Tenis liga Glavno da se igra

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenis liga Glavno da se igra


+34
Dominko
Luka Dobrović
kmackic
mKnez
Spele
Samprasac
Danko
tennis-and-tennis
Ivan25
KrŠ
hrvi222
mmlinari
dalibor_
fak
vedranm_19
hogarstrasni
markosk
TVex
bertys30
vuckovic
klazar
TomislavBrkljacic
gkovacic19
zgfazer600
Schira
ivan984
tomek
bbenko
Mateo Troskot
Soldinho
Nenad
Danijel
zrno
Franimal
38 posters

    Komentari susreta

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 17.07.20 10:43

    tennis-and-tennis wrote:pozz svima,

    nazalost, nece biti susreta ovu srijedu - sorry, pogrjesila sam sa datumima, imam neku (isto tenisku) obvezu, nisam u Zagrebu 22-23.07.

    Ugovoriti cemo sa Ivanom novi datum, javiti cemo - i onda cekamo svih na nasem mecu Smile)).

    LP, Oleksandra

    Hvala na obavijesti!
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 22.07.20 12:36

    Komentari susreta - Page 6 0sTCAp

    Može komentar?
    avatar
    Samprasac


    Posts : 214
    Join date : 2012-03-15

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Samprasac 23.07.20 23:20

    Evo ulovio vremena pa da napisem koju.
    Obicno kad vidim protivnike u ligi pokusam barem donekle tempirati formu i onog s kojim smatram da cu odigrati najneizvijesniji mec ostavljam za 3. Ili 4. mec.
    Ovoga puta to nije bilo izvedivo zbog godisnjih i da bi sve stigao, morao sam opet udaracki nespreman (2 i po tjedna neigranja) ovo odraditi. Bio sam svjestan da su mi slabasne sanse za pobjedu.
    Nikolu znam povrsno iz 3. Hts lige i imao sam neku predodžbu kako bi mec trebao izgledati, ali nismo nikad igrali medusobno.
    Obicno mlađi decki idu udarati u tempu sa mnom, a to mi najvise odgovara. Uspostavilo se da ni on nije dugo igrao i ironicno je da mu je to bila podosta pozitivna stvar u nasem mecu.
    S obzirom da nije osjecao udarce odabrao je izrazito defanzivan pristup i on je izgledao poput prekaljenog Gdsijovca sa barem stotinu meceva u prvoj i drugoj gdsi ligi, a ja ko blesavi mulac od 15 godina. Bacio je mene i moju nerezonsku igru na koljena. Nesto sam smrsavio, ali i dalje ne mogu igrati ozbiljan tenis duze od par gemova pa moram forsirati i kad ne ide. To mi je neko opravdanje da nisam bas toliko glup koliko nemocan.
    Sta jos reci o onome koji je zasluzio da se napise osvrt. Skolovan igrac i pohvaljujem Movensovce da su napravili dobar posao. Nisam nazalost uspio saznati koliko su mu kvalitetni udarci kad je u treningu (pretpostavljam da su jako sigurni, mada ne ipak prerazorni), ali mogu iz ovog meca zakljuciti da ima strasnu anticipaciju, brz je ko metak, odlican feeling, igra na mrezi također odlicna, te mu je i velika vecina situacijskih odluka apsolutno na mjestu. Servis jako lijep, siguran, cvrst i sa puno rotacije. Kako ce se snaci sa nasim prekaljenim Gdsi pimplerima (kako Kova kaze, to je ultimativni kompliment 😀) ne mogu iz jednog meca procijeniti i to ostaje za vidjeti. Zelim mu svu srecu jer je jako zreo i fin za svoje godine i koliko sam shvatio nije dosao u gdsi u izvidnicu, vec da se kroz godine upise u starosjedioce.
    Ako koga zanima, prasac Saprasac i dalje ostaje pri svojim bahatim prognozama da ce do kraja osvojiti ovogodisnji race i postati igrac godine jer mi to jedino jos fali u nasoj ligi. Ocito ce tesko ici kroz igracku dominaciju, ali nova ideja je da to ostvarim kroz konstantnost nastupanja. I porazi nose neke ok bodove.😀
    Sretno svima i uzivajte u ljetu👍

    Danko, Nenad, fak and Dominko like this post

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 24.07.20 16:44

    Hvala na komentaru!

    Samprasac wrote:
    Ako koga zanima, prasac Saprasac i dalje ostaje pri svojim bahatim prognozama da ce do kraja osvojiti ovogodisnji race i postati igrac godine jer mi to jedino jos fali u nasoj ligi. Ocito ce tesko ici kroz igracku dominaciju, ali nova ideja je da to ostvarim kroz konstantnost nastupanja. I porazi nose neke ok bodove.😀

    Nisam čuo za ovu prognozu, ali mi je izuzetno drago da si zagrizao.
    Ako te treba dodatno motivirati, javi, dogovort ćemo...
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 29.07.20 0:27

    Moze komentar?

