Tenis liga Glavno da se igra

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenis liga Glavno da se igra


+34
Dominko
Luka Dobrović
kmackic
mKnez
Spele
Samprasac
Danko
tennis-and-tennis
Ivan25
KrŠ
hrvi222
mmlinari
dalibor_
fak
vedranm_19
hogarstrasni
markosk
TVex
bertys30
vuckovic
klazar
TomislavBrkljacic
gkovacic19
zgfazer600
Schira
ivan984
tomek
bbenko
Mateo Troskot
Soldinho
Nenad
Danijel
zrno
Franimal
38 posters

    Komentari susreta

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta Empty Komentari susreta

    Post  Danko 30.08.16 11:09

    Komentari susreta 4HNDRW

    Ajmo... Nismo dugo....

    Usput baci koju riječ kako je bilo na turniru,
    ja na žalost nisam mogao navratiti Sad

    Franimal
    Franimal


    Posts : 527
    Join date : 2013-04-20
    Age : 38
    Location : Zagreb

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Franimal 01.09.16 8:23

    di je stari topic?
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 01.09.16 8:29

    Bila je postavka na forumu da se automatski brišu teme koje nisu aktivne više od 90 dana Sad
    Franimal
    Franimal


    Posts : 527
    Join date : 2013-04-20
    Age : 38
    Location : Zagreb

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Franimal 01.09.16 8:30

    Ljudi ti ne pišu ovdje jer ste ukinuli minuse/pluseve radi Tina.
    jbga.
    propadne ti forum radi 19godišnjaka
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 01.09.16 8:34

    Mislim da barem jednaku krivicu imaju oni koji su stavljali minuse/pluse,
    nije Tin jedini koji je zbog toga imao probleme.

    A i forum je postojao i prije minus/plus, tako da to sigurno nije glavni razlog.
    zrno
    zrno


    Posts : 582
    Join date : 2009-07-15

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  zrno 01.09.16 19:56

    Danko wrote:Komentari susreta 4HNDRW

    Ajmo... Nismo dugo....

    Usput baci koju riječ kako je bilo na turniru,
    ja na žalost nisam mogao navratiti Sad


    Dakle,

    o turniru je lijepo sve napisano u osvrtu na isti.
    Meni je bilo, kao i uvijek dosad uostalom, dobro.
    Puno drage raje, malo minglanja, malo i tenisa, super roštilj (i salate pogotovo - salata s lubenicom npr. je bila odlična). Nekako je sve baš kako treba biti na tim turnirima. Nekako NORMALNO. Nemam prikladniju riječ. Dakle, Lazare care! Svakako se veselim i predstojećem turniru - žao mi propustiti iti jedan. Danko, baš si morao po ženu i djecu tu subotu Wink

    Što se tiče klasika s Krunom...3:0, 6:3 i 7:6 sam imao u tajčiju i spušio 8:10. Kruno je došao s fešte (bio je trom), griješio je, imao je puno duplih, ali to svejedno nije bilo dovoljno da ga pobijedim. Nakon što sam dobio prvi set, u drugom sam isprobavao neke stvari i lagano odmarao kad sam skužio da moram jako zapeti ako mislim nešto napraviti u istom. Meč bez ritma po mom sudu i Kruninom, ali recimo Mišo koji nas je gledao na HTS je rekao da mu je čak bilo i zanimljivo gledati meč. Bilo je solidnih poena na mreži. Gledalo nas je 6 PBZ-ovaca koji igraju internu PBZ ligu i mogli su vidjeti kako taktički igrati protiv Krune (Kruno je u toj ligi i dalje neprikosnoven i tamo mi je H2H 0:7 ili ovako nekako) - zvat ga naprijed i samo po bekendu - neš ti mudrosti.

    Htio sam da H2H bude 7:7, ali sad je opet gap tu, 6:8. Jbg.
    Danijel
    Danijel


    Posts : 561
    Join date : 2009-07-17
    Age : 46
    Location : Zagreb

    Komentari susreta Empty komentar

    Post  Danijel 18.09.16 22:06

    6. Liga

    Danijel Lijović 1 6 10
    Tomislav Vresk 6 2 7

    Danijel Lijović 6 6
    Dražen Posavčević 2 4

    U cajtnotu s rasporedom i kako me nema u Zagrebu krajem mjeseca čak tjedan dana bio sam primoran dogovoriti i dva meča u istom danu, jedan za drugim. Ali igralo se u dvorani, u šestici pa sam procijenio da bi moglo bit izvedivo.

