Tenis liga Glavno da se igra

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenis liga Glavno da se igra


+9
Fi-lip
gkovacic19
ssalopek
bertys30
KrŠ
hrvi222
TVex
Danko
fak
13 posters

    Nova ATP pravila

    Fi-lip
    Fi-lip


    Posts : 19
    Join date : 2018-07-24

    Nova ATP pravila - Page 2 Empty Re: Nova ATP pravila

    Post  Fi-lip 07.06.19 7:04

    Kamo srece, u nekom idealnom svijetu da se promjene u tenisu rade iz gore navedenih komentara. Ali po meni istina ili realnost je puno surovija i zalosnija. Volim pratit apsolutno sve sto se dogadja, a naravno najvise sport. Kad saberem to sve skupa vidim da sportovi opcenito imaju sve manju gledanost.
    Kako je dobra ova recenica iznad : “Povremenim fanovima je sam sport gotovo nebitan.” Prije par mjeseci letim 12-satni let i na onom tabletu nudi se 300+ filmova koji me zanimaju kao sto normalnog covjeka zanima di je nestao Paradorn Srichapan, onda 30+ generickih biljara, fake angry birdsa i pizdarija (BEZ TETRISA-pas mater!) i jedan kanal naziva LIVE TV - a na njemu sport! Golf,Indian Wells,Premier liga...i tako gledam ja za vrijeme citavog leta taj kanal i cisto iz znatizelje,a ponekad iz fizioloskih potreba prosecem po avionu. U cca 10 puta kaj sam prosao, ravno NULA ljudi je gledalo taj kanal. Pa od 200-300 ljudi kolko ih je vec bila da se nije nasla jos jedna jedina osoba?!

    Nova publika naravno kao i sve ostalo zeli sve brzo odmah sad kakvih 5 setova?! I onda vidim( iako nemam nis protiv ) Touch tennis, Padel i sve tom fazonu i ne vidim kak se ikom od te novije publike gledi 11.deuce na 3:3 u prvom setu. A pogotovo znam da nis od toga jer se meni to gleda!

    Nije tenis jedini pa vidimo da ce i u nogometu ukinut nacionalna prvenstva jer ko ce cekat cijelu godinu ej?!!

    U svakom slucaju, da ne zellim zvucat ko neki ogorceni jebac iz 90-ih ali ovaj svijet stvarno ide u k sto se tice pravih vrijenosti tako da zivi bili, puno zdravlja i dabogda ostala jos 100 godina ova GDSI liga jer kad cu za 20 godina trazit nekog da igramo po starin pravilima - barem cu imat di trazit!
    ZCrljenica
    ZCrljenica


    Posts : 157
    Join date : 2013-09-09

    Nova ATP pravila - Page 2 Empty Re: Nova ATP pravila

    Post  ZCrljenica 17.06.19 12:41

    fak wrote:Ovaj vikend cu po prvi puta igrati po novim ATP pravilima pa me zanima sto GDSI misli o njima.
    Najbitnije promjene su:
    - Setovi su do 4, bez prednosti
    - Nema neca kod servisa
    - Kraci warm-up
    - Dozvoljen razgovor igraca i trenera


    I, jesi igrao po novim pravilima, kak to izgleda u praksi ?
    fak
    fak


    Posts : 118
    Join date : 2014-10-09

    Nova ATP pravila - Page 2 Empty Re: Nova ATP pravila

    Post  fak 17.06.19 14:54

    Hvala na podsjetniku Smile

    Igranje po novim pravilima je bilo cist okay. Mec je bio skracen (2 dobivena seta umjesto 3) tako da nije bilo skroz po novim pravilima.

    Iskreno, u mecu uopce nisam razmisljao o pravilima. U niti jednom trenutku nisu napravila prednost ili nedostatak. Meni se svidio eksperiment.

    Mozda bi imalo smisla ovo probati za jedan od GDSI turnira.
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Nova ATP pravila - Page 2 Empty Re: Nova ATP pravila

    Post  Danko 17.06.19 15:00

    fak wrote:
    Iskreno, u mecu uopce nisam razmisljao o pravilima. U niti jednom trenutku nisu napravila prednost ili nedostatak. Meni se svidio eksperiment.
    Eh, stari moj, da svi razmišljaju kao ti gdje bi nam bio kraj...