    Komentari susreta - Page 6 5jcKJZ
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 29.07.20 13:19

    Moze komentar?

    Komentari susreta - Page 6 HvziBS
    Spele
    Spele


    Posts : 9
    Join date : 2019-12-02

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Spele 29.07.20 15:45

    Danko wrote:Moze komentar?

    Komentari susreta - Page 6 HvziBS

    Pozdrav, evo ukratko....

    Pošto sam na GO, ustal sam ujutro malo kasnije, tradiocionalno usisao sobu, ispeglao čarape i malo pospremio po kući da žena može bezbrižno uživati dok me nema. Također sam otišao u dućan bez maske, pa sam se vratio natrag po nju, ali dobro, to je sad manje bitno. Bitmo je da sam kupio heljdin kruh jer mi je jedan frend, inače član HDZ-a rekao da je to fino i zdravo.

    Kad sam to sve zbavil po kući obukal sam se za tenis, zgrabio torbu i sjeo u auto.

    Dok sam se vozio prema terenima Dugave-Čempresi kratko sam se pomolil Bogeku da se ne srušim na vrućini jer igramo eto od 10-12h, a u godinama sam kad mi sve manje i manje paše vrućina.

    Luka me spremno čekao na terenu.

    Nakon prvog gema mislio sam da će meč bit jednosmjerna ulica za Luku jer stvarno je ušao u meč agresivno i mogao sam samo gledati kako loptice pored mene odsjedaju u terenu. Ipak sam se u iduća 2-3 gema nekako nametnuo, prvenstveno na servisu, onda sam malo pokušao agresivnije igrati, a onda se i on malo stisnuo tako da sam nekako preuzeo tu ofenzivnu incijativu. Luka nije"pimpler" i mislim da je prvenstveno ofenzivno orjentiran, pa imam osjećaj da ne voli kada mu netko nametne svoj ritam. Na sreću, nisam jurio baš skroz glavom bez obzira, tako da sam i u nekim defanzivnim situacijama dobro reagirao.

    Bilo je dosta grešaka i s njegove i s moje strane, bilo je i lijepih poena.

    Mislim da je razliku ipak donijelo to što sam bio malo agresivniji od njega i što me ipak u onim najključnijim trenucima servis poslužio. Meni koji sam dosta trom i spor (iako sam se danas skroz ok kretao), koji se lako umaram, puno znače ti poeni koji se ne igraju predugo.

    Zanimljivo je da sam u oba seta vodio 5-2 i nakon toga skoro izgubio set. Meč je trajao skoro 2 sata, bilo je poprilično vruće tako da sam sretan što sam fizički to izdržao. Iako treći set nema šanse da bi uspio odigrati.

    Malo sam i lakat zeznuo zbog serviranja, danas sam baš pokušavao intenzivno kick, a očito lakat još nije spreman za tu razinu.

    Bilo kako bilo, hvala Luki na dobrom i zanimljivom meču. Dosta brzo je odjurio s terena, pa pretpostavljam da mu nisam baš bil simpatičan Crying or Very sad Crying or Very sad

    Nekak sam se dovukal do doma jedva jedvice, istuširal i popil pivu.

    Onda mi je Škarić poslao poruku da oće stavit mene i Kovačića na friday night. Rekao sam mu da bolje stavi neke ženske jer ne znam ko bi lud ovo htel gledat. Em šta čudno izgledamo, em šta čudno igramo.

    Idem sad gledat Juventus, možda mi Ronaldo doda koju....

    Danko, Nenad, Dominko and MarkoP like this post

    mKnez
    mKnez


    Posts : 20
    Join date : 2018-06-12

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  mKnez 29.07.20 21:17

    Genijalno cheers :beers:

    Dominko likes this post

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 29.07.20 23:05

    Spele wrote:
    Onda mi je Škarić poslao  poruku da oće stavit mene i Kovačića na friday night. Rekao sam mu da bolje stavi neke ženske jer ne znam ko bi lud ovo htel gledat. Em šta čudno izgledamo, em šta čudno igramo.
    Postoje ljudi koji cijene dobar humor, zašto ne...
    bolje nego prosječni stand-up Laughing

    Dominko likes this post

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 07.09.20 21:35

    Komentari susreta - Page 6 39ru8m

    Može komentar?
    Hvala!
    Spele
    Spele


    Posts : 9
    Join date : 2019-12-02

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Spele 07.09.20 23:35

    Danko wrote:Komentari susreta - Page 6 39ru8m

    Može komentar?
    Hvala!

    Nema problema.