    Prvi meč - S Tomislavom.
    Ovdje sam se u startu prevario jer sam mislio da ću imati lakši meč. Ali, Vreskov kratkopotezni servis s brzopadajućom kratkom loptom u kombinaciji s dvoranom mi nikako nije sjedao i dosta sam se mučio na returnu. U prvom setu sam jedino sredinom seta imao priliku za break, ali nisam iskoristio 15:40.
    Presudilo je iskustvo, znao sam da šanse još ima i dosta sam se tražio na returnu i na kraju sam ipak najviše se usmjerio na vraćanje i rezanje, a ne napad iz returna, što često i nije uspijevalo jer je Tomislav prvi dio meča bio dobro fokusiran i išli su mu udarci, pogotovo na drugom udarcu gdje je često dobivao prednost na terenu i onda mi je bilo teško izvući poen.  

    Odmah na početku drugog seta sam napao servis i nadao se breaku, ali za nijansu je Vresk bio bolji i uspio je povest 1:0. No, mislim da sam mu oba sljedeća servisa oduzeo i tad je ipak počeo malo više griješiti, što je kasnije presudilo i meč. Meni je servis bio više manje OK, pogotovo u tie-breaku gdje sam prvi poen na svoj servis izgubio tek tamo negdje kod 2:6, ili 3:6 za mene što je prilično nevjerojatno za mene Smile No, umalo sam se usosio u tie-breaku jer sam propustio svu prednost jer je Tomo uspio izjednačit na 6:6, ali nijednom nije bio poveo. U tie breaku su presudile Tomine greške, moj prvi servis i malo sreće na mojoj strani. Vrlo lako je to mogla biti njegova pobjeda.

    Drugi meč:
    S Draženom nisam znao što očekivati, ali sam se zabrinuo već na zagrijavanju jer visok je i ima jaki servis i čini se da baš u dvorani može super igrati. Odmah pred početak mi je bilo i malo slabo u želucu, od napora iz prvog meča, ali se smirilo.

    Protiv Dražena mi je bilo lakše igrati pa i vraćati servise jer su bili čisti pa sam ih više vraćao normalnim forhendom pa i spinom, a ne rezanjem kako to kod mene zna često biti Smile Samo je trebalo stati više nazad na returnu. Draženu je bekend slabiji udarac i to sam u prvom setu dosta bio koristio. Ovo je također bio valjda moj najbolji serverski meč. Ubacio sam cca 5 asova. Općenito mi je servis dosta pomagao, pogotovo u prvom setu i kod nekih gustih trenutaka. Opet se pokazalo da je upravo servis ključna stavka jel bude game ili break. Lupao sam forhend na returnu, ali u igri je opet bilo više rezanja jer mu je to stvaralo više problema. A na bekendu sam uspijevao igrati dublje i ne rezati, pamtim dva lijepa bekend winnera: prvo jedan obrambeni winner po dijagonali dok je Dražen bio na mreži, i kasnije jedan passing po paraleli. U drugom setu sam počeo padati snagom, ali sam još istrčavao lopte i time dodatno mučio suparnika i ukrao neke već skoro izgubljene poene, u koje se ubraja i par lobova, što nije lako tamo izvesti.
    Soldinho
    Soldinho


    Posts : 200
    Join date : 2013-09-09

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Soldinho 23.10.16 19:59

    1. Liga
    23.10.2016. - Trnje
    Mateo-Šime Troskot 7 6 11
    Nenad Jakšić 5 7 9

    Ispričavam se što danas nisam mogao doći pogledati pravi purger vs dalmoš derbi jer čuo sam da je bilo vatreno. Nogomet je bitniji. Hoću komentar susreta za ovo zbog bolesnog preokreta našeg Dalmatian boya. Gospodine Mateo, može par rečenica. Kako si se osjećao u super tajčiju kad je bilo "gotovo"? Jakšić je opet onaj stari pa sam malo iznenađen ovim rezultatom... LP
    Mateo Troskot
    Mateo Troskot


    Posts : 70
    Join date : 2015-02-23
    Age : 29
    Location : kruge

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Mateo Troskot 23.10.16 20:23

