Tenis liga Glavno da se igra

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenis liga Glavno da se igra


+34
Dominko
Luka Dobrović
kmackic
mKnez
Spele
Samprasac
Danko
tennis-and-tennis
Ivan25
KrŠ
hrvi222
mmlinari
dalibor_
fak
vedranm_19
hogarstrasni
markosk
TVex
bertys30
vuckovic
klazar
TomislavBrkljacic
gkovacic19
zgfazer600
Schira
ivan984
tomek
bbenko
Mateo Troskot
Soldinho
Nenad
Danijel
zrno
Franimal
38 posters

    Komentari susreta

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 27.09.20 11:08

    Samo ću ovo ostaviti ovdje...

    Komentari susreta - Page 7 FpzRFj
    Spele
    Spele


    Posts : 9
    Join date : 2019-12-02

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Spele 27.09.20 14:16

    Danko wrote:Samo ću ovo ostaviti ovdje...

    Komentari susreta - Page 7 FpzRFj

    Rekao sam da neću komentirati, ali jače je od mene.

    Možda bi pravi naziv ovoga meča bio Dr. Jekyll i Mr. Hyde. Naime meč se odvio u 2 čina.

    Petak, 25.rujna 2020.

    Meč je dogovoren u 17h na Veternici. Pošto radim na Jankomiru, a živim na Borongaju, cijeli sam dan radio pivoticu u excelu koja je pokazala da mi se ne isplati uobičajeno otići s posla oko 15.30h i onda voziti 35 min na Borongaj, presvući se i voziti 45 min ntrag do Veternice.
    Fino sam čekao 16h, otišao u Superkonzum Gajnice po banane i energetski napitak pa na Veternicu došao u pol 5 taman da se fino razgibam.

    Očekivanja nisu bila pobjeda, jer Glad je zadnjih par mečeva protivnicima ostavljao doslovno nekoliko ili nikoliko gemova, ali smatrao sam da mu barem jedan set mogu zaprijetiti.

    No želje su jedno. Nakon doslovno 45 minuta igre gubio sam 6-1 3-0. Prvi servis kriminalno loš, ne znam jesam ubacio možda 1 od 5 ili 1 od 10 prvih, jedno 10 duplih grešaka, puno forsiranja, nepotrebnog riskiranja u igri, ali nije to sad bilo kataklizmično loše s moje strane. Više je ovo rezultat taktički fenomenalne Ivanove igre, odlično me pročitao, igrao duboke lopte po bekendu, i slajsove i spinove gdje bi onda dočekao ili moju pogrešku ili bi sam završio poen izlaskom na mrežu. Nije skoro ništa griješio, doslovno kao da igram protiv robota. Zaista sam bio bespomoćan. Kod 2-0 za Ivana u drugom setu i 30-40 na moj servis sam opet fino opalio duplu za 3-0 i onda se nebo otvorilo....

    Dogovaramo nastavak meča sutra na istoj lokaciji u 14h. Raacionalno uzimamo sat vremena.

    Na povratku doma brutalna gužva na cesti, slušam na radiu o nekom rallyu koji se održava u Zagrebu i kako su ceste zakrčene. Frustiran svojim nastupom zaključujem kako nebu mene sad tu neki rally još jebo i nebum se ja vozio po gužvi ko neki debos. (iako rally nema veze sa gužvom na aleji Bologna)

    Ja fino idem doma preko Sljemena. Ja sam glavni. Ja imam kontrolu. Ja znam sve ulice u Gornjem Vrapču. I tak sam fino otišal tam nekam gore, uletio u neke uličice, okretao se po dvorištima lokalnih stanovnika, te na kraju uz navigaciju i podosta strahova i suza stigao doma za sat i pol.

    Navečer sam gledao neki erotski film, bio je dosta politički korektan jer su glavni akteri bili jedan tamnoputi gospodin i jedna azijatkinja stjuardesa. Nisam baš skužio radnju, ali izgledalo mi je kao da je bio neki neporazum oko rezervacije karata pa je tamnoputi gospodin neneovačno kompenzirao pogrešnu rezervaciju. I u tom filmu sam vidio dosta paralela s mojim današnjim mečom. Ja sam bio stjuardesa koja je bespomoćno ležala, a Glad tamnoputi gospodin koji je diktirao njenu sudbinu.

