Tenis liga Glavno da se igra

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenis liga Glavno da se igra


+34
Dominko
Luka Dobrović
kmackic
mKnez
Spele
Samprasac
Danko
tennis-and-tennis
Ivan25
KrŠ
hrvi222
mmlinari
dalibor_
fak
vedranm_19
hogarstrasni
markosk
TVex
bertys30
vuckovic
klazar
TomislavBrkljacic
gkovacic19
zgfazer600
Schira
ivan984
tomek
bbenko
Mateo Troskot
Soldinho
Nenad
Danijel
zrno
Franimal
38 posters

    Komentari susreta

    KrŠ
    KrŠ


    Posts : 57
    Join date : 2014-02-17

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  KrŠ 27.12.18 13:38

    Prijateljska
    24.12.2018. - kod Kutije Šibica
    Danko Greiner 7 4 7
    Fran Mirtl 5 6 4

    Tek sada vidim ovaj neviđeni rezultat.
    Može komentar kako je došlo do 7-4 u trećem setu dok čekamo meč Kovačić-Jakšić Laughing
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 27.12.18 15:07

    Bili smo preumorni, a i vrijeme je isteklo za tajči do 10, pa smo igrali tajči do 7

    Meč pun uspona i padova,
    a Mirtl bezobziran prema gospodi u godinama igra samo dropove.

    Trešnjevka inače dosta pjeskovita i neravna,
    planiram staviti opciju da možemo napisati "review" tenis centra,
    tako da "našiljite" svoje tastature Smile
    KrŠ
    KrŠ


    Posts : 57
    Join date : 2014-02-17

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  KrŠ 27.12.18 15:47

    Danko wrote:Bili smo preumorni, a i vrijeme je isteklo za tajči do 10, pa smo igrali tajči do 7

    Meč pun uspona i padova,
    a Mirtl bezobziran prema gospodi u godinama igra samo dropove.

    Trešnjevka inače dosta pjeskovita i neravna,
    planiram staviti opciju da možemo napisati "review" tenis centra,
    tako da "našiljite" svoje tastature Smile

    Da,tereni su općenito loši, osim na Šalati.
    Zato ponavljam ako Jakšić ne osvoji ove zime prvu ligu,neće nikad.
    Čovjek stvarno ima opasan slice na ovim vlažnim,grbavim terenima na kojima loptica uopće ne odskače.
    Kada dođe proljeće i zasja sunce s kojim će doći normalan odskok, bajci će biti kraj.
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 28.12.18 10:38

    Prijateljska
    27.12.2018. - Mala Šalata
    Nenad Jakšić 6 6
    Krešimir Škarić 0 1
    ------------------------------------

    KrŠ, imao si pravo,
    čovjek je u životnoj formi, izgleda da ni na prijateljskima ne popušta.

    Može komentar?
    KrŠ
    KrŠ


    Posts : 57
    Join date : 2014-02-17

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  KrŠ 28.12.18 11:13

    Danko wrote:Prijateljska
    27.12.2018. - Mala Šalata
    Nenad Jakšić 6 6
    Krešimir Škarić 0 1
    ------------------------------------

    KrŠ, imao si pravo,
    čovjek je u životnoj formi, izgleda da ni na prijateljskima ne popušta.

    Može komentar?

    Totalno sam podbacio do te mjere da je Neno izgubio 2 sata života.
    Igrao sam previše agresivno i jako sa nikakvim učinkom.
    Forsirao sam,a lopte uopće nisu bile jake jer sam ih loše pogađao.
    Ne samo da nisu bile dovoljno jake da budu winner,nego su idealno padale na reket protivnika,koji ih je samo preusmjeravao bez da troši snagu.
    Možda će se neki opet smijati,ali protiv Nene je bolje igrati sa 60% snage, sigurno-duboko,nego sa 85% snage da njemu idealno pada na reket i odbija se nazad polumrtva lopta bez spina koja 3 puta odskoči prije nego prođe osnovnu liniju.
    Neno je igrao standardno odlično,dakle totalno suprotno od mene.
    Njegov forhend je bježao od mog reket,bio mrtav,padao nisko,kratko.
    Njegov slice je padao duboko,nisko,jako teško za napast,čak i vratit.
    Savršen feeling na voleju i kratkim loptama,bez ijedne greške.
    Na kraju smo malo igrali iz ruke do 10 i tu sam počeo igrat puno sigurnije,slabije i sa dubinom te je izgledalo puno bolje rezultatski,no nebitno jer je Neno igrao na 20% voljnog momenta.

    Bez obzira na vrhunsku formu u kojoj je Neno,mislim da će imati težak meč s Kovačićem.
    Nenina snaga su sliceovi,kontra mrtve lopte,voleji,kratke i savršen touch,a sve to ne može doći do izražaja ako te čovjek drži iza sa sigurnim dubokim loptama kakve Kovačić igra.
    Možda će ovo opet biti dodatan motiv za Nenu,živi bili pa vidjeli.
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 28.12.18 13:49

    Fino, fino, budemo vidli...

