Tenis liga Glavno da se igra

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenis liga Glavno da se igra


3 posters

    Ozljeda ramena

    limaaa1
    limaaa1


    Posts : 46
    Join date : 2016-02-04

    Ozljeda ramena Empty Ozljeda ramena

    Post  limaaa1 14.09.17 9:50

    Pozdrav ekipa,

    Trebam Vašu pomoć. Ozljedio sam si rame do te mjere da skoro pa više ne mogu servirati.
    Do ozljede je došlo, pretpostavljam, zbog moje "izvrsne" tehnike serviranja. Vjerojatno je tokom godina sad ta loša tehnika došla na naplatu.

    Bio sam na rendgenu i ultrazvuku, ništa se ne vidi.

    Da li netko ima savjet gdje da odem da mi to pogledaju? Volio bi da mi netko postavi dijagnozu pa da to zaliječim.

    Hvala unaprijed!

    Vedran
    KrŠ
    KrŠ


    Posts : 57
    Join date : 2014-02-17

    Ozljeda ramena Empty Re: Ozljeda ramena

    Post  KrŠ 15.09.17 14:20

    Ne znam kakva je točno tvoja ozlijeda,ali ti mogu ispričati vlastito iskustvo.
    Bolilo me prilikom serviranja kao da me netko ubada nožem te bi bol trajala do 2,3 dana nakon meča.
    Onda sam počeo jačati rotatronu manšetu( rotator cuff). Vježbe s gumom i utezima. Ako ideš u teretanu izbjegava bench press dok ne ojačaš rame.
    Sada mi je drugi servis toliko dobar da ne moram servirati prvi Laughing ali onda sljedeći udarac nakon servisa ide u zaštitnu ogradu. Bog nedgje da,a negdje uzme cheers

    Pozdrav

    limaaa1
    limaaa1


    Posts : 46
    Join date : 2016-02-04

    Ozljeda ramena Empty Re: Ozljeda ramena

    Post  limaaa1 15.09.17 18:17

    Hvala ti na odgovoru!

    Tak je nekak i meni, zna me bolit još par dana nakon meča, onako ruka mi trne.
    Budem napravio pauzu preko zime da to nekka riješim do proljeća. Nadam se da je nešto što se može zaliječiti odmorom i određenim vježbama.

    Onda ću morati nekoga "angažirati" da me usmjeri kako pravilno servirati dok si nisam strgao ruku do kraja. I naravno moram kupitii nove rekete, malo mekše, fleksibilnije da me ne boli ruka cheers
    Danijel
    Danijel


    Posts : 561
    Join date : 2009-07-17
    Age : 46
    Location : Zagreb

    Ozljeda ramena Empty Re: Ozljeda ramena

    Post  Danijel 15.09.17 19:13

    limaaa1 wrote:Pozdrav ekipa,

    Trebam Vašu pomoć. Ozljedio sam si rame do te mjere da skoro pa više ne mogu servirati.
    Do ozljede je došlo, pretpostavljam, zbog moje "izvrsne" tehnike serviranja. Vjerojatno je tokom godina sad ta loša tehnika došla na naplatu.

    Bio sam na rendgenu i ultrazvuku, ništa se ne vidi.

    Da li netko ima savjet gdje da odem da mi to pogledaju? Volio bi da mi netko postavi dijagnozu pa da to zaliječim.

    Hvala unaprijed!

    Vedran

    nikako ti ne bih preporučio vježbanje dok te još boli rame. najbolje bi bilo da si odeš kod fizioterapeuta na bar nekoliko tretmana da ti brže prođe ozljeda

    Sponsored content


    Ozljeda ramena Empty Re: Ozljeda ramena

    Post  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is 02.05.24 8:34