    By the way, kak je prošo turnir?
    Koliko ljudi, rezultati...?
    bertys30
    bertys30


    Posts : 40
    Join date : 2017-08-18

    Nova ATP pravila - Page 2 Empty Re: Nova ATP pravila

    Post  bertys30 17.06.19 15:21

    Touch Tennis

    Ko klinci s 10g (prije 40 godina) znali smo upast ne prazni betonski tenis teren u kvartu i igrat s crnim plasticnim reketima i spuzvastim lopticama samo na servis polja :-)
    i sad je to kao pravi sport za ozbiljno :-P


    jebote pa skoro pola stoljeca smo bili ispred vremena

    bounce
    fak
    fak


    Posts : 118
    Join date : 2014-10-09

    Nova ATP pravila - Page 2 Empty Re: Nova ATP pravila

    Post  fak 17.06.19 21:16

    Danko wrote:
    fak wrote:
    Iskreno, u mecu uopce nisam razmisljao o pravilima. U niti jednom trenutku nisu napravila prednost ili nedostatak. Meni se svidio eksperiment.
    By the way, kak je prošo turnir?
    Koliko ljudi, rezultati...?
    Bilo je ukupno 20ak ljudi, 12 u jacoj kategoriji. Malbasic je u finalu izgubio od zenske koja je mene izbacila u polufinalu. Kirin je od nje izgubio u prvom kolu. Very Happy

    Turnir je bio fora zbog ekipe, ali organizacija.... ufff. GDSI turniri izgledaju kao profi turniri pored ovoga. Sva sreca pa su se za hranu pobrinuli ljudi sa Veternice. Da su organizatori morali to rijesiti, ostali bi gladni.
    markosk
    markosk


    Posts : 63
    Join date : 2013-11-27

    Nova ATP pravila - Page 2 Empty Re: Nova ATP pravila

    Post  markosk 18.06.19 12:49

    Koja je to cura koja je pomela tri mušketira GDSI Zagreb? Još polufinale i finale mogu opravdat, ipak se došlo daleko i (možda) osvojilo pehar/medalju Smile, ali prvo kolo... Joj Kiro...

    S druge strane, čak se i u stolnom tenisu ponavlja servis nakon neca, odakle ta nova glupost?!
    Kiro
    Kiro


    Posts : 54
    Join date : 2014-11-01

    Nova ATP pravila - Page 2 Empty Re: Nova ATP pravila

    Post  Kiro 19.06.19 1:01

    markosk wrote:Koja je to cura koja je pomela tri mušketira GDSI Zagreb? Još polufinale i finale mogu opravdat, ipak se došlo daleko i (možda) osvojilo pehar/medalju Smile, ali prvo kolo... Joj Kiro...

    S druge strane, čak se i u stolnom tenisu ponavlja servis nakon neca, odakle ta nova glupost?!

    A šta reći, cura super igra Very Happy trebali bi je regrutirat za GDSI. Bila bi sigurno treća, ako ne i druga liga...
    markosk
    markosk


    Posts : 63
    Join date : 2013-11-27

    Nova ATP pravila - Page 2 Empty Re: Nova ATP pravila

    Post  markosk 19.06.19 9:24

    Bilo bi je sjajno regrutirat (imate zadatak vas trojica poraženih Wink, ako zbog ničega onda zbog pomutnje koju bi napravila u vrhu naše piramide - ostalo je u kolektivnoj memoriji s kojim su strahom današnje vedete prve i druge lige išle na megdan tandemu Rupić/Dusparić Very Happy
    Soldinho
    Soldinho


    Posts : 200
    Join date : 2013-09-09

    Nova ATP pravila - Page 2 Empty Re: Nova ATP pravila

    Post  Soldinho 19.06.19 14:58

    markosk wrote:Bilo bi je sjajno regrutirat (imate zadatak vas trojica poraženih Wink, ako zbog ničega onda zbog pomutnje koju bi napravila u vrhu naše piramide - ostalo je u kolektivnoj memoriji s kojim su strahom današnje vedete prve i druge lige išle na megdan tandemu Rupić/Dusparić Very Happy

    Dusparićka je dobra, ali s njom nisam imao previše problema, a kaj se tiče Ane Rupić. Uf, jedan od najdražih mečeva. Došao Kris sa ekipom i naravno provokacije kontra mene, ali to je bio IS u top formi pa sam je sredio 6:2 u trećem setu. Čudo tenis igra i sjećam se kak je Jakšiću podarila 6:0 u trećem setu.

    Mislio sam da se radi o famoznoj Miriam Šiljić Rolling Eyes Kako smo dobili batina Labaš, Đino i ja Cool

    btw tko hoće prokleti friendly u petak 20-22 na Trnju. Teren broj 2. Ja častim. Ajde, brzo...

    Sponsored content


    Nova ATP pravila - Page 2 Empty Re: Nova ATP pravila

    Post  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is 19.05.24 13:48