    Nego,
    gledam TV raspred i ne vidim prijenos toliko isčekivanog susreta, a svega par dana ostalo do kraja...
    Jel ima neko link za stream?
    Ili bar datum, vrijeme, lokacija...?

    hogarstrasni
    hogarstrasni


    Posts : 9
    Join date : 2016-07-05

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  hogarstrasni 28.12.18 14:08

    Svakako staviti review terena jer sam primjetio ove godine da su tereni prosječno puno lošiji i ono što je još gore hladniji. A o TK Trešnjevka, samo ću reći da sam mu otkazao stalni termin radi katastrofalnog terena. Iako sam ga upozoravao da je loš, kao da sam govorio u zid, još mi je rekao da smo mi igrači dužni poravnavati teren grabljama nakon igre???? Ne povući, već grabljama poravnavati. No comment.

    Danko, što prije neki review pa da ljudi kažu što misle. Pa onda vlasnici terena kako god žele. Ako hoće da im dolazimo neka i oni čitaju forum.
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 30.12.18 1:09

    1. Liga
    29.12.2018. - Šalata
    Nenad Jakšić 6 6 6
    Goran Kovačić 7 2 4
    -------------------------------------------------

    Može komentar?
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 30.12.18 20:05

    1. Liga
    30.12.2018. - Concordia
    Goran Kovačić 6 6 6
    Ivan Leskovar 7 4 4
    --------------------------------------

    Može komentar?

    (uh Kovačiću, nakupilo ti se gradiva...
    a i Neno i Lesi bi mogli napisati koju...)
    KrŠ
    KrŠ


    Posts : 57
    Join date : 2014-02-17

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  KrŠ 31.12.18 12:50

    Danko wrote:1. Liga
    29.12.2018. - Šalata
    Nenad Jakšić 6 6 6
    Goran Kovačić 7 2 4
    -------------------------------------------------

    Može komentar?

    Igrao prijateljsku na Šalati u 17:00h pa sam taman došao na 7-6 2-5 za Kovačića.
    Povremeno bi bacio pogled na njihov teren i vidio sam jedno 10-15 poena,što nije puno,ali je reprezentativni uzorak Smile
    Kovačić je diktirao tempo i spinovima vozao Nenu lijevo desno poput brisača od automobila.
    Neno je vračao lopte i nakon 5-10 izmjena bi Kovačić napao mrežu,a Neno bi se udarcima kakvih nema u knjigama i ne uče se u školi tenisa,uspio lobati i pogađati crte,ne samo po dužini nego i po širini.
    Kovačić je dosta griješio na tim ključnim loptama(voleju,smashu,drop shotu),ali onaj tko nikad nije igrao s Jakšićem ne zna kako su te lopte neugodne. Nemaju niti spin,niti slice,niti su ravne,to su jednostavno lopte ala Neno. Naizgled vrlo ružne,a efikasne.
    U kasnoj fazi trećeg seta sam primjetio da je Neno počeo kontrirati s forhendom,čak i napadati zadnjih par gemova.

    Šteta što je lokacija i satnica bila tajna za publiku.
    Išlo je Neni na ruku,jer on uvijek gubi kada ga publika gleda(turniri itd).
    Lukavi Neno čestitam.

    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 06.01.19 22:38

    1. Liga
    6.1.2019. - Ponikve
    Goran Kovačić 6 7 10
    Ivan Glad 7 5 6
    -----------------------------------------

    Pišite sami, nemoj da moram pitati!
    gkovacic19
    gkovacic19


    Posts : 96
    Join date : 2013-06-20

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  gkovacic19 07.01.19 8:56

    Danko wrote:1. Liga
    6.1.2019. - Ponikve
    Goran Kovačić 6 7 10
    Ivan Glad 7 5 6
    -----------------------------------------

    Pišite sami, nemoj da moram pitati!

    mogo bi ti malo i druge mečeve žicat komentare (Biškup je igrao 7-6 3. set pa eto prvog kandidata)

    ovaj meč je bio, blago rečeno, prevrtljiv
    krenulo je super za mene, igro odlično, poveo 3-0 pa 5-2 i 30-40 na Ivanovu servu di sam imao 3 smeša zaredom pa čisti volej i naravno ne završavam poen - Ivan dolazi na 3-5, pa (naravno) radi break za 4-5 pa 5-5,
    nakon toga, tie break sam isto poveo mislim 4-2, ali ni to ne koristim i Ivan uzima set, dok se ja čudim kako je moguće izgubiti set na taj način
    drugi set - tipična priča za takve situacije, Ivan nastavlja sigurno, a ja pucam po šavovima i uskoro gubim 2-5, taj gem dobivam, ali sljedeći Ivan ima 40-30 pa još jednu prednost, nekako to spašavam i radim break za 4-5
    na servisu za povratak naravno opet muke, i Ivan ima 15-40 i to spašavam (druga je bila slajs od vrha mreže jedva preko Smile ) i evo me na 5-5, nakon spašene 4 meč lopte, ne mogu ne dobiti taj set i eto nas u tajčiju nakon 2 sata i 10 min
    tu je razultat više manje bio cijelo vrijeme na mojoj strani i nakon poprilične drame dobivam 10-6 i ostvarujem jedan od većih preokreta u "karijeri"
    sve u svemu, jako iscpljujuć meč, Ivan igra fkt dobar tenis, trči fantastično i ne griješi