    Za početak samo da napišem da sam jedva jedvice uspio reply-at na ovaj forum, treba se logirat na sajt, pa na forum, ali samo s laptopa jer s mobitela ne ide, pa stiskat čuda, pa te vrati natrag, pa naprijed... Koda sam u nekom Inceptionu. Shocked

    Evo zvao sam tu jednog susjeda koji je informatičar u Googleu pa nije baš ni on znao, tek kad mu je došla punica i počela vikat Hakeem Olajuwon, Hakeem Olajuwon smo se uspjeli logirati.

    Drugo, hvala Nikoli Jamiću koji je odgledao naš današnji meč od prvog do zadnjeg poena. To mi se valjda malo odužuje za subotu, kada je on nakon našeg meča otišal s nekim komadima u grad, nebi se čudio ni da je bilo akcije poslije, a ja sam sedil s njegovim tatom na cugi i pričao o Abesiniji. Tata je inače skroz ok lik.

    Da bar ja imam neke komade na lageru Sad

    E sad što se današnjeg meča tiče možda da ovako u crticama napišem:
    - zaslužena pobjeda Luke
    - prvi smo set stvarno solidno servirali i on i ja, nije protivnik uzimao puno poena protiv servisa, prvi break bio je na 5-4 što je ujedno značilo i set za mene
    -drugi set malo turbulentniji, dosta preokreta, od 2-0 za njega do 4-2 za mene, pa 6-4 za njega
    - nažalost za mene, svoju priliku sam propustio na 4-2 kada sam imao loptu za 5-2 i neki zicer koji sam izbacio dosta van
    - taj me gem nekako psihički i fizički totalno dotukao, jako sam pao u kretnjama i kondi već od polovice seta, Luka je počeo spremati slajsove sve dublje i dublje, sve preciznije i preciznije, a meni je bilo jako teško uopće doći do tih loptica, a kamoli se još namjestiti i udariti. Čak i kada bih soldino napao i izašao na mrežu Luka je izvukao neki backhand passing po paraleli ili neki lob koji bi mogao samo ispratiti pogledom
    - tie break je lutrija uvijek, nema tu puno komentara, ovaj put je otišlo na njegovu stranu, drugi put će na moju i tako...
    - inače, Luka ima stvarno odlične servise, i slajs i kick, ne radi duple, tako da je bilo jako teško na reternu
    - ima fini backhand slajs, danas ga je jako puno koristio, čak i fh slajs, ne znam jel to bila taktika za mene ili uvijek tako igra
    - sve u svemu, uživao sam danas u meču

    Idem sad na jutubu upalit Ševu i Malnara da razbistrim malo misli. Bez obzira na sve, nisam sretan što sam opet izgubil. Evil or Very Mad

    Danko, kmackic, Nenad, mKnez and Dominko like this post

    kmackic
    kmackic


    Posts : 695
    Join date : 2012-09-16

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  kmackic 08.09.20 9:07

    Spele wrote:
    Danko wrote:Komentari susreta - Page 6 39ru8m

    Može komentar?
    Hvala!

    Nema problema.

    Za početak samo da napišem da sam jedva jedvice uspio reply-at na ovaj forum, treba se logirat na sajt, pa na forum, ali samo s laptopa jer s mobitela ne ide, pa stiskat čuda, pa te vrati natrag, pa naprijed... Koda sam u nekom Inceptionu.  Shocked  

    Evo zvao sam tu jednog susjeda koji je informatičar u Googleu pa nije baš ni on znao, tek kad mu je došla punica i počela vikat Hakeem Olajuwon,  Hakeem Olajuwon smo se uspjeli logirati.

    Drugo, hvala Nikoli Jamiću koji je odgledao naš današnji meč od prvog do zadnjeg poena. To mi se valjda malo odužuje za subotu, kada je on nakon našeg meča otišal s nekim komadima u grad, nebi se čudio ni da je bilo akcije poslije,  a ja sam sedil s njegovim tatom na cugi i pričao o Abesiniji. Tata je inače skroz ok lik.