    Zaista sam po moći dugo razmišljao o meču i obećao sam sebi da ću ako ništa drugo u nastavku meča dobiti bar 2 gema.

    Btw., ono što je bilo u novinama da je pronađena najveća kolekcija erotskih filmova na Balkanu, to nije moje stvarno. Fiket mi je dao neke kutije i rekao da mu ih pričuvam. Veli kao da je snimio sve nastavke Rockya, Ramba i akcijske sa Stevenom Segalom.


    Subota 26.9.2020.

    Nastavljamo meč na 1-6 0-3. Samo sam htio popraviti dojam od petka. Rekao sam sam sebi da neću više forsirati, tj. neću davati besplatne poene, neka sve zaradi sam. Za jedan jaki trkački set imam snage.

    Dogodilo se to da sam odigrao set kakav se odigra jednom u 50 ili 100 setova. Ubacivao sam 2/3 prva servisa, napravio jednu duplu u totalno beznačajnom trenutku, strpljivo vraćao Gladove slajseve, četo mijenjao ritam i čekao izrađenu situaciju za napad, a onda sve završavao gotovo bez greške. Zaista mislim da nisam imao više od 5 unforced errora u meču taj dan. Drugi set uzmimam 6-4.

    Obojica smo htjeli igrati set, ali je teren bio zauzet pa dogovaramo super tajči. Ovo je bio takav dan da sam doslovno bio 100% siguran da ću dobiti, a tako je i bilo- Stvarno mi je sve što sam zamislio ušlo. S druge strane, nije to bio onaj Glad od petka, ali opet nisam to bio ni onaj ja od petka.

    Ivan mi se već i u petak, a posebno subotu žalio na alergije i na temperaturu, tako da mi je žao što nije bio na 100%, ali jbg, to je tenis, to je gdsi.

    Nadam se da ćemo igrati još koji put....

    Također, želim čut intervju sa Škarićem, ne želim više slušati kako je gdsi divan i sjajan (iako je), želim pikanterije, želim barske i šankovske tračeve....

    Danko, kmackic, BorisMuha, Nenad, MB72, markosk, fak and like this post

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 28.09.20 23:46

    Nisi se valjda ovaj put mislio izvuć?

    Komentari susreta - Page 7 2wyAcd

    Pogotovo nakon prethodnog posta:
    Komentari susreta - Page 7 EEhu0v

    markosk likes this post

    vuckovic
    vuckovic


    Posts : 9
    Join date : 2017-11-27

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  vuckovic 29.09.20 14:40

    Danko wrote:Nisi se valjda ovaj put mislio izvuć?

    Komentari susreta - Page 7 2wyAcd

    Pogotovo nakon prethodnog posta:
    Komentari susreta - Page 7 EEhu0v

    Neven me zadužio da napišem post s obzirom da je on trenutno na plastičnoj operaciji nosa model Ibrahimović i obećao je javiti se čim prođe anestezija.
    Sve vas puno pozdravlja.

    Jučer sam prvi puta igrao sa Špeleom i već u samom zagrijavanju mi je bilo jasno da se radi o kompletnom igraču sa vrlo jakim i preciznim udarcima.
    Na početku meča zaključili smo da ima jako puno odigranih mečeva u 3 seta pa smo odlučili nastaviti tradiciju.
    Neven vrlo ugodan u razgovoru, a jako neugodan na servi, forhendu i mreži. Trebao mi je gotovo cijeli prvi set da se naviknem na tu brzinu lopte, pogotovo s forhenda.
    U tom prvom setu (kao i cijelom meču) obojica igramo na refule, par dobrih poena pa par nepotrebnih promašaja.
    Neven relativno mirno privodi prvi set kraju rezultatom 63.
    Početkom drugog seta shvaćam da je moja jedina šansa igrati ofanzivnije što daje rezultata.
    Taj drugi set bolje serviram i dolazim do vodstva od 52. Ruka mi se poprilično skraćuje u tim trenucima pa gubim 2 gema bez dobivenog poena.
    Kada sam na svojoj servi na 54 u prvom poenu napravio duplu bio sam poprillično siguran da do trećeg seta neće ni doći.
    Nekako ipak izvlačim taj gem, taman pred sam istek termina. Špele unatoč tome što osjeća laganu bol u ruci želi cijeli set pa se prebacujemo na teren 4.
    Zanimljivost tog terena je da se nalazi ispod kruške koje su razasute uz teren pa smo obojica u kombinaciji s lošom rasvjetom skoro par puta krenuli servirat s viljamovkom.
    U trećem setu pokušavam s dropovima računajući na Nevenov umor, no on je istrčao gotovo sve dropove koje sam mu odigrao.
    Kad je nakon 2:45 igre rezultat bio 43 prijetio je ulazak u četvrti sat igre no Špele se srećom pobrinuo da se to ne dogodi i odigrao odlična zadnja 2 gema.

