Tenis liga Glavno da se igra

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenis liga Glavno da se igra


+135
MarkoP
Denis8541
plete7
LBotica
kravata69
adrijan
Dominko
NikolinaB
tomislav_djapic
bernarda_t
Dentex
Dado111
deni_9
mxm
istva
filolis
Loki94
Ivek
iDarko
Fi-lip
selearco
gugi
Rosberg
twinkleminklesson
Luka.M
donmodri
KrŠ
medinjo
osomek
Tomek1311
mKnez
sstanic
bojan
sale9667
Gogooooo
bertys30
Kengurko
zgfazer600
mgracak
gojmi
banđi
Mateo Troskot
rnikola
zalive
Toni
josipj
elpatron
Nenad
DKriskov
Tompa
rios
AlenM
JuraSB
J.P.
kovacicm
Wacago
dalibor_
hogarstrasni
deekay
silentpipe
Danko
limaaa1
ultravires
Bikaa
Miro_ZG
nenadd81
bruno32
flegma00
fak
ZCrljenica
neven
Ivorg
mradic
markosk
bornaborna
Franimal
Sasa Markovic
gkovacic19
bruno_29
amuzic
Kiro
Tsonga
gogy984
HrvojeMato
klazar
kmackic
dbujan
leo10
chris
fanotni
tuna4794
monera
TVex
t_derek
nilvap
MB72
Mrnjo
pklicov
piplinho
Labinho
Perobatina
z3l3nk0
moris
Donpaco
Marko113
mario cosic
Soldinho
bozhan
barkapetbe
IlijaK
tcerovecki
racchetta
xdomagojx
Samprasac
jadspadina
itadic
xxx
Danijel
blackout1
tezakv
alsaric
geczgb
tin93
Jurica
Mateo20
Hrvoje
miro
lukav
Bruno27
Robi
ptichurina
marin
Dombaj
tomek
Franko Matesic
139 posters

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    barkapetbe
    barkapetbe


    Posts : 58
    Join date : 2014-06-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  barkapetbe 04.08.14 15:19

    mario cosic
    mario cosic


    Posts : 47
    Join date : 2012-03-31

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  mario cosic 04.08.14 22:48

    ...ako te zanima bilo sto od tecnifibre-a javi mi se na mail ili mob.
    mogu ti dati kontakt od covjeka koji je velezastupnik za tecnifibre u hr.
    kod njega mozes nabaviti nove tf rekete za 1/2 ili 1/4 pune cijene ovisno o godini proizvodnje odnosno modelu.
    bez brige osobno nemam nikakve koristi niti uzimam proviziju :-)
    barkapetbe
    barkapetbe


    Posts : 58
    Join date : 2014-06-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  barkapetbe 05.08.14 10:36

    poslao sam Vam poruku tu na forumu sa kontakt podatcima...
    avatar
    Tompa


    Posts : 416
    Join date : 2009-09-30

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Tompa 10.08.14 11:20

    Labinho
    Labinho


    Posts : 1534
    Join date : 2011-11-14

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Labinho 10.08.14 15:57

    Tompa wrote:Federerov reket RF97 u prodaji od listopada.

    http://ftw.usatoday.com/2014/08/roger-federer-new-racket-wilson-rf97-autograph

    znam tko ce ga prvi imat Smile
    Marko113
    Marko113


    Posts : 3
    Join date : 2014-08-12
    Location : Zagreb, Jarun

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Marko113 12.08.14 0:13

    Prodajem Yonex Vcore Tour 97 ili mijenjam za novi Head Youtek IG Radical S ili za isti rabljeni uz nadoplatu.
    Korišten je pola godine, u dobrom je stanju. Nisam ni igrao previše s njim. Na njemu je Luxilon.
    Prodajem ga jer mi je pretežak i prezahtjevan, a hoću neki manje zahtjevan reket.
    kmackic
    kmackic