    Očekivano dug i naporan meč,ni Nenad a ni ja pogotovo se ne možemo pohvaliti sa nekon lipon igron. Uglavnom je to bila igra živaca ko će prije pogrišiti. Eto u zadnjem tie breaku do 10 je on imao neznam točno 9:4 ili 9:5 i onda je sve prokocka. Bia je jedan poen kad me izbacia skroz u stranu i iza osnovne linije ,ja san jedva vratia loptu no on je sa pola metra od mriže pogodia aut.
    Eto što reći po mom mišljenju je Nenad triba dobiti meč u ključnin trenutcima je bia mirniji izuzevši završnicu tog tie breaka, ali ne bunim se. Very Happy
    Pozdrav i tebi Soldinjo HŽV!
    Soldinho
    Soldinho


    Posts : 200
    Join date : 2013-09-09

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Soldinho 23.10.16 20:30

    Zahvaljujem na komentaru i više nego očito je da si imao samo sreće i nezasluženo slavio.

    "Žalit ćemo se..." Marin Brbić

    LP
    Nenad
    Nenad


    Posts : 162
    Join date : 2013-09-29

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Nenad 23.10.16 23:25

    Mateo Troskot wrote:Očekivano dug i naporan meč,ni Nenad a ni ja pogotovo se ne možemo pohvaliti sa nekon lipon igron. Uglavnom je to bila igra živaca ko će prije pogrišiti. Eto u zadnjem tie breaku do 10 je on imao neznam točno 9:4 ili 9:5 i onda je sve prokocka. Bia je jedan poen kad me izbacia skroz u stranu i iza osnovne linije ,ja san jedva vratia loptu no on je sa pola metra od mriže pogodia aut.
    Eto što reći po mom mišljenju je Nenad triba dobiti meč u ključnin trenutcima je bia mirniji izuzevši završnicu tog tie breaka, ali ne bunim se. Very Happy
    Pozdrav i tebi Soldinjo HŽV!


    Manje više se slažem sa svime što je mali Šime napisao, težak poraz za mene, mislim da mi se ovo nikad nije dogodilo u teniskoj ''karijeri'' (toliko propuštenih vezanih meč lopti, zicer nad zicerima na mreži). Vrijedi ona stara da nije gotovo do zadnjeg poena, ne treba se opuštati bezveze i razmišlajti o sljedećem meču dok ovaj još traje. Osjećam se kao Nalbandian protiv Nadala 2009. kad je propustio 5 meč lopti u Indian Wellsu Smile

    Svaka čast Šimi, brz je ko munja što nebom lunja (i premlad da bi znao tekst ove pjesme!), ali kao što bi jedan kolega s Travnjaka rekao nakon poraza, ''imam ga u gemištima''.

    Soldinho
    Soldinho


    Posts : 200
    Join date : 2013-09-09

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Soldinho 24.10.16 21:31

    1. Liga
    24.10.2016. - Chromos
    Mateo-Šime Troskot 7 6
    Ivan Leskovar 5 1

    Dobar dan Mateo, čujemo li se? Može li komentar za novu veliku pobjedu? Gledao sam ali bolje da to ti lijepo prokomentiraš... Igraš jako simpatičan tenis i trčiš kao Ivan Gennaro Gattuso. Imaš moj respect...

    Mateo Troskot
    Mateo Troskot


    Posts : 70
    Join date : 2015-02-23
    Age : 29
    Location : kruge

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Mateo Troskot 24.10.16 22:25

    Barba Ivane velika mi je čast što imam Vaš respekt, što se tiče samog meča mislin da je Ivan odličan igrač sa odličnom tehnikom no kroz meč sam uvidio da mu je bekend malo slabija strana, pa sam ga forsira na bekend i čeka da pogriši. Nakon toga je on kako bi reka Goran pobaca sve u pizdu materinu i eto meč je završia na mojoj strani. Eto to je to u nekim kratkim crtama.
    HŽV!
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 24.10.16 22:36

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 03.01.17 19:48

    2A. Liga
    3.1.2017. - TK Terra (Veslačka)
    Ivan Soldo 6 6 12
    Matija Kazalicki 7 2 10

    Jel može komentar?
    Soldinho
    Soldinho


    Posts : 200
    Join date : 2013-09-09

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Soldinho 03.01.17 21:39

    Komentar susreta nakon više od dva mjeseca? Izvoli vratiti Papištu, hvala!

    Danas sam stvarno uživao i da sam izgubio, to bi vjerojatno bio najsretniji poraz u GDSI. Frajer može trčati, to je čudo. U prvom setu je bilo jako puno ludih poena i mislio sam da će ovo biti gotovo vrlo brzo. Nemam snage za ove duge izmjene ali nekako sam izgura.