    Da bar ja imam neke komade na lageru Sad

    E sad što se današnjeg meča tiče možda da ovako u crticama napišem:
    - zaslužena pobjeda Luke
    - prvi smo set stvarno solidno servirali i on i ja, nije protivnik uzimao puno poena protiv servisa, prvi break bio je na 5-4 što je ujedno značilo i set za mene
    -drugi set malo turbulentniji, dosta preokreta, od 2-0 za njega do 4-2 za mene, pa 6-4 za njega
    - nažalost za mene, svoju priliku sam propustio na 4-2 kada sam imao loptu za 5-2 i neki zicer koji sam izbacio dosta van
    - taj me gem nekako psihički i fizički totalno dotukao, jako sam pao u kretnjama i kondi već od polovice seta, Luka je počeo spremati slajsove sve dublje i dublje, sve preciznije i preciznije, a meni je bilo jako teško uopće doći do tih loptica, a kamoli se još namjestiti i udariti. Čak i kada bih soldino napao i izašao na mrežu Luka je izvukao neki backhand passing po paraleli ili neki lob koji bi mogao samo ispratiti pogledom
    - tie break je lutrija uvijek, nema tu puno komentara, ovaj put je otišlo na njegovu stranu, drugi put će na moju i tako...
    - inače, Luka ima stvarno odlične servise, i slajs i kick, ne radi duple, tako da je bilo jako teško na reternu
    - ima fini backhand slajs, danas ga je jako puno koristio, čak i fh slajs, ne znam jel to bila taktika za mene ili uvijek tako igra
    - sve u svemu, uživao sam danas u meču

    Idem sad na jutubu upalit Ševu i Malnara da razbistrim malo misli. Bez obzira na sve, nisam sretan što sam opet izgubil.  Evil or Very Mad

    Upalim forum nakon 05/2017 i imam šta za vidjeti - Željko Pervan junior u obliku našeg Špehya <3
    Jesam se odvalio na Hakeema Laughing Laughing Laughing

    Dominko likes this post

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 19.09.20 21:45

    Komentari susreta - Page 6 Gu9UlQ

    Može komentar?
    Spele
    Spele


    Posts : 9
    Join date : 2019-12-02

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Spele 19.09.20 23:26

    Danko wrote:Komentari susreta - Page 6 Gu9UlQ

    Može komentar?

    Mislim, ovo je sad već provokacija.....

    Čuj Danko, još jednom napiši da komentiram svoj meč... Znaš kaj stari, skupit ću ekipu i prebit ćemo te ko vola stari moj... trebat će ti nova slika za osobnu.... Mi šamaramo samo kad je omjer 10 na jednog, inače je preriskantno, zato se pazi...

    I nebum više pisao komentare, ovo je stvarno zadnji, tu sam uzurpirao cijeli forum i tome je kraj. Nek fino Fiket komentira neki svoj meč ili Čolak recimo. Najlakše je pobjeđivat i šutit.

    No dobro, vezano uz meč, ako netko baš želi čitati nabacane tu neke frazeme bez ikakvog koncepta, ok, nije bed.

    Za ovaj meč sam se inače pripremao čitajući remek djelo ruskog realizma knjigu Rat i mir. Zanimljivo je kako je pokojni Tolstoj još prije više od 150 godina, utirući put ostalim suvremenicima, zapravo pisao o GDSi ligi i važnosti psihološke i fizičke pripreme prije svakog teniskog meča.

    Citirao bih jedan odlomak iz četvrte knjige, razgovor između jednog od glavnih protagonista generala Kutuzova i mladog kneza Andreja Bolkonskog neposredno u smiraj bitke kod Austerlitza. Stranica 423, Bolkonski govori Kutuzovu....

    " Generale, kako se obraniti od Škarićevog forhenda, kako zabiti winner Habušu, gdje kupiti Mirtlovu maramu...... - Ne brini mladiću, previše razmišljaš, samo budi svoj i bit će sve u redu" (kraj citata)

    Samo budi svoj i bit će sve u redu, s tom mišlju sam i ja ušao u današnji meč.

    Nažalost, nisam znao da je Lesi već odavno skinuo Tolstoja s repertoara i da je vrlo kvalitetno proučio koncept slavenske antiteze što mu je i donijelo pobjedu.

    Leskovar je sličan tip igrača kao i Dobrović, iako malo više orijentiran za izaći na mrežu i tako završiti poen. No koncepcijski vrlo slično, odličan servis, strašno neugodni slajsevi, mikasanje igre, može itekako kvalitetno povući napad i završiti poen kada treba, dobro snimanje protivnikove igre. Zapravo sam puno više iznenađen da je Luka poprilično lagano dobio Lesija nego to što sam ja danas izgubio.

    Prvi set dosta neobičan, atipično puno breakova, svako je imao fazu seta u kojoj je dominirao, Lesi je poveo 3-0, pa i 4-1, nekako sam uspio doći do 5-5, ali to je bilo to. Drugi set isto prevrtljiv, od 2-0 za mene, preko 4-2 za njega do 6-4 za mene. Mislim da je realno da je nakon dva seta bilo 1-1. Tie-break je lutrija, ali Lesi ga je odigrao brutalno. Nekoliko aseva, nekoliko super voleja, apsolutno si nemam što zamjeriti i nisam imao pravu šansu u tajčiju.

    Btw., zadnji put mi je Dobrović zavaljao neku lsd tabletu, šatro mu je to baka ili teta kupila u dm-u, veli kao da baka roka po 30 tih tableta na dan i da će kao igrat gdsi. Danas sam našel tu tabletu u torbi i reko idem probat. Jebate skoro sam se zbljuval...