    Posts : 695
    Join date : 2012-09-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  kmackic 12.08.14 9:20

    labinho wrote:
    Tompa wrote:Federerov reket RF97 u prodaji od listopada.

    http://ftw.usatoday.com/2014/08/roger-federer-new-racket-wilson-rf97-autograph

    znam tko ce ga prvi imat Smile

    a pred Bozic u Tompinoj butigi! Idealan bozicni poklon za svaku obitelj cat  santa 
    tezakv
    tezakv


    Posts : 137
    Join date : 2012-07-02

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  tezakv 13.08.14 17:35

    Momci, prodaje se moj sudrug Yonex, HEAD je ipak puno više legao  cheers 

    http://www.njuskalo.hr/tenis-reketi-oprema/yonex-vcore-tour-97-310g-stan-wawrinka-oglas-12429893

    Yonex VCORE Tour 97 (310g).
    Stanje mnogo dobro.
    Veličina drške: 3.
    tin93
    tin93


    Posts : 1065
    Join date : 2012-03-10
    Age : 30
    Location : Dugave

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  tin93 15.08.14 11:27

    Popust koji imamo u Tenis i sportu (20%), jel to mi clanovi lige imamo samo za gotovinu ili i za kartice??
    Jer prosli tjedan sam bio tamo i gospodin mi je rekao da je za nas taj popust samo za gotovinu?!?!
    A sjecam se da se jedan (nazalost) kratkotrajni igrac nase lige pohvalio na forumu da je dobio u Tenis i sportu tih 20% popusta na kupnju novih tenisica, reketa i torbe, i jos je dobio na rate?!?!

    Pa mi sad nije jasno jel tih 20% samo za gotovinu ili i za kartice??

    A na GDSI web stranici nigdje ne pise da je taj popust samo za gotovinu?!?! Nego samo da se popust ne obracunava na vec snizenu robu.

    Mrnjo
    Mrnjo


    Posts : 238
    Join date : 2012-03-25
    Age : 40
    Location : Kajzerica

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Mrnjo 16.08.14 10:18

    Prodaje li netko možda ili bi bio spreman zamijeniti Prince EXO3 Rebel 95 ili 98 ?
    barkapetbe
    barkapetbe


    Posts : 58
    Join date : 2014-06-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  barkapetbe 17.08.14 19:48

    stari lisci, treneri i svi drugi koji imaju iskustva u tenisu i sa reketima...
    ovako, igrao sam prvo sa biomimeticom 300 tour, tj. s njim sam počeo igrat tenis, nisam zapažao tad jel mi odgovara ili ne ali svi su govorili da je prezahtjevan pa sam ga prodao... nakon njega probao sam dosta reketa i zadržao se na tecnifibre tfight 295.. legao mi je reket i nije loše ok je, ali čini mi se da kod jačeg udarca mi se okreće u ruci i slično, pretpostavljam da je to zbog težine, ali opet, nisam siguran...
    nedavno mi je pod ruku došao wilson pro staff classic 6.1. po meni odličan reket, težak je i to sve stoji, ali opet kakve udarce i servis s njim imam.. strašno Smile
    e sad, čuo sam da postoje tvrđi, mekši reketi, oni koji 'praštaju' udarce, pa da postoje reketi koji su prenapredni za nekog i slično... koliko u tome ima istine neka mi netko kaže i objasni... ako je voljan...
    sad sam u dilemi i to sam zapravo došao pitati, što uzeti...
    moje dvoumice su ovako: 645 glava, težina ne znam, recimo do 330 grama (iako 20-25 grama lakši o gore navedenog wilsona)
    615 glava, težina 340-350 grama
    ne znam što raditi, što uzeti, gledati tražiti da mi napokon nešto baš 'legne' kao ovaj wislon...
    u ovoj dvojbi oko težine i glave sam zato što sam čuo što je manja glava, veća težina bolja kontrola ali ne znam...
    hvala unaprijed puno svima koji su uopće voljni pročitati post, a kamoli tek pomoći  afro