    Ostaje naravno pitanje kako bi sve skupa završilo da nisam baš taj dan imao groznicu, bol u ramenu, svrbež oka i probleme s prednjim križnim ligamentom.

    Šalu na stranu, sve čestitke Špeletu na odlično odigranom meču i ugodnom druženju za vrijeme i nakon meča.






    Danko, kmackic, Franimal, Nenad, markosk, fak, plete7 and like this post

    Dominko
    Dominko


    Posts : 9
    Join date : 2019-04-28

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Dominko 29.09.20 15:39

    Dakle, divno! Smile Vilijamovka i svi izgovori za poraz na kraju su hit! Bravo!

    vuckovic likes this post

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 30.09.20 8:14

    Dobro jutro!
    Komentari susreta - Page 7 NOeWZ8
    fak
    fak


    Posts : 118
    Join date : 2014-10-09

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  fak 30.09.20 16:23

    Danko wrote:Dobro jutro!
    Komentari susreta - Page 7 NOeWZ8
    S jedne strane sam zahvalan Speharu na odlicnom recapu meceva, ali s druge... najednom osjecam pritisak da komentar ipak bude 1% manje suhoparan Neutral

    Mec je odigran na Oranicama. Smjesak mi je bio na licu cim sam ugledao teren zato jer sam znao da ce ici meni na ruku. Vecina vas zna da sam debil kojeg boli briga za vecinu toga u tenisu. U losim uvjetima uvijek je protivnik taj koji se vise zivcira i tako je bilo i jucer. Teren je bio mokar kao da je kisa padala 2 tjedna i prestala taman 5 minuta prije meca. Mreza je bila vislja nego sto bi trebala biti, ali opet... samo jos jedna prednost za debila.

    Mec je poceo rezultatski podjednako. Obojici nam je taktika bila "udri prvi" tako da poeni nisu bili nesto pretjerano dugacki. Vecina gemova je isla do deucea, medutim ja se nekako uspjevam odvojiti i servirati za set na 5:3.

    Taj gem nazalost uzima Kalac. Dijelom zbog moje gluposti, dijelom zbog njegove dobre igre. Sljedecih 2 gema takodjer uzima on, ali ovaj put 100% zasluzeno. Oba gema idu u deuce, oba gema obojica dobro igramo ali sve odlazi na njegovu stranu.

    On servira za set na 6:5 i ima 30:15. Oba poena je dobio na moje ocajne returne (bacio sam bezveze loptu van) tako da radi logican potez i odluci "samo ubaciti" i time pustiti mene da pobacam set to kraja. Medutim, zaboravio je da sam ja debil i da mene dvije bacene lopte ne jebu ni pol posto. Dobivam sljedeca 3 poena i izjednacavam na 6:6. Tie break zavrsava 7:0 za mene. Uzimam ukupno 10 poena za redom.

    Drugi set sam vodio od samog pocetka. Kalac je bio vidljivo razocaran propustenom prilikom te jednostavno nije bio na istoj razini kao vecinom prvog seta. Set zavrsava bez previse pompe sa 6:2.

    Sve u svemu... relativno kvalitetan mec s obzirom da su loptice vec nakon 20 minuta izgledale kao McNuggetsi i savrseno se stapale sa terenom. Kao sto rekoh, poeni nisu bili dugacki ali je zato bilo prekrasnih winnera s obje strane. I dropova! Ne smijem zaboraviti na dropove. Izdropali smo jedan drugog do besvjesti.

