Tenis liga Glavno da se igra

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenis liga Glavno da se igra


+135
MarkoP
Denis8541
plete7
LBotica
kravata69
adrijan
Dominko
NikolinaB
tomislav_djapic
bernarda_t
Dentex
Dado111
deni_9
mxm
istva
filolis
Loki94
Ivek
iDarko
Fi-lip
selearco
gugi
Rosberg
twinkleminklesson
Luka.M
donmodri
KrŠ
medinjo
osomek
Tomek1311
mKnez
sstanic
bojan
sale9667
Gogooooo
bertys30
Kengurko
zgfazer600
mgracak
gojmi
banđi
Mateo Troskot
rnikola
zalive
Toni
josipj
elpatron
Nenad
DKriskov
Tompa
rios
AlenM
JuraSB
J.P.
kovacicm
Wacago
dalibor_
hogarstrasni
deekay
silentpipe
Danko
limaaa1
ultravires
Bikaa
Miro_ZG
nenadd81
bruno32
flegma00
fak
ZCrljenica
neven
Ivorg
mradic
markosk
bornaborna
Franimal
Sasa Markovic
gkovacic19
bruno_29
amuzic
Kiro
Tsonga
gogy984
HrvojeMato
klazar
kmackic
dbujan
leo10
chris
fanotni
tuna4794
monera
TVex
t_derek
nilvap
MB72
Mrnjo
pklicov
piplinho
Labinho
Perobatina
z3l3nk0
moris
Donpaco
Marko113
mario cosic
Soldinho
bozhan
barkapetbe
IlijaK
tcerovecki
racchetta
xdomagojx
Samprasac
jadspadina
itadic
xxx
Danijel
blackout1
tezakv
alsaric
geczgb
tin93
Jurica
Mateo20
Hrvoje
miro
lukav
Bruno27
Robi
ptichurina
marin
Dombaj
tomek
Franko Matesic
139 posters

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Soldinho
    Soldinho


    Posts : 200
    Join date : 2013-09-09

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Soldinho 21.06.14 11:14

    labinho wrote:
    Soldinho wrote:Jel zna netko možda gdje mogu nabaviti Babolat Pure drive, ali za negdje 300-400kn?

    Igram sa nekim smećem Head i Wilson, pa me bar 10 ljudi iz lige poslije meča uvijek upitalo zašto igram s tim reketima te da mi je najbolje da nabavim nekaj bolje i jače jer su ovo više za obranu.

    Ovaj tjedan mi frend iz kvarta posudio baš taj Babolat Pure Drive koji je dosta oštečen. Danas sam odigrao negdje manje od sat vremena tenisa i strašan osjećaj igrati s njime. Osjećam se puno moćnije nego s mojim prastarim reketima. Udarci puno jači, servis vrlo dobar.....

    Ako netko ima neke informacije ili prodaje taj  reket, neka mi slobodno pošalje mail.... Hvala!


    to pogotovo nije za defanzivu jer ako se ne varam tvoj reket ima 265g, a to je djecji reket Smile

    Ja lijepo pitam za pomoć, a ti se praviš Goran Vlaović. Smile

    Većina osoba iz lige mi lijepo rekla ovo ti je za defenzivu i moraš jače od toga imati. Znaš da se ni ne kužim u te brojke jer mi samo bitno igrati, pa sam zato i objavio taj post ako netko možda zna gdje se može nabaviti takav reket po niskoj cijeni, jer mi trenutno glupo dati velike pare za takav reket. Grasias
    TVex
    TVex


    Posts : 1233
    Join date : 2009-07-21

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  TVex 21.06.14 12:31

    dobro ti je reko labaš, lagani reketi nisu za defenzivu (osim ako ne igrate sa spužvastim lopticama i ako napadi nisu od 46 km/h), a to što ljudi koji se bavi tenisom nemaju pojma o tome kako podesiti svoj reket ne znači da su u pravu samo zato kaj ih je puno  Smile
    Soldinho
    Soldinho


