Tenis liga Glavno da se igra

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenis liga Glavno da se igra

Loši tereni za igru

neven
    neven

Loši tereni za igru Empty Loši tereni za igru

Post  neven on 22.08.19 12:11

Dragi tenisači,

jučer sam igrao ligaški meč od 20h-22h na terenu broj 4 na Chromosu sa Tomislavom Đapićem.

Došli smo se guštati i odigrati pravi ligaški izjednačen meč, a na kraju na našu nažalost nitko od nas nije mogao pružiti igru kakvu je želio zbog jako lošeg terena.

Teren je jako tvrd sa puno tenisita i ne znam kada je zadnji put zalijevan i kako je održavan, možda nikako. Mreže između terena su ko švicarski sir - puna rupa (90% loptica koje su malo jače odlaze na drugi teren). A najveći PROBLEM je rasvjeta koja je užasna, svaku lopticu sam vidio malo prije nego je došla do mene.

Pitaju me neki naši igrači kako si dobio Tomislava koji je odličan igrač, a ja im odgovaram "na žmirećki" jel zaista je rasvjeta jako loša.

Da vas poštedim nedoumica, ukoliko se ne želite ozlijediti nemojte igrati pod reflektorima na terenima na Chromosu.

Neven
    Kiro
    Kiro

Loši tereni za igru Empty Re: Loši tereni za igru

Post  Kiro on 22.08.19 16:32

Bravo Nevene, treba pokrenuti ovu temu i izvještavati gdje su trenutno kakvi tereni.

Ima toliko puno loših terena sa lošim sadržajima po Zagrebu da je to koma, a opet ima i stvarno super terena gdje se vidi da ih ljudi održavaju i da se brinu o svemu.
    Mislim da se treba prigovoriti klubovima ili vlasnicima svaki put kad nismo zadovoljni sa terenom i sadržajima jer mi ipak na kraju plaćamo tu uslugu, a bez prigovora nema ni popravka situacije...

Moj zadnji primjer je bio na Mladosti gdje smo frendly meč igrali na terenu na kojemu je base linija bila skoro cijelom svojom dužinom izvan terena, servis linija isto na par mjesta... Srećom nikoga nije bilo pa smo se mogli preseliti na teren do, koji je bio bolji u smislu da samo servis linija malo viri na jednom mjestu... To nisu uvjeti ni za sigurno igranje, niti za guštanje kad se svaki poen moraš bojati hočeš li past prek toga...

Nisu mi jasni klubovi koji uopće iznajme takav teren igračima bez napomene u kakvom je stanju teren...
    Tako da treba pohvalit dobre i "popljuvat" loše terene, a ovo je dobro mjesto za razmjenu informacija o stanju terena, što će onda pomoći svima nama da se ne zeznemo sa najmom lošeg terena. GDSI
    fak
    fak

Post  fak on 22.08.19 17:08

Slazem se sa Tinom, hvala ti Nevene na temi. Malo se osjecam krivim zato jer sam trebao ja to uciniti jos prije 2 mjeseca.

Pocetkom 6. mjeseca sam na Chromosu odigrao mec protiv Hranilovica. Uvjeti su bili ocajni! Teren je izgledao kao da nije kap vode dobio tjednima, rupe posvuda, crte nevidljive. Cak je i sama mreza bila sranje, loptice je vise puta prosla kroz nju. Igrali smo na terenu broj 5 ili 6.

Od terena za pohvaliti prvi mi na pamet dolazi Veternica. Apsolutno je uvijek sve bilo savrseno. Da, daleko je, ali stvarno je gust tamo odigrati mec.
    neven
    neven

Post  neven on 22.08.19 18:16

Nadam se da ćemo ovdje održavati ovu temu kako bi svi znali gdje možemo igrati u normalnim uvjetima tenis. Pogotovo kada dođe zima i hladnoća u nekim balonima Sad za dobiti upalu pluća.

Moja iskustva sa terena na kojima najčešće igram:

TK Travnjak - tereni perfektni, rasvjeta odlična
    Trnje - teren 1 i 2 vanserijski, ostali tereni dobri, rasvjeta odlična
    Jazbina - tereni odlični, rasvjeta solidna
    Maksimir - tereni ok (od ove godine od kada ih održava Milivoj sa Španskog), rasvjeta jako loša
    Veternica - tereni odlični, rasvjeta dobra

Danko
    Danko
    Admin

Post  Danko on 22.08.19 21:32

neven wrote:Nadam se da ćemo ovdje održavati ovu temu kako bi svi znali gdje možemo igrati u normalnim uvjetima tenis. Pogotovo kada dođe zima i hladnoća u nekim balonima Sad za dobiti upalu pluća.