    EDIT: nisam napisao svoju igru, ukratko samo... počeo prije 9 mjeseci, igrao prvih par mjeseci svega par puta mjesečno onda od kad su se 'aktivirali' zemljani tereni igram po par puta tjedno... uzeo sam par individualnih da poboljšam tehniku...igram trenutno po 3-4 puta tjedno ovisi kako se nađe tko za igru...
    barkapetbe
    barkapetbe


    Posts : 58
    Join date : 2014-06-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  barkapetbe 18.08.14 11:52

    barkapetbe wrote:stari lisci, treneri i svi drugi koji imaju iskustva u tenisu i sa reketima...
    ovako, igrao sam prvo sa biomimeticom 300 tour, tj. s njim sam počeo igrat tenis, nisam zapažao tad jel mi odgovara ili ne ali svi su govorili da je prezahtjevan pa sam ga prodao... nakon njega probao sam dosta reketa i zadržao se na tecnifibre tfight 295.. legao mi je reket i nije loše ok je, ali čini mi se da kod jačeg udarca mi se okreće u ruci i slično, pretpostavljam da je to zbog težine, ali opet, nisam siguran...
    nedavno mi je pod ruku došao wilson pro staff classic 6.1. po meni odličan reket, težak je i to sve stoji, ali opet kakve udarce i servis s njim imam.. strašno Smile
    e sad, čuo sam da postoje tvrđi, mekši reketi, oni koji 'praštaju' udarce, pa da postoje reketi koji su prenapredni za nekog i slično... koliko u tome ima istine neka mi netko kaže i objasni... ako je voljan...
    sad sam u dilemi i to sam zapravo došao pitati, što uzeti...
    moje dvoumice su ovako: 645 glava, težina ne znam, recimo do 330 grama (iako 20-25 grama lakši o gore navedenog wilsona)
    615 glava, težina 340-350 grama
    ne znam što raditi, što uzeti, gledati tražiti da mi napokon nešto baš 'legne' kao ovaj wislon...
    u ovoj dvojbi oko težine i glave sam zato što sam čuo što je manja glava, veća težina bolja kontrola ali ne znam...
    hvala unaprijed puno svima koji su uopće voljni pročitati post, a kamoli tek pomoći  afro

    EDIT: nisam napisao svoju igru, ukratko samo... počeo prije 9 mjeseci, igrao prvih par mjeseci svega par puta mjesečno onda od kad su se 'aktivirali' zemljani tereni igram po par puta tjedno... uzeo sam par individualnih da poboljšam tehniku...igram trenutno po 3-4 puta tjedno ovisi kako se nađe tko za igru...

    da se nadovežem na posljednji post...

    ima tko iskustva sa Head Microgel Prestige MID?
    avatar
    Tompa


    Posts : 416
    Join date : 2009-09-30

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Tompa 18.08.14 21:02

    Dosao si na pravo mjesto. Ovdje ima reketofila u izobilju i sigurno ce si netko dati truda i uvesti te u caroban svijet swingweighta, balansa reketa, raznih vrsta spanunga i sl.
    Koliko sam shvatio iz tvog posta, ti si malo napredniji pocetnik. Reketi za koje se raspitujes (Pro Staff i Prestige) su vrhunski reketi za napredne igrace sa dobrom tehnikom udarca i dobre fizicke kondicije. Za sve ostale smrtnike su ipak malo prezahtjevni, al kolko ljudi tolko čudi. Moj savjet ti je vrlo jednostavan: ako ti je neki reket "legao", drži ga se!
    Želim ti puno sjajnih i uzbudljivih sati provedenih na tenis terenima!
    barkapetbe
    barkapetbe


