre i GDSI lige u slučajevima kada jedan igrač napusti teren iz bilo kojeg razloga, preostali se poeni dodijeljuju protivniku. Za sve ostale detalje ovog susreta obratite se samim igračima.

    u ime GDSI odbora igrača
    tomek
    tomek


    Posts : 515
    Join date : 2012-03-28
    Age : 37
    Location : Zagreb

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  tomek 17.03.18 14:50

    klazar wrote:
    tomek wrote:Komentari susreta - Page 3 Reza10

    Što se tu desilo??


    po izjavama oba aktera susreta, te primjenjujući pravila teniske igre i GDSI lige u slučajevima kada jedan igrač napusti teren iz bilo kojeg razloga, preostali se poeni dodijeljuju protivniku. Za sve ostale detalje ovog susreta obratite se samim igračima.

    u ime GDSI odbora igrača

    Jel nam se Neno opet ozljedio?
    Soldinho
    Soldinho


    Posts : 200
    Join date : 2013-09-09

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Soldinho 17.03.18 18:31

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 21.03.18 23:27

    Komentari susreta - Page 3 YXLqMm

    "Šteta" što ne igra i u četvrtak,
    mislim da bi bili sigurni bodovi... Smile
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 12.06.18 23:53

    Komentari susreta - Page 3 BVM0Yp

    Komentar by Tomislav Brkljačić:

    želim opisati 2.5h napadačkog tenisa bez kalkulacija.

    Prvi set je Marko bio vrlo dominantan, pogotovo u izgradnji poena nakon servisa. Bombardiranje sa servis strane plus žestoka igra na reternu su mu donijeli scenarij gdje sam se ja osjećao zadovoljno sa 2 gema. Fantastično je igrao, malo toga sam mogao napraviti da bude bolje.

    Drugi set je bila preslika, ali u kontra smjeru. Počeo sam bolje čitati retern-e, a sa crte smo obojica i dalje bez predumišljaja tražili winnere i realizaciju na mreži.
    Igrao sam jako blizu maksimuma i uspio dobiti set sa dobrim rezultatom.

    Kreće nevjerojatni treći set.
    Marko je krenuo prvi, vratio nivo iz prvog seta, počeo raditi čuda sa forhend dijagonalama i ja nisam nisam imao odgovora.
    Rezultat takve top igre je bilo vodstvo od 4:1 u trećem setu za njega.

    Tada mi je cilj bio probat dobit još gem, dva pa da rezultat bude blaži. I sam sam bio u čudu kada je došlo do izjednačenja na 4:4.
    I dalje tenis va banque i sa jedne i druge strane.

    Zadnji gem i tiebreak su bili nevjerojatnog intenziteta.
    Kod 6:5 u gemovima, Marko servira za meč i ima sigurno 4 meč lopte (možda i 5 više nisam siguran).
    Gem je trajao i trajao, jer sam osigurao tiebreak tek nakon vlastite n-te break lopte.
    Rekao bih da smo obojica izgarali od zdrave sportske želje za natjecanjem.

    Ide tiebreak i blaga prednost Marka do 5:3 i tada slijedi još jedan preokret i na drugu meč loptu sam uspio završiti.
    Strašan meč, osobno nisam odigrao još takav u našoj lizi.
    Jedan poen razlike, a obojica smo dijelove meča proveli u "zoni" gdje sve ide.
    Svaka čast sportskom protivniku i prijatelju, igrao je odličan tenis.

    Poslije piva, hlađenje i druge teme. Smile

    Zaslužilo je da se podijeli, a ekipa (Matešići i drugi) koja je gledala meč je vjerujem uživala.
    vuckovic
    vuckovic