Moja iskustva sa terena na kojima najčešće igram:

TK Travnjak - tereni perfektni, rasvjeta odlična
    Trnje - teren 1 i 2 vanserijski, ostali tereni dobri, rasvjeta odlična
    Jazbina - tereni odlični, rasvjeta solidna
    Maksimir - tereni ok (od ove godine od kada ih održava Milivoj sa Španskog), rasvjeta jako loša
    Veternica - tereni odlični, rasvjeta dobra

Zaboravio si napisati iskustva sa Chromosa Laughing
    ZCrljenica
    ZCrljenica

Post  ZCrljenica on 23.08.19 22:08

Preporučio bih Concordiju, tereni su po mom mišljenju odlični, rasvjeta je ok, lokacija je na Trešnjevki znači jednako je blizu više manje svima
    A i buka iz kafića pored terena je na zavidnom nivou, skoro se može mjeriti s galamom sa boćališta kraj TK Špansko Very Happy
    Fi-lip
    Fi-lip

Post  Fi-lip on 23.08.19 23:57

Evo kratki osvrt : 1.1.2019-23.8.2019.

Nemam ništa protiv nikoga samo brutalno iskreno..

Faktori : Teren, mreža, ostalo

Najbolji
    Top Spin
    Travnjak - izvrsna drenaža, dan prije padala kiša, to jutro paduckala, 20min prije meca skropila, dolazim na teren, a socan ko breskva, bez mulja bez kratera nakon proklizavanja

Dosta dobri
    Veternica
    Trnje
    Špansko

Dobri
    Ponikve (igrao samo 1 put)
    Rudeš (po ljeti ok value for money)
    Tenis centar Tolić  - s obzirom na okolnosti svaka čast
    Movens (igrao samo 1 put)

Vrijeme je stalo
    Concordia - Takva se energija još samo mogla ubrat 2003/2004 u kafiću pored Rost Sporta kod Doma sportova. Najpristupačniji teniski komplex do kojeg se može doć sa svih strana svijeta. Miris narancasto-filternih cigareta po ulasku te dimom istih obojani zidovi terena za skvoš. Sve u svemu, ko voli ne voli ne može poreć autentičnost. Inače neki dan tamo, brutalno vruće, tereni ne zaliveni, tvrđe od betona

Građanski - Ko se na svoje oči nije uvjerio ne zna za doslovni time machine, tamo je trenutačno 1986 i čeka se da Štef Lamza ispuni Skandi do kraja. Nevjerojatni tereni i prizori, a na svega par metara dalje u kasnim noćnim satima odzvanjaju taktovi iz neprikosnovenog Team Cluba.

Loši tereni - za naljutit se
    Šalata sjemenište - Već treći put u 3 različita perioda, zima/ljeto, loš loš teren, 2/3 puta zajeb sa rezervacijom ovaj nije zapiso ovaj nije ovo ovaj ono. Oćeš platit nakon meča nigdje nikoga.

Mladost - 2 put u dve godine ista priča. More komaraca i svih j***** insekata, gutaš bube...nisu oni krivi za to ali šta je tu je. Tereni srednja žalost.

Loš teren - za nasmijat se
    Triumph ravnice - Balon je bio ko da su ga sklepali, zmazan da se pitaš kako, kao da kamioni prolaze nutra, nije bilo grijanja, protivnik mi igrao u zimskoj jakni
    mKnez
    mKnez

Post  mKnez on 29.08.19 14:22

Igrao na mladosti neki dan.
    Teren je blago receno uzasan (teren br.4). A najjaci dio od svega - rasvjeta ne radi.
    Uz sve te pogodnosti, jedni su od najskupljih.
    KrŠ
    KrŠ

Post  KrŠ on 26.09.19 9:09

Jučer smo Lukić i ja imali dogovoren meč na Chromosu.
    Zvao sam ih nekoliko puta,kako bi potvrdili da je sve ok,da bi na kraju Lukić došao na teren,a lik se izgalamio na njega u stilu da šta radi,da nema igre,da je teren mokar...
    Na kraju smo otišli igrat na velesajam,imali smo sreće da je bilo termina.

Jednom se ista situacija dogodila Kovačiću i meni,kada nam nisu dali igrat,pa smo našli termin odmah na terenima pokraj. (Chromos Savica)

Niti da upozore,niti da nazovu i jave,nego dođeš tamo i onda su još bahati.

Ovo je već 55 pritužba na njih. Tereni su im očajni,a oni su bahati.

Moja namjera nije plakati ovdje na forumu i skrivati se iza tipkovnice,već mi je namjera upozoriti druge da im se ne dogodi što i nama.
    Netko s tanjim živcima bi mogao burno reagirati pa možda i "zalijepit šljagu" tim majstorima s Chromosa,a to nam kao ligi ne treba.
    Zato se bolje ne dovoditi u tu situaciju.