    Svejedno molim Luku da mi se javi na privat da ga nešto pitam.

    To je to ukratko, još jedan poraz uknjižen, veselim se meču sa Gladom i Vučkovićem ko što se polarni medvjed veseli Nadanu Vidoševiću...

    Danko, kmackic, BorisMuha, Nenad, MB72, fak and Luka Dobrović like this post

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 20.09.20 1:01

    Komentari susreta - Page 6 HQTosN

    Ajmo komentar...
    Ako može malo malo "jednostavniji", za nas koji nismo čitali lektire,
    da skužimo o čemu se priča..
    kmackic
    kmackic


    Posts : 695
    Join date : 2012-09-16

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  kmackic 22.09.20 16:15

    Spele wrote:
    Danko wrote:Komentari susreta - Page 6 Gu9UlQ

    Može komentar?

    Mislim, ovo je sad već provokacija.....

    Čuj Danko, još jednom napiši da komentiram svoj meč... Znaš kaj stari, skupit ću ekipu i prebit ćemo te ko vola stari moj... trebat će ti nova slika za osobnu.... Mi šamaramo samo kad je omjer 10 na jednog, inače je preriskantno, zato se pazi...

    I nebum više pisao komentare, ovo je stvarno zadnji, tu sam uzurpirao cijeli forum i tome je kraj. Nek fino Fiket komentira neki svoj meč ili Čolak recimo. Najlakše je pobjeđivat i šutit.

    No dobro, vezano uz meč, ako netko baš želi čitati nabacane tu neke frazeme bez ikakvog koncepta, ok, nije bed.

    Za ovaj meč sam se inače pripremao čitajući remek djelo ruskog realizma knjigu Rat i mir. Zanimljivo je kako je pokojni Tolstoj još prije više od 150 godina, utirući put ostalim suvremenicima, zapravo pisao o GDSi ligi i važnosti psihološke i fizičke pripreme  prije svakog teniskog meča.

    Citirao bih  jedan odlomak iz četvrte knjige, razgovor između jednog od glavnih protagonista generala Kutuzova i mladog kneza Andreja Bolkonskog neposredno u smiraj bitke kod Austerlitza. Stranica 423, Bolkonski govori Kutuzovu....

    " Generale, kako se obraniti od Škarićevog forhenda, kako zabiti winner Habušu, gdje kupiti Mirtlovu maramu...... - Ne brini mladiću, previše razmišljaš, samo budi svoj i bit će sve u redu" (kraj citata)

    Samo budi svoj i bit će sve u redu, s tom mišlju sam i ja ušao u današnji meč.

    Nažalost, nisam znao da je Lesi već odavno skinuo Tolstoja s repertoara i da je vrlo kvalitetno proučio koncept slavenske antiteze što mu je i donijelo pobjedu.

    Leskovar je sličan tip igrača kao i Dobrović, iako malo više orijentiran za izaći na mrežu i tako završiti poen. No koncepcijski vrlo slično, odličan servis, strašno neugodni slajsevi, mikasanje igre, može itekako kvalitetno povući napad i završiti poen kada treba, dobro snimanje protivnikove igre. Zapravo sam puno više iznenađen da je Luka poprilično lagano dobio Lesija nego to što sam ja danas izgubio.

    Prvi set dosta neobičan, atipično puno breakova, svako je imao fazu seta u kojoj je dominirao, Lesi je poveo 3-0, pa i 4-1, nekako sam uspio doći do 5-5, ali to je bilo to. Drugi set isto prevrtljiv, od 2-0 za mene, preko 4-2 za njega do 6-4 za mene.  Mislim da je realno da je nakon dva seta bilo 1-1. Tie-break je lutrija, ali Lesi ga je odigrao brutalno. Nekoliko aseva, nekoliko super voleja, apsolutno si nemam što zamjeriti i nisam imao pravu šansu u tajčiju.

    Btw., zadnji put mi je Dobrović zavaljao neku lsd tabletu, šatro mu je to baka ili teta kupila u dm-u, veli kao da baka roka po 30 tih tableta na dan i da će kao igrat gdsi. Danas sam našel tu tabletu u torbi i reko idem probat. Jebate skoro sam se zbljuval...

    Svejedno molim Luku da mi se javi na privat da ga nešto pitam.