    Posts : 9
    Join date : 2017-11-27

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  vuckovic 19.07.18 23:09

    Vladimir Vučković 5 6 6
    Ivan Cerinski 7 1 1

    Iako smo igrali od 6-8 popodne prvih sat vremena vladali su tropski uvjeti i baš je bilo teško igrati. Skautiranjem protivnika vidio sam da je u posljednje vrijeme zaredao s jako dobrim rezultatima pa sam pretpostavio da će biti težak i neizvjestan meč (što se pokazalo točnim). Prvi set igramo gem za gem do 3-3, a nakon toga se nekako uspijevam odvojiti na 5-3. Ivan u tim trenucima počinje s izuzetnom dobrom igrom-na forhendu je siguran, a na bekendu osvaja poene s kratkim loptama koje ulaze jedna za drugom. U tom dijelu meča nisam znao što i kako igrati. Najbolji dokaz za to jesu moja 2 izlaska na mrežu kod 6-5 (među prvima ikad u singlu), a ove poluneozbiljne pokušaje protivnik je riješio s 2 pasinga i na kraju zasluženo dobio prvi set 7-5. U drugom setu nekako sam se uspio pribrati i počeo s puno boljom igrom, što se nastavilo i u trećem setu. Iako rezultatski ispada da su preostala 2 seta bila u potpunosti na mojoj u stvarnosti je to bila velika borba i puno gemova s izjednačenjima koja su nekako otišla na moju stranu. Ono što bi posebno htio istaknuti su poeni (a bilo ih je mnogo) u kojima bi Ivan napravio po desetak šprinteva i nakon spašenih nemogućih lopti na kraju dobio poen.
    Na kraju, mislim da obojica možemo biti zadovoljni s igrom koju smo prikazali.
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 20.07.18 0:03

    Hvala,
    i mi možemo biti zadovoljni kada pročitamo ovakav komentar bounce
    bertys30
    bertys30


    Posts : 40
    Join date : 2017-08-18

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  bertys30 08.10.18 18:15

    Nisam nikad pisao komentar susreta al evo praznik , ne igram danas ( a i nakon jucerasnjih preko dva sata fizicki zahtjevne igre , upitno jel bi i mogao Surprised  ) a i mec je bio brutalan  Very Happy

    Komentari susreta - Page 3 Screen10


    Uglavnom kolega Mario Biskup i ja u jednom suludom mecu punom preokreta koji se kretao otprilike ovako ( moje videnje ) :  
    Prvi set nekako je u pocetku sve islo na moju stranu do 5:1 za mene . Nakon toga sljedeca 4 gema nisam se mogao sastat s poenom i Mario je izjednacio na 5:5 bez nekih sansi na mojoj strani , ni blizu set lopte . Ali kako je izjednacio ponovo sve krece na moju stranu i dolazim do prvog seta 7:5 i 3:0 vodstva u drugom .... Igraju se tada dva dosta izjednacena gema koja oba odlaze na stanu Maria , on igra sve sigurnije , moja igra se svakim gemom sve vise raspada i od 3:0 za mene dolazi do 3:6 i 1:1 u setovima .... Odluka je pala da igramo normalan set koji ja nastavljam u tonu drugog seta i Mario lako dolazi do prednosti 3:0  ... ponavlja se isti scenarij iz drugog seta ali u suprotnim ulogama , dva vrlo izjednacena gema sad odlaze na moju stranu , nakon toga sam se pribrao , Mario malo popustio i sa 0:3 dolazimo do 4:3 za mene .... Tada ide klasicno gem za gem 4:4 , 5:4 , 5:5 , 6:5 ... I zadnji gem : moj izlazak na mrezu pogoden volej ( sretno )  Mariov izlazak na mrezu volej u vrh mreze ( nesretno ) , jedna moja linija i 0:40 ... nakon toga je Mario uzeo jedan poen ali i poslao loptu u out nakon toga i kraj 7:5 treci set ...

    Do sada smo medusobno natjecateljski igrali 6 setova i rezultat je 3:3 u setovima ( 7:6 , 7:5 , 7:5 za mene i 7:5 , 6:4 , 6:3 za Maria )  to dovoljno govori da svaki put odlucuje jedna ili dvije lopte i sve moze otici na jednu ili drugu stranu , kao i ovaj mec kojeg smo obojica imali u rukama pa prokockali barem jednom ... :-)
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 01.12.18 0:26