Pozivam sve iz GDSi lige da sabotiraju tj. bojkotiraju te jazavce sa Chromosa.

Krešimir Škarić
    Nenad
    Nenad

Post  Nenad on 10.11.19 15:33

Mislim da je dobro ovu temu obnoviti s obzirom da je krenula zimska sezona, a mnogim balonima u gradu kvaliteta opada...

MLADOST: jako hladno, vlazno (loptice mokre nakon 10 minuta igre), teren prilicno los s puno krivih odskoka, a rasvjeta u najboljem slucaju tak tak... oni ugase svjetlo na susjednom terenu ako je prazan i u tom slucaju se jako lose vidi u balonu
    gkovacic19
    gkovacic19

Post  gkovacic19 on 20.11.19 17:25

da se nadovežem i napišem svoje dojmove
    oranice i top spin na šalati su stvarno odlični tereni,
    suhi su, ravni, rasvjeta je odlična i ima prostora; za grijanje još nemrem reć (no to vjerojatno nikad neće bit skroz dobro, pogotovo vikend)

e sad oni loši
    mala šalata je jako neravna i mokar teren (neko mi se i na rasvjetu žalio) no barem su skupi (100 kn sat vikendom) pa vam je to bonus No
    trnje jednako loše jedino cijena bolja al definitivno su pali jako, od nekad najboljeg balona postali loš Question

molim ostale da podijele svoje doživljaje pa znamo kaj nas di očekuje ove zime
    mKnez
    mKnez

Post  mKnez on 21.11.19 11:30

Za trnje se slazem. Tereni su na zalost uzasni. Meni osobno od najboljih (pod balonom) terena, do jako losih terena. Ne shvacam sta im se dogadja Sad
    KrŠ
    KrŠ

Post  KrŠ on 22.11.19 10:02

Trnje je već tamo u travnju kada se "skinuo" balon bilo loše i taj trend je nastavljen.
    Zimi je na Trnju neisplativo igrati,jer preko tjedna ionako nemaju termine,a vikendima je cijena kao i na svim ostalim terenima. Pogotovo oni koji imaju multisport karticu koja gotovo nikakve benefite ne donosi na Trnju.
    Puno puno boljih i jeftinijih opcija ima ove zime.
    Kiro
    Kiro

Post  Kiro on 22.11.19 21:00

Triumph tereni (Maksimir)

Igrao prvi puta tamo, očekivao loše terene, ali sam nakraju ugodno iznenađen...

Rasvjeta je čist dobra, tereni su isto čisto ok, suhi (eventualno uz rub malo mokriji, ali s obzirom na ove kiše sve nije ni čudno), tvrdi su taman, nema previše tenisita, a nije niti beton...

Griju, tako da je bilo ugodno, ne znam kako će biti kad će biti niže temperature, ali zasad dobro.

vuckovic
    vuckovic

Post  vuckovic on 18.12.19 0:12

Pridružujem se pohvalama za Tk Triumph. Teren i rasvjeta su ok, ima dosta mjesta iza osnovne crte i sa strane, jedino je malo problematično s temperaturom (danas je bilo toplije vani nego u balonu).
    gkovacic19
    gkovacic19

Post  gkovacic19 on 18.12.19 8:59

e da nebi bilo sve idealno s Triumphom - evo jedan argument protiv njih

prošli tjedan u utorak Russo i ja dogovorimo četvrtak 16-18 h i rezerviramo online
    u srijedu me zovu od tamo i pitaju jel možemo možda prebaciti na 17-19 h, mi prihvatimo i naravno, u četvrtak u 15.10 me zove i kaže da je zeznuo i da ipak nema termin od 5-7 i jel možemo doć ipak u 4, naravno nismo mogli, odustali smo, što njemu (Toni s Triumpha) nije bilo jasno jer nije njegova krivica (???????)

eto vi momci uživajte tamo, u meni nećete imat konkurenciju za termine jer ja tamo više ne igram (jer ovo nije prvi puta da mi se to tamo dogodilo, a kolko se sjećam, ima i na forumu još nekoliko priča o njihovoj nesposobnosti rezervirat i održat dogovoreni termin)
    hrvi222
    hrvi222

Post  hrvi222 on 18.12.19 13:53

vuckovic wrote:Pridružujem se pohvalama za Tk Triumph. Teren i rasvjeta su ok, ima dosta mjesta iza osnovne crte i sa strane, jedino je malo problematično s temperaturom (danas je bilo toplije vani nego u balonu).

