Tenis liga Glavno da se igra

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenis liga Glavno da se igra


+135
MarkoP
Denis8541
plete7
LBotica
kravata69
adrijan
Dominko
NikolinaB
tomislav_djapic
bernarda_t
Dentex
Dado111
deni_9
mxm
istva
filolis
Loki94
Ivek
iDarko
Fi-lip
selearco
gugi
Rosberg
twinkleminklesson
Luka.M
donmodri
KrŠ
medinjo
osomek
Tomek1311
mKnez
sstanic
bojan
sale9667
Gogooooo
bertys30
Kengurko
zgfazer600
mgracak
gojmi
banđi
Mateo Troskot
rnikola
zalive
Toni
josipj
elpatron
Nenad
DKriskov
Tompa
rios
AlenM
JuraSB
J.P.
kovacicm
Wacago
dalibor_
hogarstrasni
deekay
silentpipe
Danko
limaaa1
ultravires
Bikaa
Miro_ZG
nenadd81
bruno32
flegma00
fak
ZCrljenica
neven
Ivorg
mradic
markosk
bornaborna
Franimal
Sasa Markovic
gkovacic19
bruno_29
amuzic
Kiro
Tsonga
gogy984
HrvojeMato
klazar
kmackic
dbujan
leo10
chris
fanotni
tuna4794
monera
TVex
t_derek
nilvap
MB72
Mrnjo
pklicov
piplinho
Labinho
Perobatina
z3l3nk0
moris
Donpaco
Marko113
mario cosic
Soldinho
bozhan
barkapetbe
IlijaK
tcerovecki
racchetta
xdomagojx
Samprasac
jadspadina
itadic
xxx
Danijel
blackout1
tezakv
alsaric
geczgb
tin93
Jurica
Mateo20
Hrvoje
miro
lukav
Bruno27
Robi
ptichurina
marin
Dombaj
tomek
Franko Matesic
139 posters

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    avatar
    Tompa


    Posts : 416
    Join date : 2009-09-30

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Tompa 14.04.14 10:55

    Prodajem 1 kom Head Graphene Speed Pro Ltd (Limitirana serija u crnoj boji sa kožnim gripom)

    http://www.tenniswarehouse-europe.com/descpageRCHEADH-GSPROL.html

    Sa reketom je odigran jedan jedini meč, Grip 3, 18x20.

    Meni ne odgovara 18x20 raspored žica, no tko ga voli vjerujem da će biti zadovoljen.

    Cijena 110 Eur.


    Last edited by Tompa on 14.04.14 20:48; edited 1 time in total
    Danijel
    Danijel


    Posts : 561
    Join date : 2009-07-17
    Age : 46
    Location : Zagreb

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty nove majice

    Post  Danijel 14.04.14 13:18

    jel ima tko fotke novih majica?
    i kontakt dućana, možda bi se majice mogle još malo customizirat da budu super item za Team Cup:)
    kmackic
    kmackic


    Posts : 695
    Join date : 2012-09-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  kmackic 14.04.14 23:12

    Danijel wrote:jel ima tko fotke novih majica?
    i kontakt dućana, možda bi se majice mogle još malo customizirat da budu super item za Team Cup:)

    Fotke ce ici svim clanovima/clanicama GDSI lige, a sto se tice customizacije istih to mozes u skoro na svakom uglu odradit cat
    Tisak na majcu, salicu, čelo...  Basketball 
    JuraSB
    JuraSB


    Posts : 189
    Join date : 2012-04-16
    Age : 39
    Location : Zagreb

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  JuraSB 16.04.14 13:03

    Alca na Žitnjaku ima rasprodaju Head tenisica.
    SVE tenisice 400kn (po paru,naravno).  Surprised 
    Akcija traje do kraja tjedna (tako kažu).
    Pa eto...  cheers
    geczgb
    geczgb


    Posts : 18
    Join date : 2012-08-24
    Location : Zagreb

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  geczgb 17.04.14 14:20

    Prodajem Head Microgel Extreme Pro (2008.g) verzija.

    PM za detalje.
    xxx
    xxx


    Posts : 2
    Join date : 2014-04-27

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  xxx 27.04.14 21:39

    Ima li itko kakvih rabljenih reketa u ok stanju za prodati?
    Poželjno neki rabljeni reket tako da je i cijena manja, recimo nekih 400-500-600 kn ovisno o stanju i drugim faktorima...