    Danko, kmackic, ross.39, vuckovic, Dominko, Spele and Luka Dobrović like this post

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 01.10.20 0:12

    Komentari susreta - Page 7 MoX8pG

    Da li je ikome jasno što se ovdje dogodilo Exclamation Question Rolling Eyes
    Luka Dobrović
    Luka Dobrović


    Posts : 2
    Join date : 2020-06-27

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Luka Dobrović 01.10.20 9:42

    Danko wrote:Komentari susreta - Page 7 MoX8pG

    Da li je ikome jasno što se ovdje dogodilo Exclamation Question Rolling Eyes

    Sve je ovo namještaljka...

    vuckovic and Dominko like this post

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 01.10.20 19:30

    Komentari susreta - Page 7 CWE0VU

    Danas na terenima na Ravnicama je odigran intercity mec izmedju Zagreba i Splita. Za Zg je igrao trenutni drugoligas Janko Hranilovic, a za St je igrao isto trenutno drogoligas Marko Majic. Mec je bio napet do samoga kraja i pun nevjerojatnih poena sa obe strane. Igrala su se tri puna seta. Domacin Janko je pobjedio Marka rezultatom 6/3 4/6 6/4. Uvjeti za igru za oba igraca su bili preteski. Teren je bio previse mokar i klizalo se non stop, a loptice nove su vec nakon par gemova bile pune vode i teske. Igraci su morali paziti da se ne proskliznu i da izbjegnu ozljedu.
    Ubrzo krecu novi mecevi izmedju Zg i St.

    gugi, vuckovic and Dominko like this post

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 03.10.20 12:25

    Komentari susreta - Page 7 ZxutGV

    Helen uhvatila formu? Wink
    Dominko
    Dominko


    Posts : 9
    Join date : 2019-04-28

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Dominko 03.10.20 12:39

    Dakle, razbila me. I to nježno, pametno. Divota od igre.
    Nikakve bombetine, ali koja preciznost i placement (u nedostatku hrvatske riječi)!
    Lopte su bile uvijek tamo gdje ja nisam, što nije baš sportski.
    Imala je valjda dvije greške (možda i manje).

    Ipak, ne treba zaboraviti: vodila me je 6:0 i 2:0, da bih onda ja priredio nemalo iznenađenje i serijom od dva gema (uzastopna!) izjednačio na 2:2.
    Nitko Blaževiću ne uzima 9 gemova zaredom (OK, osim Kipčića)!
    Kakav povratak, kakva drama!

    Tu je nju uhvatila nemala trema, koja se očitovala u još preciznijim udarcima s njene strane i odsutstvu bilo kakve milosti prema protivniku. Svaka čast, Helen!

    Danko, Franimal, fak, gugi, vuckovic, mKnez and Spele like this post

    fak
    fak


    Posts : 118
    Join date : 2014-10-09

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  fak 04.10.20 18:03

    Navukao si nas Spele, ne mozes sad odustat Smile
    Komentari susreta - Page 7 U5zw8Aa

    Komentari susreta - Page 7 Giphy

    Danko and Dominko like this post

    Spele
    Spele


    Posts : 9
    Join date : 2019-12-02

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Spele 04.10.20 21:23

    fak wrote:Navukao si nas Spele, ne mozes sad odustat Smile
    Komentari susreta - Page 7 U5zw8Aa

    Komentari susreta - Page 7 Giphy

    Čuj Fak, ti buš isto dobio po fanfari od moje ekipe drugi put kad te vidimo. Stari, znam da živiš u Dugom Selu, nemoj se igrat. Kada te moji dečki presretnu u mraku kolodovra, joooj, bit će belaja....

    Uglavnom, prije svega se zahvaljujem Vladi, što je u mojem odsustvu ostavio briljantan komentar na naš meč. Hvala Vlado, užitak u meču bio je obostran.

    Također javljam kako je operacija nosa uspješno okončana, doktor je optimisitičan, rekao je da mi glava neće, kao do sada, izgledati kao da ju je naslikao Picasso. Bio sam na oporavku u jednom luksuznom ski resortu na Baliju.