    Komentari susreta - Page 3 Wm4oNC

    Može komentar?
    gkovacic19
    gkovacic19


    Posts : 96
    Join date : 2013-06-20

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  gkovacic19 01.12.18 15:07

    meč se odvio u 2 čina, prvo na ravnicama prva 2 seta, pa onda concordia 3. set dva dana kasnije

    prvi set je bio dosta jednosmjeran, ja sam igrao sigurno i čvrsto, a Lesi nije bio na svojoj razini i relativno jednostavno dobivam set, drugi odmah krećem s brejkom, ali nakon toga odigravam najgori gem meča i Lesi se odmah vraća
    od 1-1 do 6-5 za njega u 2., nije bilo break lopti i oboje smo držali servu više manje bez problema, na 5-6 sam ja moro spašavati 30-40 no uspio sam i ulazimo u tie break sa manje od 10 min vremena do kraja termina
    tie break otvaram sa 2-0 i tu već počinjem razmišljati da sam fkt blizu pobjede i osvajanja lige naravno Lesi  se ne slaže i par njegovih agresivnijih poena, par mojih grešaka i set odlazi njemu 7-3
    moramo završiti meč jer smo već 5 min preko termina i ljudi čekaju
    dogovaramo da ćemo igrati u četvrtak kad god nađemo termin

    inače ovo je drugi puta da on i ja nastavljamo 3. set jer smo prošlo ljeto morali nastaviti meč na 2-4 15-30 iz moje perspektive, tamo smo u nastavku od minimalnih 6 poena do kraja meča, odigrali čak 7 i Lesi je mirno uzeo pobjedu pa sam znao da moram dobro krenuti kako se nebi ponovila situacija iz tog meča

    3. set počinje mojim servisom, ja 2 puta FH u mrežu i 0-30 za 30 sekundi (bravo ja, puno si naučio iz onog meča)
    no ovaj put se uspjevam stabilizirati i jednim mojim BH smashom koji je jedva ušao, te par Lesijevih grešaka (koje će kasnije obilježiti cijeli set) ja vodim 1-0
    2. gem je trajao dobrih 10 min di sam ja imao barem 4 gem lopte no na kraju Lesi uzima gem i idemo dalje, ja svoj servis dobivam mirno pa radim i break bez većih muka uz veliku Lesijevu pomoć koji ne igra ni blizu svog najboljeg tenisa i s 3-1 sam već stvarno blizu pobjede
    servis za 4-1 počinje sa 40-15 (što me podjeća na još jedan naš meč na prošlogodišnjem božićnom turniru di sam imao istu situaciju i od 3-1 40-15 nisam više gem uzeo), naravno za 3 poena je njegova prednost, međutim ovaj meč je ipak drugačiji odnos snaga i uspjevam i taj gem izvuć i tu već razmišljam ko je dosad osvojio 1. ligu para (pozdrav Lautaru) i singla u istom mjesecu (pozdrav Milasu, Kalcu i Lumpertu koji se ne računa jer je samnom uzeo par Wink )
    to razmišljanje mi se nije osvetilo i radim još jedan break te mirno odserviravam za meč i upisujem vjerojatno najbolju, a sigurno najvredniju pobjedu u ligi i uspjevam ostvariti nešto kaj, da mi je netko rekao prije samo 6 mjeseci, bi mu rekao da nije normalan
    uostalom cijeli ovaj mjesec i u singlu i paru je bio i meni nevjerojatan, no neću se žaliti king

    eto tolko o ovom meču, nadam se da će to potaknuti i druge da počnu pisati komentare mečeva jer znam da svi to čitaju, a nažalost jako malo ko to piše
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 06.12.18 9:15

    3A. Liga
    5.12.2018. - Trnje
    Tomislav Brkljačić 6 7
    Danijel Ćosić 4 5

    --------------------------------------------------

    2B. Liga
    5.12.2018. - Ponikve
    Vladimir Vučković 6 7
    Ivan Glad 4 5

    --------------------------------------------------

    Dva iznimno zanimljiva susreta i dva identična rezultata.
    I dodatna zanimljivost - pobjednici igraju zajedno u paru Smile

    Može komentar susreta?
    (barem jedan, nadam se oba)
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 11.12.18 23:52

    1. Liga
    11.12.2018. - TK Ravnice
    Goran Kovačić 3 7 10
    Luka Dobrović 6 5 6

    -------------------------------------------------

    3D. Liga
    11.12.2018. - Maksimir
    Goran Russo 6 1 10
    Zoran Muhek 2 6 3

    -------------------------------------------------

    Dvojica novajlija zaustavljeni u svojim pohodima.
    Jedan nakon 7, drugi nakon 11 uzastopnih pobjeda.