    - Poželjno je da je veličina glave 90-100 inča, težine u rasponu 300-330 grama (nenašpanan)..., dakle, veliki broj reketa dolazi u obzir...
    - Npr. Wilson Blade 98, Wilson Six.One Pro Staff 95, Head Graphene Prestige, može i neki drugi reket sličnih karakteristika...

    Ili nešto od Yonexa?
    - Yonex VCore Tour 97
     Yonex VCore Tour 89
    - Yonex VCore Xi 98
    - Yonex VCore Xi 100
    - Yonex VCore 100S
    - Yonex VCore 98D

    Na PM poslati ponude sa cijenom (a poželjno i slikama da se vidi stanje reketa)!
    Hvala!


    Last edited by njuska on 29.04.14 1:55; edited 2 times in total
    tin93
    tin93


    Posts : 1065
    Join date : 2012-03-10
    Age : 30
    Location : Dugave

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  tin93 28.04.14 9:27

    njuska wrote:Ima li itko kakvih reketa za prodati?
    - Poželjno je da je veličina glave 90-100 inča, težine u rasponu 300-330 grama (nenašpanan)..., dakle, veliki broj reketa dolazi u obzir...
    - Npr. Wilson Blade 98, Wilson Six.One Pro Staff 95, Head Graphene Prestige, može i neki drugi reket sličnih karakteristika...

    Ili nešto od Yonexa?
    - Yonex VCore Tour 97
     Yonex VCore Tour 89
    - Yonex VCore Xi 98
    - Yonex VCore Xi 100
    - Yonex VCore 100S
    - Yonex VCore 98D

    Na PM poslati ponude sa cijenom (a poželjno i slikama da se vidi stanje reketa)!
    Hvala!


    Pod broj 1: Kad dolazite i stavljate oglas na forum lige a ne igrate tu ligu onda se obavezno potpisite da se barem zna ime osobe koja stoji iza ovog oglasa/posta.

    Pod broj 2: Ako mislite dolazit ovamo samo kako bi kupili reket ili prodali reket a ne mislite igrat ligu onda vam je dovoljno i njuskalo... Znam da je slobodna drzava ali ako nemate namjeru igrati ligu molim vas da ne dolazite sa ovakvim oglasima na forum lige!

    I pod broj 3: Sto se tice slika reketa kojeg bi mozda kupio...U OVOJ LIGI TE NITKO NECE PREVARIT shvacam da neznas nikoga ali u ovoj ligi nema ljudi kojima je nekome cilj prodat nesto samo da pospremi pare sebi u dzep a kasnije nestane... Ako se malo zainteresiras mozes dobiti informacije kakav reket bi ti bio najbolji od velicine glave, drske, i svih ostalih detalja.. Sve se moze dogovorit sa bilo kojim igracem lige..

    Zasto ovo pisem...zato sta sam vidio dosad par puta da se tako objavljuju oglasi od ko zna koga a imao sam i slucaj prije vise od godinu dana da mi je protivnik iz lige jedan mjesec rekao da je kupio reket od nekog preko foruma iz ove lige, reket = smece za ne tako nisku cijenu.. a kad sam ga pitao kako se taj covjek zvao spomenuo je nekakav nick kojeg sam kasnije nasao i gle cudo nije igrac lige i ima sveukupno 1 post! Znaci dosao na forum, prodao smece od reketa nekome tko se dobro ne razumije u takve stvari i nestao..

    Novi igraci su uvijek vise nego dobrodosli i na forumu i u ligi ali ovo pisem za ovakve slucajeve kakav sam spomenuo gore... Jer onda se stvara negativna slika najbolje amaterske tenis lige u Hrvatskoj od "igraca" koji uopce nije njen clan!
    A tvoj oglas me uzasno podsjetio na taj slucaj i zbog toga sam sve ovo napisao!

    I za kraj...sretno u potrazi novog reketa da nades reket kakav ti najbolje odgovara tvom nacinu igre po super cijeni! Smile
    xxx
    xxx


    Posts : 2
    Join date : 2014-04-27

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  xxx 29.04.14 1:52

    tin93 wrote:
    Pod broj 1: Kad dolazite i stavljate oglas na forum lige a ne igrate tu ligu onda se obavezno potpisite da se barem zna ime osobe koja stoji iza ovog oglasa/posta.

    Pod broj 2: Ako mislite dolazit ovamo samo kako bi kupili reket ili prodali reket a ne mislite igrat ligu onda vam je dovoljno i njuskalo... Znam da je slobodna drzava ali ako nemate namjeru igrati ligu molim vas da ne dolazite sa ovakvim oglasima na forum lige!