    Što se meča tiče, sukus svega, Luka je bio odličan i apsolutno je zaslužio pobjedu. Taktika protiv mene nije neka velika mudrost, drži duboko po bekendu, nemoj forsirati previše i na kraću loptu napadni. Luka je sve to savršeno radio i definitivno ima oružja za napad kada dobije kraću loptu. S forhendom me razbuco po cijelom terenu tako da svaka čast.

    Malo faktografije, prvi set sam krenuo prepasivno, Luka je odmah odjurio na 4-0, malo sam onda probao agresivnije, ali nedovoljno da ozbiljnije zaprijetim tako da set završava 6-3.

    Drugi set je Luka poveo 2-0, ali onda sam počeo konačno ubacivati prve servise, agresivnije igrati, Luka je ipak malo popustio tako da brzo odlazim na 4-2, do kraja seta i na 6-4.

    Za treći set smo imali 40 minuta vremena, pitao sam Luku što ćemo, nekako sam se u sebi nadao da će reć tie break, ali set nikada ne odbijam (ako ima vremena). Nestao je i moj servis, i agresivnost i kretanje, Luka odličan i zasluženo uzima set 6-0 nakon 20 ak min.

    Nažalost moj bekend danas ispod svake razine za parirati ovakvom igraču.

    Meč smo igrali u balonu na Trnju, balon izgleda super, baš je lepi beli, a ni iznutra nije tako loše.

    Luka je na kraju preko qrca pristao ići sa mnom na cugu, ali razgovor nije baš nešto tekao. Bilo je trenutaka u kojima je vladala neugodna tišina. Možda je problem u tome što sam ga pitao što misli o ulozi Rade Končara u narodnooslobodilačkom pokretu. Obećajem Luki da ga više nebum maltretiral za cugu.

    Za kraj, moram spomenuti kako sam jučer dobio jednu erotsku audio poruku od Škarića. Nije riječ o ničemu vulgarnom, čak štoviše, cijela poruka koncipirana je u formi Petrarkinog soneta. Mladi Šakrić na jedan vrlo pitoreskan način opisuje pojam tenisa kao društveni koncept seksualnosti tj. objekt lirskog promatranja pojedinca ili dvojice. Glavni protagonisti njegove umjetničke instalacije svoju krotkost podaju katarzičnoj teniskoj sinergiji sa ciljem ostvarenja jednog zajedničkog cilja, a to je prebaciti bekend preko mreže.

    Škariću, hvala na poruci, jako si me dirnuo I love you I love you


    Danko, Danijel, kmackic, Franimal, fak, vuckovic and Dominko like this post

    fak
    fak


    Posts : 118
    Join date : 2014-10-09

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  fak 04.10.20 22:47

    Logirao sam se na forum preko mobitela tek toliko da ti mogu ostavit “Like” na post. Samo ću to rec...

    Dominko and Spele like this post

    Danijel
    Danijel


    Posts : 561
    Join date : 2009-07-17
    Age : 46
    Location : Zagreb

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danijel 05.10.20 2:31

    škariću napravi intervju s čovjekom, ovo su hitovi od komentara!

    Luka Dobrović likes this post

    KrŠ
    KrŠ


    Posts : 57
    Join date : 2014-02-17

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  KrŠ 05.10.20 10:26

    Špehija sam upoznao na meču kontra kuma Šaguda i odmah sam zvao "bivšeg" Krisa Lazara da ga ubace u jaču ligu,da bi nakon par dana osvanuo rezultat kako je Špehar izgubio od nekog lika( u 5. ligi)
    Lazar mi šalje poruku i ruga mi se u stilu....evo ti tvog Špehara...izgubio je od nekog padobranca...
    Nažalost tu nije kraj sage. Navodno taj lik lažirao rezultat meča koji se uopće nije odigrao.
    Lik izbačen iz lige,a Špehar ostaje po četvrtim i petim ligama.

    Kasnije smo Špehar i ja igrali parove konta Nene i Vule...i bez obzira što su nam ukrali 2 gema,smo ih porazili...i tu je nastala kemija...pa sam se nakon godinu dana pauze odličio javiti s glasovnom...