Prema mom dojmu tereni na Triumphu, začudo, imaju manje rupa nego ostali tereni u gradu. Rasvjeta također ok. Temperatura u balonu - veliki minus. Prije 2 tjedna igrao tamo ligaški meč, smrznuo se, jučer pak friendly i također zamjetio istu stvar kao što je gore bilo navedeno: u balonu je bilo hladnije nego vani. Nadam se da će riješiti problem s grijanjem jer nismo te sreće da do proljeća ostanu ove temperature vani.
    hrvi222
    hrvi222

Post  hrvi222 on 24.12.19 19:04

Ponikve - izbjegavati ako se ne želite razboliti. Dok se kafić grije na maksimumu, tereni se zagriju svake prijestupne godine. Nije vrijedno zdravlja.
    dropmd
    dropmd

Post  dropmd on 13.01.20 13:15

Ponikve - kondenzacija i lokve po terenu pa ponesite kupace za svaki slucaj
    simic7
    simic7

Post  simic7 on 29.01.20 9:27

Prečko, nevjerovatno je da svih ovih godina nisu dostojni staviti mreže između terena pa loptice svima lete na sve strane.
    Franimal
    Franimal

Post  Franimal on 30.01.20 15:59

Ove godine mogu reći da sam najviše razočaran Oranicama.
    Od terena koji su bili iznadprosječni, sada su postali ispodprosječni jer im je osvjetljenje koma a grijanje ugase valjda već oko 6-7 popodne tako da tko igra kasnije se smrzne.
    mKnez
    mKnez

Post  mKnez on 10.06.20 23:50

Jos jedna 'pohvala' za kolege sa Chromos terena.

Na zimu sam uzeo 2h fixno cetvrtkom termine sa kolegom Markom Mlinaricem. Platili dosta love, i dogodi se korona. Nakon sto je korona prosla, tajnik kluba nam je rekao da nema nadoknade termina (ostalo nam je 6 termina, dakle 12h ukupno). No vlasnik/voditelj nas je uvjeravao da ce nam iste nadoknaditi.

Razlog zasto ovo pisem je sto se to nije dogodilo. Par puta smo tamo bili nakon korone, uredno nam je naplaceno tih par termina. No na svaki spomen nadoknade termina dobili bi odgovor u stilu 'popricat cemo o tome'.

Nisam nista ranije pisao jer sam stvarno ocekivao da ce biti covjek i to rijesiti. Pa da je cak samo rekao uzmite par jutarnjih termina vikendom bilo bi nam ok. No odlucio je praviti se glup.

Osim sto su tereni 6,7,8 zivi uzas, ovo je kap koja je prelila casu za mene, tako da se prikljucujem ekipi koja ce ubuduce izbjegavati Chromos kao i igranje na istome.
    idelac
    idelac

Post  idelac on 13.06.20 21:34

Chromos (onaj bliže Držićeve) je potpuno neodržavan i ništa se u njega ne ulaže. Prije mjesec dana sam igrao tamo. Crte su bile zakopane pod zemljom, mreža je bila preniska, žičana ograda je puna rupa pa loptica ode van terena svako malo, nema koševa za smeće, tepisi za prevlačenje su smješni.

zgfazer600 likes this post

BorisMuha

Post  BorisMuha on 29.06.20 22:00

Potvrđujem sve gore napisano o Chromosu. Tereni su katastrofa i uopće se ne održavaju. Još lako za mrežu, rupe u ogradi, crte koje ispadaju, ali ono što je najgore je što uopće nema tenisita (doslovno!)!? Na kraju sam bio  sretan što se nitko nije ozlijedio. Preporučam izbjegavati Chromos ako je ikako moguće.
    zgfazer600
    zgfazer600

Loši tereni za igru Empty Ravnice

Post  zgfazer600 on 14.07.20 11:20

Znači Ravnice, teren 3 je takvo sranje od terena da bi ga meni bilo neugodno naplaćivati. Teren je grbav, uz cijelu dužinu terena korov od pola metra, pa ako ti ode loptica, pripremi se na traženje od koje minute... Pa još čovjek koji renta usred meča dođe naplatiti teren, znači ima on raspored kad tko igra, ali eto, fora je doći baš usred meča i naplaćivati. Fora je i to što su za tri terena samo jedna vrata osposobljena, pa ti ekipa s drugog i trećeg terena stalno prelazi preko tvog terena... Mogu razumjeti da ima samo jednu mrežu za povlačenje terena jer su tek preuzeli terene, ali za neodržavanje terena i okoliša nema nikakve isprike. I da, reflektori... pa naplati mi rađe koju kunu više, a nemoj da moram igrati po mraku...brzina reakcije od zahtjeva za reflekorima je 45 minuta.
    Igrali smo ligaški 13.07. od 19-21...ako se slučajno kasnije nekada popravi.

Sponsored content

Post  Sponsored content

Current date/time is 13.08.20 19:06