    Prvi set Matija ima 5:2, ali ja nekako dolazim do 5:5 i imam servu, ali naravno gubim. U tom setu sam katastrofalno servirao. Ipak, i ja njemu uzimam servu pa dolazimo do tajčija. Čini mi se kako sam imao 3:1 ali onda on sjajno dobiva te dugačke poene i ja sam baš mrtav. U nekim poenima sam se baš bacao na glavu ali on i više nego zasluženo uzima set.

    U drugom setu druga priča, igram puno bolje i serva je počela lupati. Imao sam vodstvo od 4-2 i servu, a on imao 0:40 i to sam nekako uspio preokrenuti. Tu se već znalo da idemo u treći set. Zasluženo sam uzeo drugi set.

    I zovem gospodina jel ima slobodno još jedan sat ali negativan odgovor. Matija je isto želio cijeli treći set, ali ostalo je samo 12 minuta do kraja i morali smo super tajči. I povedem ja 2:0, pa on ima 2:4 i padne mi mrak na oči. Izgorio sam u startu jer sam želio što prije to završiti. Kondicija nula bodova. Ali radim veliki preokret i nakon šest poena rezultat je 7:5 za mene. I na kraju imam 9-7 ali Matija pametno igra i spašava obje meč lopte. I eto meč lopte za njega! To je bio čudo poen, baš sam ga opalio, više iz ljutnje jer sam želio samo da završi sve to. Meni se učinilo da je lopta dirala crtu jer je odjednom naglo pala. Tu mi je mogao uzeti poen (kao neke barabe Razz) ali gospodski prihvaća crtu. Uz puno muke uzimam iduća dva poena i dolazim do ne baš zaslužene pobjede...

    Kazalicki je odličan taktičar i sviđa mi se da voli potegnuti jer ima jako dobar forehand. Njegova ping pong serva mi je legendarna, nekoliko puta sam se scimao jer sam pokušavao pogoditi kad će to napraviti. Ubio me nekoliko puta sa svojim drop udarcima. Nadam se da ćemo se opet sresti u ligi, a bit će tu sigurno prijateljskih mečeva kad izađemo iz balona...
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 12.01.17 21:39

    4C. Liga
    12.1.2017. - Mladost
    Fran Mirtl 6 6 6
    Dražen Zrno 0 7 1
    --------------------------------------------

    Ajmo....
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 17.01.17 14:59

    1. Liga
    16.1.2017. - Mladost
    Valentino Novak 6 6
    Fran Oršulić 4 0
    ------------------------------------

    Može komentar?
    Prvi poraz nove mlade nade...
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 20.01.17 14:15

    5A. Liga
    20.1.2017. - Trnje
    Danijel Lijović 3 6 10
    Božidar Benko 6 3 5
    -------------------------------------------

    Može komentar?

    Stari lisac protiv mlade nade....
    avatar
    bbenko


    Posts : 9
    Join date : 2016-04-08

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  bbenko 20.01.17 15:19

    Danko wrote:5A. Liga
    20.1.2017. - Velesajam (pav. 6)
    Danijel Lijović 6 3 10
    Božidar Benko 3 6 5
    -------------------------------------------

    Može komentar?

    Stari lisac protiv mlade nade....

    tl;dr Danijel je iskusniji i bio je mirniji u bitnim trenucima.

    Krenuo sam dobro, 2:0, Danijel je izjednačio. Imao sam 5 ili 6 break lopti za 3:2. Nisam iskoristio. I onda opet za 4:3 slična stvar, par neiskorištenih break lopti. Danijel se sjajno nosio sa pritiskom, nije griješio i zasluženo dobio prvi set. Igrali smo duge izmjene, prvi set oko 50min. Danijel stvarno malo griješi, a ja ne znam završiti poen kak se spada. Pripremim pa fulam/loše odigram volley ili smash na mreži. Par puta sam si već napisao poen na mreži, a kad ono, dobijem lob iz nemoguće situacije (u Velesajam 6, a ja baš nisam mali).

    U drugi set sam opet ušao dobro, bolje serviram, umorniji smo obojica, malo mi više ulaze poeni na mreži. Odlazim na 4:0, nakon toga 4:2, 5:2, 6:3.

    Danijel ponovno pokazuje iskustvo i mirnoću u tajčiju, ne griješi, a ja sam ušao jako loše. Poveo je 5:0. Probao sam se boriti do kraja, ali bila je prevelika prednost.