    To je to ukratko, još jedan poraz uknjižen, veselim se meču sa Gladom i Vučkovićem ko što se polarni medvjed veseli Nadanu Vidoševiću...


    hahaha eto čovjek lijepo objasnio, a kao ekipa kuka da je problem napisati komentar susreta Laughing Shocked
    vuckovic
    vuckovic


    Posts : 9
    Join date : 2017-11-27

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  vuckovic 23.09.20 6:53

    Luka Dobrović. 3 6 10
    Vladimir Vučković 6 4 7

    Osjećam potrebu napisati par riječi o uzročniku noćašnjeg slabijeg sna i čestog vrćenja po krevetu.
    Drama u 2 čina koja je počela na Starom Trnju.
    Prvi set rezultatski egal do 22,nakon toga se odvajam i relativno lagano osvajam prvi set.
    Taj prvi set igramo u tempu, protivnik igra puno čistih udaraca i to mi paše.
    U tim trenucima posebno sam zadovoljan sa servom, a krećem u servis 30 cm prije linije da ne radim foot fault (Lautar nadam se da ovo čitaš).
    Nakon završetka prvog seta počinje oluja i bježimo u kafić, kiša pada dobrih 45 min a protivnik vadi obveznu opremu svakog Gdsijevca (radar aplikaciju) i govori kako će ubrzo prestati što se i dogodilo.
    Odlazimo na originalno Trnje, teren malo mokar ali se može igrati.
    U nastavku protivnik počinje servirati puno agresivnije, ja se isprva teško privikavam na novi teren što je rezultiralo gubitkom prvog gema bez dobivenog poena.
    U nastavku seta ipak počinjem s dobrom igrom i imam 42 i 40 15 na svoj servis.
    Servis mi od tog trenutka počinje otkazivati poslušnost, a protivnik sve više pritišće drugu servu i počinje igrati bez greške.
    Igra više slajseva, a mnogi od njih padaju oko osnove linije i postaju više ofenzivni nego defanzivni udarci.
    Luka kaže da je od tog trenutka rekao sam sebi da više neće promašivati i toga se vrlo detaljno pridržavao do kraja meča.
    Na 45 za Luku serviram za ostanak u setu, imam 40 15 no opet servis ne radi a protivnik napada i nakon više deuce prednosti osvaja drugi set.
    U super tajčiju nisam imao šanse i to je Luka odigrao puno bolje, na 9 5 za njega udario sam iz očaja bekend winner i na 9 6 forhand na lajnu no brzo me prizemljio protivnikov as.
    Još jednom čestitke Luki na preokretu i zasluženoj pobjedi.
    Meč je svojevrsna preslika meča od prošle godine odigranog na Oranicama, samo s promijenjenim ulogama.


    Danko, Nenad, MB72, Dominko and Luka Dobrović like this post

    Franimal
    Franimal


    Posts : 527
    Join date : 2013-04-20
    Age : 38
    Location : Zagreb

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Franimal 23.09.20 7:01

    Zaključak je da dok si pazio prvi set na foot fault si pobjeđivao... Kasnije si pao kad si vrnul servis na original ..
    Duzan si Lautaru cugu!

    MB72, vuckovic, Spele and Luka Dobrović like this post

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 23.09.20 9:58

    vuckovic wrote:Luka Dobrović.       3 6 10
    Vladimir Vučković  6  4  7

    Osjećam potrebu napisati par riječi o uzročniku noćašnjeg slabijeg sna i čestog vrćenja po krevetu.
    Drama u 2 čina koja je počela na Starom Trnju.
    Prvi set rezultatski egal do 22,nakon toga se odvajam i relativno lagano osvajam prvi set.
    Taj prvi set igramo u tempu, protivnik igra puno čistih udaraca i to mi paše.
    U tim trenucima posebno sam zadovoljan sa servom, a krećem u servis 30 cm prije linije da ne radim foot fault (Lautar nadam se da ovo čitaš).
    Nakon završetka prvog seta počinje oluja i bježimo u kafić, kiša pada dobrih 45 min a protivnik vadi obveznu opremu svakog Gdsijevca (radar aplikaciju) i govori kako će ubrzo prestati što se i dogodilo.
    Odlazimo na originalno Trnje, teren malo mokar ali se može igrati.
    U nastavku protivnik počinje servirati puno agresivnije, ja se isprva teško privikavam na novi teren što je rezultiralo gubitkom prvog gema bez dobivenog poena.
    U nastavku seta ipak počinjem s dobrom igrom i imam 42 i 40 15 na svoj servis.
    Servis mi od tog trenutka počinje otkazivati poslušnost, a protivnik sve više pritišće drugu servu i počinje igrati bez greške.
    Igra više slajseva, a mnogi od njih padaju oko osnove linije i postaju više ofenzivni nego defanzivni udarci.
    Luka kaže da je od tog trenutka rekao sam sebi da više neće promašivati i toga se vrlo detaljno pridržavao do kraja meča.
    Na 45 za Luku serviram za ostanak u setu, imam 40 15 no opet servis ne radi a protivnik napada i nakon više deuce prednosti osvaja drugi set.
    U super tajčiju nisam imao šanse i to je Luka odigrao puno bolje, na 9 5 za njega udario sam iz očaja bekend winner i na 9 6 forhand na lajnu no brzo me prizemljio protivnikov as.
    Još jednom čestitke Luki na preokretu i zasluženoj pobjedi.
    Meč je svojevrsna preslika meča od prošle godine odigranog na Oranicama, samo s promijenjenim ulogama.