    I pod broj 3: Sto se tice slika reketa kojeg bi mozda kupio...U OVOJ LIGI TE NITKO NECE PREVARIT shvacam da neznas nikoga ali u ovoj ligi nema ljudi kojima je nekome cilj prodat nesto samo da pospremi pare sebi u dzep a kasnije nestane... Ako se malo zainteresiras mozes dobiti informacije kakav reket bi ti bio najbolji od velicine glave, drske, i svih ostalih detalja.. Sve se moze dogovorit sa bilo kojim igracem lige..

    Zasto ovo pisem...zato sta sam vidio dosad par puta da se tako objavljuju oglasi od ko zna koga a imao sam i slucaj prije vise od godinu dana da mi je protivnik iz lige jedan mjesec rekao da je kupio reket od nekog preko foruma iz ove lige, reket = smece za ne tako nisku cijenu.. a kad sam ga pitao kako se taj covjek zvao spomenuo je nekakav nick kojeg sam kasnije nasao i gle cudo nije igrac lige i ima sveukupno 1 post! Znaci dosao na forum, prodao smece od reketa nekome tko se dobro ne razumije u takve stvari i nestao..

    Novi igraci su uvijek vise nego dobrodosli i na forumu i u ligi ali ovo pisem za ovakve slucajeve kakav sam spomenuo gore... Jer onda se stvara negativna slika najbolje amaterske tenis lige u Hrvatskoj od "igraca" koji uopce nije njen clan!
    A tvoj oglas me uzasno podsjetio na taj slucaj i zbog toga sam sve ovo napisao!

    I za kraj...sretno u potrazi novog reketa da nades reket kakav ti najbolje odgovara tvom nacinu igre po super cijeni! Smile


    1. Kakve veze ima moje ime prezime? Jedino što je bitno je da imam novac i da hoću kupit reket. Potpisivat se sigurno neću niti slati svoju adresu, OIB, otiske zuba  Very Happy  ili sliku na forumu, zbog čega, što netko ima od toga?
    Isto tako me nije briga ni tko je prodavatelj, bitno je da ima reket koji tražim i to je to.

    2. Ne, nemam namjeru igrati ligu, i da, dolazit ću na forum ako mislim nešto kupiti, zašto ne? Na njuškalu nisam našao zadovoljavajući reket po zadovoljavajućoj cijeni, i to je to.

    3. Kakvu negativnu sliku lige mogu stvoriti ako hoću kupiti reket, ne razumijem?
    Ja ništa ne prodajem već kupujem, tako da jedino što mogu uvaljati prodavatelju su kune.

    Da očekujem da će me netko prevariti ne bih ni dolazio na forum, tu sam došao jer jednostavno vidim da je u prošlosti bilo zanimljivih oglasa pa reko da pokušam ovdje vidjeti nudi li se išta zanimljivo. A prevarit te može i onaj s jednim postom i onaj sa 101 postom, to nije nikakva garancija, znaš onu da "u svakom žitu ima kukolja".

    Što se tiče slike, nije stvar da li će me netko prevariti ili neće, jednostvano hoću znati stanje reketa, a to je najlakše vidjeti na slici. Ako je reket korišten onda bar slika-dvije da se vidi koliko je izgreban po glavi i sl., ima ih u svakakvom stanju.
     
    Znam otprilike koji reketi me zanimaju a koji ne, naveo sam neke ogledne primjerke reketa, ali kako sam sklon eksperimentiranju puno toga dolazi u obzir. Najidealnije bi bilo 315-320 grama + glava 98 sa težištem u ručku. Pa ako netko ima nekakvih zanimljvih primjeraka, inbox čeka  Very Happy
    avatar
    Dombaj


    Posts : 129
    Join date : 2012-11-28

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Dombaj 29.04.14 9:40

    Evo prodajem ja svoja dva Head Prestige Microgel Mid ( 330 gr; 600cm2, string pattern: 18/20 ), nikad bačeni, u odličnom stanju, neznatne sitne ogrebotine samo na plastici zbog hvatanja niskih lopti. Za oba, plus još dobiješ na svaki novi špan, tražim 800 kn pa ako si zainteresiran, javi se...
    Ugl, reket i nije baš za početnike, zahtijevan je za popizdit, izrazito mali sweet spot, težak, ali svi oni koji su probali igrati sa njim znaju njegove vrline...
    Eto palo mi je napamet da bih ih prodao, a ako se to i ne realizira, nema veze...još služe i više nego dobro. pozz
    tin93
    tin93


    Posts : 1065
    Join date : 2012-03-10
    Age : 30
    Location : Dugave

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  tin93 29.04.14 10:16

    njuska wrote:
    1. Kakve veze ima moje ime prezime? Jedino što je bitno je da imam novac i da hoću kupit reket. Potpisivat se sigurno neću niti slati svoju adresu, OIB, otiske zuba  Very Happy  ili sliku na forumu, zbog čega, što netko ima od toga?
    Isto tako me nije briga ni tko je prodavatelj, bitno je da ima reket koji tražim i to je to.