    Mislim da sam si oborio rekord u svojoj teniskoj karijeri po broju izmjena u jednom poenu. Nisam brojao, ali trajao je, pretpostavljam, 30+ izmjena. Smile

    PS
    Zabavno kak me zoveš "MLADA" nada. Smile
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 20.01.17 15:24

    pa kako drugačije, kad je Lijović tu od 2008, a ti od 2015 ? Smile
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 27.01.17 9:17

    Parovi 1. Liga
    26.1.2017. - Ponikve
    Jakšić /Grubelić 6 6
    Škrgatić /Budinčević 3 2
    -----------------------------------------

    Može komentar?
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 28.01.17 1:49

    5A. Liga
    27.1.2017. - Mala Šalata
    Božidar Benko 6 3 7
    Marijan Gotić 1 6 6
    ----------------------------------------

    Može komentar?

    'Oćel se stić odigrati zadnji susret, 'oćel se zatvoriti krug 3 igrača, drama...
    avatar
    bbenko


    Posts : 9
    Join date : 2016-04-08

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  bbenko 28.01.17 12:42

    Danko wrote:5A. Liga
    27.1.2017. - Mala Šalata
    Božidar Benko 6 3 7
    Marijan Gotić 1 6 6
    ----------------------------------------

    Može komentar?

    'Oćel se stić odigrati zadnji susret, 'oćel se zatvoriti krug 3 igrača, drama...

    Odigrao sam najbolji meč svoje karijere i uz malo sreće slavio u drami 5. lige.

    Dolazim prvi put na Malu Šalatu, na terenu preko igra Igor Bišćan. Igra jako dobro i pametno, nije flashy, ali je jako efikasan. Baš kao što je igrao i nogomet.

    U meč protiv Marijana ulazim neopterećen (mislim da je bilo oko 65% vs 35% na kladionici za njega). Prvi set igram iznenađujuće dobro.  Shocked Sve mi ulazi, winner, backhand winner, mreža, as, a Marijan kao da još nije prisutan duhom.

    Drugi set sam čak i poveo (2:1), ali onda me Marijan pročitao. Ili sebe. Ja sam si tu počeo vrtiti trokute po glavi. Kao, ako pobijedim s velikom gem razlikom, imam šanse ući u 4. ligu. Donedavno sam se osjećao kao Dinamo u Ligi prvaka u 7. ligi, a sad imam šanse za 4. ligu!?
    To maštanje je bilo kobno za mene, Marijan preokreće i lako osvaja 2. set. Tu sam imao finu školicu tenisa, a bome i trčanja. Smile

    Imali smo vremena za puni 3. set i tu je počela drama. GDSI old style vs new style, kao što su neki dečki do nas komentirali. Marijan komentira da (za pobjedu) mora igrati na fizičku spremu, a ja na finese. Zar je do toga došlo!?  Question
    Igramo duge gemove, nijanse odlučuju. Uspijevam otići na 4:1. Marijan se opet vraća na 4:4. Pa 5:4 za mene, pa 5:5. Pritisak, serviram jako loše, dupla, jedva da servis dođe do mreže. Marijan ima break i 6:5. Servira za meč. Dobro je krenuo, borba na vrhuncu. Ima prvu meč loptu na 40:30, drugu kod svoje prednosti. Uspijevam ga nekako breaknuti.

    Moj ulazak u tie break je bio loš. Marijan je tu odigrao par briljantih poteza. 5:2 za Marijana, 5:3 pa 6:3.
    Marijan ima 3 meč lopte. Ne znam kako, ali uspijevam dobiti idućih 5 poena i pobjeđujem! Marijanu hvala na borbi i na jako fer igri!  cheers

    Glede trokuta/kruga, nema više drame, mislim da je Marijan 1. jer je dobio Danijela u 2 seta. Ipak, nadam se da ću odigrati meč protiv Mateja.
    Soldinho
    Soldinho


    Posts : 200
    Join date : 2013-09-09

    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Soldinho 28.01.17 19:33

    28.1.2017. - TK Terra (Veslačka)
    Ivan Leskovar 6 6
    Mateo-Šime Troskot 4 4

    Predvidao sam pobjedu mladica iz Biograda. Moze komentar? Hvala

    Sponsored content


    Komentari susreta Empty Re: Komentari susreta

    Post  Sponsored content


      Current date/time is 26.04.24 12:32