    Može komentar?
    TVex
    TVex


    Posts : 1233
    Join date : 2009-07-21

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  TVex 12.12.18 13:14

    Danko wrote:3D. Liga
    11.12.2018. - Maksimir
    Goran Russo 6 1 10
    Zoran Muhek 2 6 3

    Oho, sesvetski derbi, to i mene zanima!
    markosk
    markosk


    Posts : 63
    Join date : 2013-11-27

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  markosk 12.12.18 23:04

    a ovo?

    6. intercity meč
    Jučer u Zagrebu je održan 6. intercity meč između Danka Greinera i Zdeslava Gabrića. Zdeslav je ovaj put "lagano" dobio 6:2 6:3 i "osvetio" se za poraz prije mjesec dana u kojemu izgubio dobiveni meč.

    Pobjeda splićana u gostima je poravnala ukupni rezultat na ZG - ST 3:3.

    GDSI!
    TomislavBrkljacic
    TomislavBrkljacic


    Posts : 6
    Join date : 2017-02-11

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  TomislavBrkljacic 13.12.18 10:28

    Evo sa par dana zakašnjenja. I sam sam bio iznenađen kad sam vidio Vladin rezultat.
    Spontana i nenamjerna sinkronizacija.

    No šalu na stranu. Moj meč je bio prilično borben, pogotovo sam visio u prvom setu. Danijel ima odličan forhend, kratke lopte posprema u serijama. Držao sam servis i u krucijalnim gemovima bio malo strpljiviji, to je na kraju presudilo.

    Dobar meč svakako, puno winnera i tenis bez viška kalkulacija!


    Danko wrote:3A. Liga
    5.12.2018. - Trnje
    Tomislav Brkljačić 6 7
    Danijel Ćosić 4 5

    --------------------------------------------------

    2B. Liga
    5.12.2018. - Ponikve
    Vladimir Vučković 6 7
    Ivan Glad 4 5

    --------------------------------------------------

    Dva iznimno zanimljiva susreta i dva identična rezultata.
    I dodatna zanimljivost - pobjednici igraju zajedno u paru Smile

    Može komentar susreta?
    (barem jedan, nadam se oba)
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 18.12.18 9:26

    Komentari susreta - Page 3 201812_1Liga

    Rasplet prve lige neizvjesniji nego ikad!
    Nakon 5 odigrana susreta 3 igrača bez poraza.
    Lesi, Kovačić i Neno u ravnopravnoj utrci za pobjednika završnog mjeseca 2018.

    Statistika i brojevi su jasno na strani Lesija, ali trenutna forma i zadnji rezultati daju prednost Kovačiću.
    Neno je u uzletu nakon povratka iz druge lige i nikad ga da se ne smije otpisati.

    U srijedu imamo prvi od tri čina raspleta ove drame,
    19.12.2018 21:00, 1. Liga, Ravnice
    Nenad Jakšić - Ivan Leskovar H2H

    Koja su vaša razmišljanja?
    KrŠ
    KrŠ


    Posts : 57
    Join date : 2014-02-17

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  KrŠ 18.12.18 10:10

    Kovačić opet osvaja ako bude igrao svoju igru i držao obojicu iza sa čvrstim spin loptama.
    Jakšić je u životnoj formi,ali mu Kovačić ne leži,tj. ne leži mu duboka i spin lopta,kao što meni ne leži rezana mrtva ispuhana(Dunlop all court) lopta u vlažnom balonu,zbog koje me Jakšić uvijek pobijedi.
    Protiv Leskovara nisam igrao,ali mislim da ga Jakšić ni u najboljoj životnoj formi ne može pobijediti jer mu je Leskovar "kriptonit"- kako se moderno kaže.
    Opet će odlučivati Kovačić i Leskovar,ali ja navijam za outsidera Jakšića jer uvijek u životu podržavam slabije.