    Posts : 200
    Join date : 2013-09-09

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Soldinho 21.06.14 12:45

    Bez uvrede, ali vjerovat ću ovima koji su mi to rekli. Ali na kraju to nije ni bitno, već sam ovdje došao tražiti pomoć ako se nađe nešto jeftino i korisno, a ne otvarati raspravu. Smile

    Ako netko ima informacije u vezi toga, neka mi slobodno pošalje mail. Hvala
    Labinho
    Labinho


    Posts : 1534
    Join date : 2011-11-14

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Labinho 21.06.14 17:31

    moj prijedlog ti je isti taj head ali 295g...
    tomek
    tomek


    Posts : 515
    Join date : 2012-03-28
    Age : 37
    Location : Zagreb

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  tomek 21.06.14 18:11

    TVex wrote:dobro ti je reko labaš, lagani reketi nisu za defenzivu (osim ako ne igrate sa spužvastim lopticama i ako napadi nisu od 46 km/h), a to što ljudi koji se bavi tenisom nemaju pojma o tome kako podesiti svoj reket ne znači da su u pravu samo zato kaj ih je puno  Smile

    Ja se skroz solidno branim s reketom od 275 grama.
    TVex
    TVex


    Posts : 1233
    Join date : 2009-07-21

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  TVex 21.06.14 18:13

    ti bi se skroz solidno branio i sa tavom  Razz 
    tomek
    tomek


    Posts : 515
    Join date : 2012-03-28
    Age : 37
    Location : Zagreb

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  tomek 21.06.14 18:22

    TVex wrote:ti bi se skroz solidno branio i sa tavom  Razz 

    Moram to jednom probat!
    avatar
    Dombaj


    Posts : 129
    Join date : 2012-11-28

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Dombaj 21.06.14 23:30

    Sve ispod 300gr su reketi za badminton!  Very Happy 
    avatar
    bozhan


    Posts : 113
    Join date : 2012-10-09

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  bozhan 27.06.14 22:00

    i dalje na prodaju head graphene speed pro - crni - http://www.tennis-warehouse.com/Head_Graphene_Speed_Pro_Ltd/descpageRCHEAD-SPROLTD.html

    kupljen prije cca 2 mjeseca od tompe


    kupuje se head youtek ig prestige pro
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Danko 02.07.14 0:57

    racchetta
    racchetta


    Posts : 9
    Join date : 2014-05-29

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  racchetta 02.07.14 3:13

    -


    Last edited by racchetta on 23.09.14 0:03; edited 15 times in total
    barkapetbe
    barkapetbe


    Posts : 58
    Join date : 2014-06-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  barkapetbe 02.07.14 13:00

    može tu tko od Vas pomoći da mi nabavi tfight 295 model 2011 ili 2012 ili 2013...
    tražim ga već 2 mjeseca skoro... pitao sam 50 ljudi pa nitko ništa, u lokalnom klubu također sve proispitivao pa nitko...
    ako je netko voljan pomoći molim Vas nek se javi... dam mail i broj
    avatar
    bozhan


    Posts : 113
    Join date : 2012-10-09

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  bozhan 02.07.14 13:21


    arena centar, intersport i sport vision
    chris
    chris


    Posts : 48
    Join date : 2011-03-30
    Age : 54
    Location : hrvoje trešnjevka

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty babolat reketi

    Post  chris 08.07.14 0:24

    2 kom. Babolata aero-pro drive( Nadal ) u dobrom stanju drška 3 za 350 kn svaki. Na oba u kompletu dam popust. Čule 098/ 355-485 iza 12h
    chris
    chris


    Posts : 48
    Join date : 2011-03-30
    Age : 54
    Location : hrvoje trešnjevka

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  chris 08.07.14 17:31

    Prodano!

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Danko 22.07.14 9:13

    Frend oće malo probat tenisirat,
    pa ako ima netko nekakav reket (ili preporuku) da ima sa čim počet...

    Mrnjo
    Mrnjo


    Posts : 238
    Join date : 2012-03-25
    Age : 40
    Location : Kajzerica

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Mrnjo 22.07.14 12:13

    Još uvijek prodajem Head Prestige kao što se može naći mojim prethodnim postovima u ovom topicu pa ako je netko zainteresiran tako da...