    2. Ne, nemam namjeru igrati ligu, i da, dolazit ću na forum ako mislim nešto kupiti, zašto ne? Na njuškalu nisam našao zadovoljavajući reket po zadovoljavajućoj cijeni, i to je to.

    3. Kakvu negativnu sliku lige mogu stvoriti ako hoću kupiti reket, ne razumijem?
    Ja ništa ne prodajem već kupujem, tako da jedino što mogu uvaljati prodavatelju su kune.

    Da očekujem da će me netko prevariti ne bih ni dolazio na forum, tu sam došao jer jednostavno vidim da je u prošlosti bilo zanimljivih oglasa pa reko da pokušam ovdje vidjeti nudi li se išta zanimljivo. A prevarit te može i onaj s jednim postom i onaj sa 101 postom, to nije nikakva garancija, znaš onu da "u svakom žitu ima kukolja".

    Što se tiče slike, nije stvar da li će me netko prevariti ili neće, jednostvano hoću znati stanje reketa, a to je najlakše vidjeti na slici. Ako je reket korišten onda bar slika-dvije da se vidi koliko je izgreban po glavi i sl., ima ih u svakakvom stanju.
     
    Znam otprilike koji reketi me zanimaju a koji ne, naveo sam neke ogledne primjerke reketa, ali kako sam sklon eksperimentiranju puno toga dolazi u obzir. Najidealnije bi bilo 315-320 grama + glava 98 sa težištem u ručku. Pa ako netko ima nekakvih zanimljvih primjeraka, inbox čeka  Very Happy

    Napisao sam komentar jer ne zelim da se nekome ponovi slucaj kolege iz lige koji je kupio "novi" reket preko ovog foruma za ne nisku cijenu, a reket je bio smece. Gospodin se zove Marko (nemora se znati prezime) i vise nazalost ne igra ligu!

    Nisam te htio optuzivati nego samo da ljudi koji dodu ovdje prodavati rekete ako misle to napraviti na takav nacin, da znaju da uopce ne dolaze!
    A naravno da su uvijek dobro dosli ovakvi poput tebe koji vole tenis!
    avatar
    Tompa


    Posts : 416
    Join date : 2009-09-30

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Tompa 01.05.14 14:02

    Tompina butiga se opet otvara.
    Sada je u ponudi Wilson!
    1) Wilson 6.1 95, 16x18, ručka 3, 320g bez žica, kožni grip.
    3 kom , cijena 90€ kom ili 240€ za sva tri plus wilson monsterbag gratis. Reketi su stari cca 4-5 mjeseci i u izvrsnom stanju.

    2) Wilson Steam 99, ručka 3, tvorničke postavke : 90€. Reket je
    novi, odigrana svega dva seta sa njime

    Eto, ako nekoga bude zanimalo javite se!
    Robi
    Robi


    Posts : 63
    Join date : 2013-08-02

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Robi 04.05.14 11:29

    Kad prodaju svi, prodajem i ja! Dakle prodajem dva Head Radical graphene MP reketa, veličina ručke 3, stanje, odlično.
    Cijena 850 kn kom.
    Info na 0916226622
    Robert
    kmackic
    kmackic


    Posts : 695
    Join date : 2012-09-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  kmackic 05.05.14 14:03

    Robi wrote:Kad prodaju svi, prodajem i ja! Dakle prodajem dva Head Radical graphene MP reketa, veličina ručke 3, stanje, odlično.
    Cijena 850 kn kom.
    Info na 0916226622
    Robert

    Robi Robi, vrag te... Postajes ko tompa, stoga imas novi nadimak "mini Tompa" cat
    Robi
    Robi


    Posts : 63
    Join date : 2013-08-02

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Robi 05.05.14 14:58

    A vidis,, kad nemam vremena igrati, izvodim gluposti.
    avatar
    itadic


    Posts : 148
    Join date : 2011-11-19

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  itadic 11.05.14 18:52

    Upalio forum nakon 100 godina, pa da nakeljim jedan copy paste...