    Hvala na komentaru, i još više hvala što nisam morao utjerivat Smile

    Dragi čitatelji, ostavite barm lajk, podržite naše komentatore susreta!

    Ovo si moram zapisat, čini mi se kao dobra taktika:
    Luka kaže da je od tog trenutka rekao sam sebi da više neće promašivati i toga se vrlo detaljno pridržavao do kraja meča.

    :beers:

    vuckovic, Spele and Luka Dobrović like this post

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 23.09.20 23:59

    Šta stvarno moram opet?

    Komentari susreta - Page 6 0vNV7I

    Moja prva asocijacija: payback time!
    A sad da čujemo protagoniste...
    fak
    fak


    Posts : 118
    Join date : 2014-10-09

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  fak 24.09.20 11:19

    Danko wrote:Šta stvarno moram opet?

    Komentari susreta - Page 6 0vNV7I

    Moja prva asocijacija: payback time!
    A sad da čujemo protagoniste...
    Nije bas nesto upecatljiv mec bio, vjerujem da bi se i Goran slozio. Vise cemo ga pamtiti i zavrzlami prije meca i onome sto se desilo na zadnja dva udarca (vise o tome kasnije).

    Mec smo originalno trebali igrati na Princu. Otprilike sat vremena prije meca zovu nas i kazu da tamo pada kisa i ne moze se igrati. Nista...trazi drugi teren. Pise na GDSI stranici da ima slobodno na Spanskom od 21-23h. Zovem Spansko i kazu da imaju jos nesto bolje, od 20-22h. S obzirom da on zivi u Odri a ja u Dugom Selu, Spansko nije bas idealna lokacija ali sta je, tu je. Uzimamo!

    U mec obojica ulazimo dosta dobro. Ja imam 3:2, zatim Goran odigrava dva fenomenalna gema i odlazi na 4:3. U tom trenu moment prelazi na moju strani i ja uzimam prvi set. Goran nazalost do kraja meca na pronalazi formu s pocetka prvog seta tako da drugi set dosta brzo zavrsava 6:1.

    Poslije meca i jos jednog friendly seta Goran odluci probati moj reket. Nakon cca 20 izmjena pukne zica na reketu s kojim ja igram, a nakon toga i na reketu s kojim on igra. U dva udaraca dva pucanja zice! Necu to nikad zaboravit.

    kmackic, vuckovic and Spele like this post

    Luka Dobrović
    Luka Dobrović


    Posts : 2
    Join date : 2020-06-27

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Luka Dobrović 24.09.20 18:26

    vuckovic wrote:Luka Dobrović. 3 6 10
    Vladimir Vučković 6 4 7

    Osjećam potrebu napisati par riječi o uzročniku noćašnjeg slabijeg sna i čestog vrćenja po krevetu.
    Drama u 2 čina koja je počela na Starom Trnju.
    Prvi set rezultatski egal do 22,nakon toga se odvajam i relativno lagano osvajam prvi set.
    Taj prvi set igramo u tempu, protivnik igra puno čistih udaraca i to mi paše.
    U tim trenucima posebno sam zadovoljan sa servom, a krećem u servis 30 cm prije linije da ne radim foot fault (Lautar nadam se da ovo čitaš).
    Nakon završetka prvog seta počinje oluja i bježimo u kafić, kiša pada dobrih 45 min a protivnik vadi obveznu opremu svakog Gdsijevca (radar aplikaciju) i govori kako će ubrzo prestati što se i dogodilo.
    Odlazimo na originalno Trnje, teren malo mokar ali se može igrati.
    U nastavku protivnik počinje servirati puno agresivnije, ja se isprva teško privikavam na novi teren što je rezultiralo gubitkom prvog gema bez dobivenog poena.
    U nastavku seta ipak počinjem s dobrom igrom i imam 42 i 40 15 na svoj servis.
    Servis mi od tog trenutka počinje otkazivati poslušnost, a protivnik sve više pritišće drugu servu i počinje igrati bez greške.
    Igra više slajseva, a mnogi od njih padaju oko osnove linije i postaju više ofenzivni nego defanzivni udarci.
    Luka kaže da je od tog trenutka rekao sam sebi da više neće promašivati i toga se vrlo detaljno pridržavao do kraja meča.
    Na 45 za Luku serviram za ostanak u setu, imam 40 15 no opet servis ne radi a protivnik napada i nakon više deuce prednosti osvaja drugi set.
    U super tajčiju nisam imao šanse i to je Luka odigrao puno bolje, na 9 5 za njega udario sam iz očaja bekend winner i na 9 6 forhand na lajnu no brzo me prizemljio protivnikov as.
    Još jednom čestitke Luki na preokretu i zasluženoj pobjedi.
    Meč je svojevrsna preslika meča od prošle godine odigranog na Oranicama, samo s promijenjenim ulogama.