    Iskreno,kad sam vidio poraz od Lemića,sam zakolutao očima. Lemića znam s turnira parova i ovako je zgodan dečko,ali Špehar bi to trebao gaziti...
    To je kao da ja izgubim od Lautara...sramota Laughing Laughing
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 08.10.20 18:50

    Komentari susreta - Page 7 HmRFuI

    Moze komentar?
    ross.39
    ross.39


    Posts : 29
    Join date : 2016-12-01

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  ross.39 09.10.20 13:58

    Danko wrote:Komentari susreta - Page 7 HmRFuI

    Moze komentar?

    Hvala velikom šefu Danku što je izdvojio ovaj meč među mnogima i traži komentar, a kakav bi ja čovjek bio kad mu ne bi udovoljio. Pretpostavljam da Sale neće komentirati pa ću ja napisati par riječi. Što reći, ovih mjeseci je treća liga izuzetno jaka i prejaka, stoga je svaki meč u toj ligi užitak, a tako je i bilo sa Sašom. Bojao sam se teškog poraza, a na kraju tako blizu, a tako daleko od pobjede.

    Dobro sam ušao u meč, poveo s 4:0 i pitaš se, što se događa? Shocked Naime, Saši je trebalo malo vremena da se prilagodi mom tenisu gdje je dobio hrpu mlakih loptica, što plitkih, što dubokih. Od početka je bilo puno trčanja, dao sam si u zadatak trčati do besvijesti i ne dati Saši priliku da lako dolazi do poena, ako hoćeš pobijediti, to moraš i zaraditi. Ipak, Saša uspostavlja dobar ritam svoje igre i približava se na 4:3. Međutim, taj gem sam dobro odservirao i uz servis winner i as odlazim na 5:3, a uz malu Sašinu pomoć i par pogrešaka uzimam i set sa 6:3.

    Tada imam želju nastaviti u jednakom tempu, vraćati loptice do prekosutra i vrebati iz kontre ili se nadati Sašinim greškama, ali Saša ubrzava svoje udarce, a ja imam sve manje snage. Većina poena je bila po 15+ izmjena, a kada te iskusnjara poput Saše raširi po cijelom terenu osjećaš se kao da si visio na vješalu. Sašina brža lopta i više izlazaka na mrežu mu omogućuju da zasluženo uzme drugi set sa 6:1 i pristupamo tajčiju.

    Tajči je obilježilo sunce, s jedne strane terena je bilo užasno teško za igrati jer je sunce jako nisko. Saša je imao 5:2, ali kada dođeš na stranu gdje ti sunce udara u oči, a dobiješ klasičnu balonku na osnovnu liniju, onda i Sale ima problema pa sam uspio doći na 5:7. Međutim, kada je sunce bilo Saši iza leđa, onda ni balonke nisu pomogle jer je Sale mirno i strpljivo to priveo kraju i dobio 10:7.

    Sve u svemu, ugodan meč i potpuno zaslužena Sašina pobjeda! cheers

    Danko, kmackic, hrvi222 and Dominko like this post

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 09.10.20 23:06

    Komentari susreta - Page 7 IsdCg7

    Moze komentar?
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 09.10.20 23:08

    Komentari susreta - Page 7 Au0JrM

    Moze?
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 09.10.20 23:10

    Komentari susreta - Page 7 T7PAXw

    Komentar?
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 09.10.20 23:11

    Komentari susreta - Page 7 Gh2uAx

    Moze komentar?
    dalibor_
    dalibor_


    Posts : 38
    Join date : 2015-06-26

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  dalibor_ 10.10.20 7:52

    Danko wrote:Komentari susreta - Page 7 Au0JrM

    Moze?

    Dvije narikuše maltretirale 2x2+sata sebe i sve oko sebe...

    GDSI!!!!
    xdomagojx
    xdomagojx


    Posts : 20
    Join date : 2014-04-30

    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  xdomagojx 10.10.20 13:22

    Jedan od losijih meceva s obje strane... normalno smo poceli prvi set i igra je bila ok, te sam poveo 5:3, ali onda se stisle ruke i poceli smo s prebacivanjem i glupostima. Sreca je bila vise na mojoj strani, i eto dobio. Inace nasi medjusobni friendlyi su bili bas super mecevi, ali ovo je ipak bio ligaski...

    Sponsored content


    Komentari susreta - Page 7 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Sponsored content


      Current date/time is 07.05.24 3:17