    Tnx

    V.
    Labinho
    Labinho


    Posts : 1534
    Join date : 2011-11-14

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Labinho 23.07.14 8:25

    evo jedna zanimljiva ponuda Smile


    prije mjesec dana sam razbio svoj babolat aero pro drive koji nije jako pukao nego samo napukao i dosta ljudi mi je reklo da kad se zakrpa da nema nikakve razlike, cak sam i kod vajde sreo karanusica koji je to isto rekao i da je on godianma igra sa krpanim reketima Smile

    e sad na reketu se stvarno ne vidi razlika u igri OSIM sto je krpanjem dobio dodatnih 10g koji su malo preteski trenutno za moju mekanu ruku Smile i sad ima umjesto 300, 310g

    super je stvar sto je krpanje tocno na vrhu reketa pa se balans nije ni mrvicu pomaknuo u neku stranu nego u glavu, to je meni super jer onda netrebam puno svoje snage davat ali opet mi je to trenutno pretesko

    e sad dali je netko zainteresiran isprobat ovaj novi hibrid Smile neka si ga uzme na dan dva i ako mu reket odgovara prodajem ga za cijenu koju sam platio krpanje i stavio novi span koji je samo jednom ispoproban, a to je 350 kn, s obzirom da je to zadnja serija reketa i da novi ne kosta ispod 1250 kn ako ima netko kome je ponuda interesantna neka se javi ovdje ili na 0911634969 Ivan Labaš

    pozz
    TVex
    TVex


    Posts : 1233
    Join date : 2009-07-21

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  TVex 23.07.14 9:17

    haha, 10 grama na dvanaesticu, sad imaš čekić stari moj  Very Happy 
    a swingweight u nebesima, zato i imaš filing da je jako težak

    ja sam svojevremno na jedan reket bio nakrco 20 grama olova, ali na vrat... i to je bila strava, kolko je to bio težak reket za pokrenut, ali kad si lupio loptu, izlazila je nemoguće "teška" rotacija...

    ovo kaj ti sad imaš, labinjo, moglo bi biti smrtonosno oružje u pravim rukama Smile
    tin93
    tin93


    Posts : 1065
    Join date : 2012-03-10
    Age : 30
    Location : Dugave

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  tin93 23.07.14 9:20

    Sretno sa prodajom, ali ja sam prestao citat kod: "prije mjesec dana sam razbio svoj babolat..." Razz  Razz

    Nema do Noletovog Speed MPa! Very Happy 
    barkapetbe
    barkapetbe


    Posts : 58
    Join date : 2014-06-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  barkapetbe 24.07.14 8:52

    ali kako si uspio na glavu ga baš razbit to mi nikako nije jasno?  Very Happy 
    kmackic
    kmackic


    Posts : 695
    Join date : 2012-09-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  kmackic 24.07.14 11:41

    barkapetbe wrote:ali kako si uspio na glavu ga baš razbit to mi nikako nije jasno?  Very Happy 
    sa labashevskim i njegovim bacanjem sve je moguce cat Razz
    Labinho
    Labinho


    Posts : 1534
    Join date : 2011-11-14

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Labinho 24.07.14 20:51

    barkapetbe wrote:ali kako si uspio na glavu ga baš razbit to mi nikako nije jasno?  Very Happy 

    letio je 4 metra u stup i s obzirom na brzinu i udaljenost tako se poklopilo Smile
    barkapetbe
    barkapetbe


    Posts : 58
    Join date : 2014-06-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  barkapetbe 30.07.14 19:55

    http://www.njuskalo.hr/tenis-reketi-oprema/pro-pro-aqua-zorb-gripove-oglas-11806060

    imam viška gripova pa ih se želim riješiti, ako ima zainteresiranih..  afro 
    tezakv
    tezakv


    Posts : 137
    Join date : 2012-07-02

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Prince Classic Response 97

    Post  tezakv 31.07.14 10:41


    Sponsored content


    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 9 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Sponsored content


      Current date/time is 28.04.24 18:38