    Poštovani prijatelji tenisa !
    Još jednom smo za Vas priredili NAJVEĆU AKCIJU najpopularnijih i najprodavanijih modela Babolat reketa AEROPRO DRIVE I PURE DRIVE.
    Od danas su reketi na raspolaganju i u prodaji u našoj prodavaonici TENIS SHOP EXTREME SPORT OSIJEK. U ponudi su 2 najatraktivnija modela i to po najpovoljnijim cijenama što trenutno možete naći na tržištu i europskim internet prodajama.
    REKET BABOLAT AEROPRO DRIVE GT 2012/13
    po cijeni 899,00 kn (kartična plaćanja - diners.american,maestro,mastercard do12 rata,
    a postoji opcija i od 13 do 60 rata)
    849,00 kn (bez kartična plaćanja putem internet bankarstva, gotovinom te isključivo samo maestro karticom u jednoj rati)
    REKET BABOLAT PURE DRIVE GT FRENCH OPEN 2013 (raspoloživ u trgovini od 08.05.2014.)
    po cijeni 849,00 kn (kartična plaćanja - diners.american,maestro,mastercard do12 rata,
    a postoji opcija i od 13 do 60 rata)
    799,00 kn (bez kartična plaćanja putem internet bankarstva, gotovinom te isključivo samo maestro karticom u jednoj rati)

    Dostava za Hrvatsku je 30,00 kn !
    Za sve narudžbe preko 1000,00 kn za Hrvatsku DOSTAVA JE BESPLATNA !

    AKCIJA TRAJE DO ISTEKA ZALIHA KOJE SU OGRANIČENE pa zato iskoristite ovu odličnu ponudu !
    Sve dodatne informacije možete dobiti na mob. 091/5307 703
    Dražen
    Lijepi teniski pozdrav
    JuraSB
    JuraSB


    Posts : 189
    Join date : 2012-04-16
    Age : 39
    Location : Zagreb

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  JuraSB 12.05.14 23:06

    Kupujem Head IG Prestige MP,ako netko prodaje!?
    Javite ovdje u INBOX ili na 091/5453 107
    Hvala.
    Pozz.
    Jura
    avatar
    Dombaj


    Posts : 129
    Join date : 2012-11-28

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Dombaj 13.05.14 11:37

    Pozdrav ljudi! Ugl, htio sam napraviti novi topic na temu GDSI-grupna kupnja, ali eto...neka to bude prijedlog koji ću ostaviti adminima na razmatranje.
    Ugl, o čemu se radi...neki dan sam otišao u Vidmar s namjerom da kupim par vrsta nekih kvalitetnijih žica, ali žena ili prodaje cijelu špulu od 200m ili pojedinačno što se nikako ne isplati. Za prvu opciju namam para, a druga je preskupa.
    Pa me zanima da li ima zainteresiranih za neku grupnu kupnju!

    Uglavnom kupio bih 4 koluta od 200 m i to:

    1. ProHurricane (1.20 ili 1.25 ovisi o dogovoru) - cijena špule od 200m košta 580 kuna, znači po metru ispadne 2,90 kn, a pojedinačno ako se kupuje 5 kn

    2. Black Widow - u "Tenis i sport" košta 650 kn, u Vidmaru bi je žena dala za 550 kn

    3. Prince Synthetic Gut with Duraflex - ovu žicu bih uzeo na Kipinu preporuku, mislim da košta cca 450 kn cijeli kolut od 200m ( 1.22 mm )

    4. Pro's pro Red devil ( 1,19mm , poliester ) ova žica je kao trash, 200 m - 200kn, ali prošlu sezonu sam igrao s njom i pokazala se skroz ok...jedino što traje 2-3 meča.

    Ugl, za jedno špananje treba cca. 11,5 m ( ovisi o reketu ) tako da u kolutu od 200 m ima 17 pojedinačnih španunga pa eto! Ja bih uzeo od svakog gore navedenog koluta po 5 pojedinačnih žica, tako da ostaje po 12 pojedinačnih španunga od svake vrste. Eto, ako je netko zainteresiran, neka mi se javi ili tu na forum ili na mail pa ćemo iskombinirati nešto. pozz
    avatar
    Tompa


    Posts : 416
    Join date : 2009-09-30

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Tompa 13.05.14 12:56

    Bok Dombaj,

    ja ti nudim Babolat Pro Hurricane Tour 1.25. Javi koliko ti treba metara.