    Pozdrav svima,

    Evo da se i ja ukratko oglasim na jučerašnji susret.

    Prije svega pohvalio bi Vladu jer je podebljo igru za sigurno 15-20% od zadnjeg puta kada smo igrali ligaški meč (prošle zime). Stvarno sam se ugodno iznenadio. Puno bolji servis i generalno jače udara sve udarce nego prije godinu dana.
    Jučer dok smo igrali na starom Trnju u svakom slučaju bi rekao da je kvaliteta tenisa bila dosta veća nego kad smo se preselili na Trnje. Oboje smo igrali ofenzivno i ulazili na svaku lopticu. Vlado je fulo jednu lotpicu u u mrežu, a dvije u out u cijelom setu. Dakle jebeno nevjerojatno...
    Na Trnju su bili skroz drugačiji uvijeti, rasvjeta je bila za kurac na jednoj strani terena (igrali smo na terenu 3). Vladek igra sa naočalama koje su mu se maglile cijelo vrijeme, lotpice potpuno smeđe i mokre i bilo je jako vlažno. Čak smo prvih 10tak minuta prevlačili terene jer je bilo jako sklisko.

    Sve u svemu čudan je taj drugi set bio. Svega pomalo. Dobro sam krenuo, pa sam počeo izmišljat toplu vodu, Vladek se opet podigo i jebiga, došli smo do tie breka i reko sam si da neću fulavat više. Odigrao sam u cijelom tie breaku 3 spina, dakle ukupno jedan više nego Habuš 😘 i posrala me ta serva na 9:7 i to je više manje to.

    Sve u svemu zamiljivo popodne/večer.

    Pozz svima

    Danko, Nenad, vuckovic, Dominko and Spele like this post

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 24.09.20 20:32

    Luka Dobrović wrote: Vlado je fulo jednu lotpicu u u mrežu, a dvije u out u cijelom setu...
    Znači Vlado u lošoj formi, iskoristite to!

    fak, vuckovic, Spele and Luka Dobrović like this post

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 24.09.20 23:46

    Komentari susreta - Page 6 0KluGD

    A ova poslastica?
    Dominko
    Dominko


    Posts : 9
    Join date : 2019-04-28

    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Dominko 25.09.20 0:33

    Svježi dojmovi.
    Cerinskog ne treba dodatno hvaliti, sve se zna, to je institucija i treba joj pristupiti ozbiljno.
    Ovo je naš drugi ovomjesečni pokušaj odigravanja meča, prvi smo odigrali još 4.9. i ostali smo na 4:6, 6:4, 2:3 (gem prednosti za Cerinskog u trećem).
    Ponestalo je vremena: termin je bio završio, i odlučili smo odigrati meč isponova.
    *
    A večeras... Bila je to šahovska, ali i rovovska bitka.
    Opet smo igrali skoro 2 i po sata.
    I opet smo bili na 1:1 nakon prva dva seta.
    Povijest se ponavlja. Pojedini gemovi su trajali danima.
    Bilo je i nekoliko slajseva, da se ne lažemo, možda 2000 ili tako nekako, s oba krila, ali i dropova i lobova, dakle sve ono što mladi danas vole.
    *
    Volio bih pisati o "munjevitim izmjenama", ali usredotočimo se na meni nezgodne ubojite flat udarce s oba krila (Cerinski), i nekoliko vrlo sramežljivih smeševa s obe strane na ključnim poenima. U zagrijavanju nismo promašivali smeševe.
    Note to self, ni Cerinski nije od kamena.
    *
    Svakako, tijesan i težak meč, moglo je to lako kliznuti i na Ivanovu stranu.
    Vodio sam 3:1 u trećem setu, ali je uskoro bilo 3:3. I onda 5:3, pa 5:4, i na kraju, zadnjim snagama, 6:4.
    Ma dobro, zadnjim snagama... Tko zna nas dvojicu zna da mi možemo igrati do sutra.
    A zajedno imamo samo 99 godina. Nek i to uđe u zapisnik. Smile

    Danko, kmackic, Franimal, Nenad, MB72, fak, vuckovic and like this post


    Sponsored content


    Komentari susreta - Page 6 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Sponsored content


      Current date/time is 06.05.24 14:46