    Posts : 58
    Join date : 2014-06-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  barkapetbe 18.08.14 22:26

    hvala Smile
    a tako da, napredniji početnik, imam tehniku ali treba se to još uvježbavati i ispravljati svaku pogrešku postupno Very Happy
    nadam se da će mi izbor pravog reketa pomoć u tome...
    trenutno lupam sa wilson prostaff classic 6.1., ne znam jesam li rekao već, reket me doslovno preporodio, rijetko koja dupla, svaki forehand idem na maksimalnu snagu pa rijetko koji izlazi van i slično zbilja, reket san snova... jedini mi je problem što bi ga vlasnik mogao tražit nazad  rabbit 
    Donpaco
    Donpaco


    Posts : 7
    Join date : 2014-03-03

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Babolat Drive Andy Roddick

    Post  Donpaco 21.08.14 16:24

    Prodajem 2 reketa Babolat Drive Andy Roddick potpuno očuvana za samo 1000 kuna!

    315g,glava 645, 16/19, grip 3

    Na njima Babolat Pro Huriccane span..

    http://iamreadytoserve.blogspot.com/2010/03/babolat-pure-drive-roddick-racquets.html
    barkapetbe
    barkapetbe


    Posts : 58
    Join date : 2014-06-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  barkapetbe 22.08.14 11:11

    Može pomoć onda? Reket sličan ili isti kao pro staff 6.1 classic. I ima di možda za kupit classic?
    Mrnjo
    Mrnjo


    Posts : 238
    Join date : 2012-03-25
    Age : 40
    Location : Kajzerica

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Mrnjo 22.08.14 12:08

    barkapetbe wrote:Može pomoć onda? Reket sličan ili isti kao pro staff 6.1 classic. I ima di možda za kupit classic?

    Bok,

    imam ti ja Head Prestige MID

    600 cm
    18 * 20
    330 g

    To ti je uber kvalitetan reket samo dosta zahtjevan pa ako si zainteresiran javi se.
    Samo ponavljam, DOSTA ZAHTJEVAN :-)

    Pozz
    barkapetbe
    barkapetbe


    Posts : 58
    Join date : 2014-06-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  barkapetbe 22.08.14 12:31

    Majstore, preko maila smo se čuli Very Happy
    Mrnjo
    Mrnjo


    Posts : 238
    Join date : 2012-03-25
    Age : 40
    Location : Kajzerica

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Mrnjo 22.08.14 12:49

    barkapetbe wrote:Majstore, preko maila smo se čuli Very Happy

    hahahah
    OK onda
    Ti si odustao?
    SL Brod ?
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Danko 23.08.14 0:34

    Ima li itko stari Wilson nCode Six-One Team?

    http://www.tennis-warehouse.com/Reviews/WN6195/WN6195Review.html
    barkapetbe
    barkapetbe


    Posts : 58
    Join date : 2014-06-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  barkapetbe 23.08.14 5:42

    Danko wrote:Ima li itko stari Wilson nCode Six-One Team?

    http://www.tennis-warehouse.com/Reviews/WN6195/WN6195Review.html

    Takav i ja tražim. Dosta ljudi kaže da je skroz isti kao i classic.
    barkapetbe
    barkapetbe


    Posts : 58
    Join date : 2014-06-16

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  barkapetbe 26.08.14 21:39

    JuraSB
    JuraSB


    Posts : 189
    Join date : 2012-04-16
    Age : 39
    Location : Zagreb

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  JuraSB 26.08.14 22:18

    DKriskov
    DKriskov


    Posts : 10
    Join date : 2014-08-30

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  DKriskov 30.08.14 23:44

    Bok, kupujem neki od headovih youtek reketa (instinct, radical ili speed može i stariji modeli)
    pa ako netko ima nešto neka se javi.

    broj je 097 736 4359
    bruno_29
    bruno_29


    Posts : 37
    Join date : 2014-08-19
    Age : 38
    Location : Zagreb

    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  bruno_29 31.08.14 1:00

    Prodajem ti ti ja youtek speed mp 300, igrano s njim 3 puta.

    Platio sam ga 1100 kn,pa bi ga dao za manje.

    Sponsored content


    Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam... - Page 10 Empty Re: Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...

    Post  Sponsored content


      Current date/time is 13.05.24 4:30