    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 19.12.18 23:53

    Komentari susreta - Page 3 O5Ij0J

    KrŠ wrote:...ali mislim da ga Jakšić ni u najboljoj životnoj formi ne može pobijediti jer mu je Leskovar "kriptonit"- kako se moderno kaže.

    Zahvaljujemo na vašem stručnom komentaru, koji je, vjerujem, bio dodatna inspiracija.
    Znam da mnogi čitaju forum, ali im je teško objaviti post, zato stvarno cijenim kada netko ipak "skupi snage".

    Šta reći, a da ne bude ono otrcano, lopta je okruga, i svi danas igraju tenis...
    Možda je Jakšićeva životna forma ipak na jednoj dodatnoj visini...?
    No, tvoja prognoza još nije pala u vodu, tako da čekamo daljnji rasplet, TO BE CONTINUED....

    I da, by the way,

    Jel može komentar susreta?
    Soldinho
    Soldinho


    Posts : 200
    Join date : 2013-09-09

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Soldinho 20.12.18 17:56

    Neno dobio besplatnu motivaciju! Pa je li ovo najveći fail na forumu? Ali oplako sam na KRIPTONIT Razz

    #papistavratise
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 21.12.18 8:46

    3C. Liga
    20.12.2018. - Oranice
    Domagoj Blažević 6 2 13
    Ivan Soldo 4 6 11
    --------------------------------------------

    U ligi gdje svatko može svakoga...
    još jedan izjednačeni rezultat i neizvjestan rasplet lige...

    Može komentar?
    Soldinho
    Soldinho


    Posts : 200
    Join date : 2013-09-09

    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Soldinho 21.12.18 11:59

    Danko wrote:3C. Liga
    20.12.2018. - Oranice
    Domagoj Blažević 6 2 13
    Ivan Soldo 4 6 11
    --------------------------------------------

    U ligi gdje svatko može svakoga...
    još jedan izjednačeni rezultat i neizvjestan rasplet lige...

    Može komentar?

    Ne moze. Pisat cu komentare kad vratis Papistu...

    Samo cu reci da sam vodio 7:3 pa je valjda morao doci mec u kojem i ja izgubim nemoguce. Domagoj jako borben igrac i svaka mu cast na tome. Obojici je zao kaj nije odigran cijeli treci, ali nocni termin i ostalo je 15 minuta do 23:00. Nisam osoba koja kmeci i to svi dobro znaju, ali mi je tako krivo kaj smo igrali na cudnom terenu koji je bio strasno suh u usporedbi na ostale (petica). Protivnik je pao barem 7-8 puta sto jos nisam dozivio. Previse sam mislio o terenu u prvom setu pa je zasluzeno otislo na njegovu stranu. Drugi set shvacam da nema smisla razmisljati o tome i to je bilo to. A super tajbrejk je lutrija, vecina se slaze s tim... Kod protivnika me najvise fascinirala borbenost i nevjerojatna volja jer bilo je onog mog tipicnog setkanja s osnovne linije, ali vecinu toga je uspjesno vracao. Osim padanja po cudnom terenu, nisam dugo dozivio da protivnik gada crte poput masinerije. Imao sam na 10-9 mec loptu i biser samo pogledom ispratio neku cudnu visoku loptu koja je pala na crtu. Tu sam bio gotov vjerojatno.

    U svakom slucaju veseli ovakva liga, i sam Domagoj je rekao kako smo bas svi razliciti i da je to posebna car lige kad ti doleti takva skupina. Kroz pracenje nogometa obozavam kalkulacije i te price, a sad mi je bas situacija za poludit. Moram dobiti Fiketa i Mucica pa mi se otvaraju vrata druge lige dok mozda ni jedna pobjeda nece biti dovoljna za ostanak, a sa dva poraza letim u cetvrtu ligu. Gorim od zelje za povratkom u drugu ligu i da se ostvari kontinuitet kao davne 2015. godine kad je IS bio faca u GDSI ligi i izazivao golemi respekt kod mnogih igraca.

    Sponsored content


    Komentari susreta - Page 3 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Sponsored content


      Current date/time is 28.03.24 9:44