    Kolut Pro Hurricane Tour-a je nešto malo skuplji od "običnog", ali je žica po mom iskustvu bolja.
    Cijena koluta je 680 kn, znači 1m = 3.40 kn.
    avatar
    Dombaj


    Posts : 129
    Join date : 2012-11-28

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Dombaj 14.05.14 8:54

    Tompa wrote:Bok Dombaj,

    ja ti nudim Babolat Pro Hurricane Tour 1.25. Javi koliko ti treba metara.

    Kolut Pro Hurricane Tour-a je nešto malo skuplji od "običnog", ali je žica po mom iskustvu bolja.
    Cijena koluta je 680 kn, znači 1m = 3.40 kn.

    Može...uzeo bih 5 kom po 11.5m. Ajmo ugovorit neki frendli pa da usput obavimo i tu robnonovčanu transakciju... čudi me da se dosad nismo već potrefili u nekoj od liga. Ugl, javi kad i gdje ti paše.  Basketball  pozz
    avatar
    Tompa


    Posts : 416
    Join date : 2009-09-30

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Tompa 16.05.14 10:51

    Dombaj wrote:
    Tompa wrote:Bok Dombaj,

    ja ti nudim Babolat Pro Hurricane Tour 1.25. Javi koliko ti treba metara.

    Kolut Pro Hurricane Tour-a je nešto malo skuplji od "običnog", ali je žica po mom iskustvu bolja.
    Cijena koluta je 680 kn, znači 1m = 3.40 kn.

    Može...uzeo bih 5 kom po 11.5m. Ajmo ugovorit neki frendli pa da usput obavimo i tu robnonovčanu transakciju... čudi me da se dosad nismo već potrefili u nekoj od liga. Ugl, javi kad i gdje ti paše.  Basketball  pozz

    Ja ću sutra doći na Mladost na GDSI turnir, javi ako ti paše da ti dofuram žicu!
    geczgb
    geczgb


    Posts : 18
    Join date : 2012-08-24
    Location : Zagreb

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  geczgb 23.05.14 12:03

    tezakv
    tezakv


    Posts : 137
    Join date : 2012-07-02

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  tezakv 27.05.14 17:48

    Momci, odustajem od ovog sporta tako da se prodaje sljedeće:
    1) Head Graphene Radical Pro, 1 kom, 750 kn.
    2) Yonex vCore Tour 97 310, 2 kom, 800 kn/kom.
    3) Prince Classic Tour 97, 1 kom, 750 kn.
    4) Head Prestige Monstercombi, 350 kn.
    5) Head Murray Monstercombi, 350 kn.

    098/37-91-63
    jadspadina
    jadspadina


    Posts : 1
    Join date : 2014-05-28

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty PRODAJEM Head Youtek IG Instinct MP RABLJENI

    Post  jadspadina 28.05.14 22:59

    Head Youtek IG Instinct MP

    2 PUTA ŠPANAN, KUPLJEN U RUJNU 2013.

    glava: 645cm2 / 100in2
    drška: L3
    težina: 300g
    dužina: 685mm /27
    Težište: 310 mm
    rt: 22-26g
    sp: 16/19


    BROJ MOBA: 091 6008 942
    avatar
    Samprasac


    Posts : 214
    Join date : 2012-03-15

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Samprasac 29.05.14 13:35

    Jel ima netko da prodaje onaj stariji Dokovicev model reketa.
    Head ig speed MP 315g. ,16/19 raspored zica. Moze rucka 3, ali bolje 4.
    Crno tijelo i crno bijela glava:-) To bi trebao biti taj.

    Takodjer ja bi prodao ovaj novi radical pro kakvim igra Murray.310g. 16/19 raspored zica, rucka 3.
    Igrao sam 2mj s njime tako da je skoro ko novi. Dam ga za 700kn.

    Kalac Sasa
    mob 0951982019
    xdomagojx
    xdomagojx


    Posts : 20
    Join date : 2014-04-30

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  xdomagojx 30.05.14 15:12

    Prodajem Babolat Pure Drive GT (Roddick), kao nov, igrano par puta sa njim, za 700 kn. Isto još prodajem Head Microgel Extreme Pro (Ljubicic) za 200 kn.

    Domagoj 091 6469 544

    Sponsored content


    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 7 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Sponsored content


      Current date/time is 16.05.24 21:27