    jedina mrlja ne meču je bila na kraju kad mi je Ivan rekao da se cijeli dan ne osjeća baš najbolje i da ga je kroz meč groznica hvatala (što se nije vidjelo ni najmanje i fkt mu svaka čast na borbi)
    ono kaj me jedino brine je kolko i kako će trčat kad je na 100% pa jedva čekam naš sljedeći meč, isto kao i njegove preostale mečeve ovaj mjesec
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 20.02.19 21:04

    Komentari susreta - Page 4 KV26gd

    Može komentar?
    Danijel
    Danijel


    Posts : 561
    Join date : 2009-07-17
    Age : 46
    Location : Zagreb

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danijel 01.03.19 22:26

    Danko wrote:Komentari susreta - Page 4 KV26gd

    Može komentar?

    Danko, moraš smislit neki mention da ljude cimne, ne bih nikad vidio ovaj poziv da nisam slučajno naletio Smile

    Dakle, bilo je vrlo uzbudljivo u Americi. Unaprijed sam znao da ćemo vjerojatno igrati, ali preko bare sam nosio sa tenisice, i to stare da ih mogu ostaviti tamo (težina prtljage i tako to:)

    U San Franciscu nismo stigli odigrati, nego smo odigrali na road tripu prema Mrtvoj dolini, u nekom pustom gradu! Ali, Amerika je super po tome što imaju te public terene, gdje samo dođeš kad hoćeš i ako je slobodno igraš koliko te volja.

    Igrali smo na betonu jasno, zelena podloga: a uvjeti su bili ekstremi: Prvi dio meča odigran je u sumrak i uz jak vjetar, a već je ionako bilo dosta hladno. To je bilo ludo. Ali, iako sam igrao s nekim valjda plastičnim reketom i pod dosadnim kašljom, uspio sam se bolje snaći i prilagoditi uvjetima i tu sam uvjerljivo vodio. Prestali smo kad se više nije vidjelo, a dovršili smo meč dan i pol poslije, ovog puta u rano jutro, na otprilike 5 stupnjeva vani. I opet uz vjetar.

    Ovaj put Božo je bolje ušao u udarce i bio je stalno u vodstvu. I nekako ga je mazio vjetar Smile Dok je meni valjda tek jednom uspjelo da nešto s namjerom plasiram uz pomoć vjetra. Božo je taj drugi set igrao puno agresivnije od mene i to mu se isplatilo, čisto američki Smile. Mislim da je čak imao vodstvo 4:1 i kod 6:5 za njega imao je i 0:40 na moj servis, ali nekako sam se izvukao i ušao u tie break. No, tamo nisam imao puno šanse i Božo zasluženo osvaja set, a za dalje nismo imali vremena jer smo morali krenuti nazad prema San Franciscu.

    Dogovorit ćemo novi meč gdje god se prvo dogodi Smile

    Inače, Benko veli da mu jako veli GDSI! Upravo ovih dana krenuo je u neku tamošnju ligu, ali veli da nema nigdje takvih likova i junaka kao što je GDSI!
    fak
    fak


    Posts : 118
    Join date : 2014-10-09

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  fak 13.03.19 14:43

    Komentari susreta - Page 4 QPhu2ya

    6:0 drugi set? Sto se tu desilo?
    avatar
    bbenko


    Posts : 9
    Join date : 2016-04-08

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  bbenko 22.03.19 21:39

    Danijel wrote:
    Danko wrote:Komentari susreta - Page 4 KV26gd

    Može komentar?

    Danko, moraš smislit neki mention da ljude cimne, ne bih nikad vidio ovaj poziv da nisam slučajno naletio Smile

    Dakle, bilo je vrlo uzbudljivo u Americi. Unaprijed sam znao da ćemo vjerojatno igrati, ali preko bare sam nosio sa tenisice, i to stare da ih mogu ostaviti tamo (težina prtljage i tako to:)

    U San Franciscu nismo stigli odigrati, nego smo odigrali na road tripu prema Mrtvoj dolini, u nekom pustom gradu! Ali, Amerika je super po tome što imaju te public terene, gdje samo dođeš kad hoćeš i ako je slobodno igraš koliko te volja.

    Igrali smo na betonu jasno, zelena podloga: a uvjeti su bili ekstremi: Prvi dio meča odigran je u sumrak i uz jak vjetar, a već je ionako bilo dosta hladno. To je bilo ludo. Ali, iako sam igrao s nekim valjda plastičnim reketom i pod dosadnim kašljom, uspio sam se bolje snaći i prilagoditi uvjetima i tu sam uvjerljivo vodio. Prestali smo kad se više nije vidjelo, a dovršili smo meč dan i pol poslije, ovog puta u rano jutro, na otprilike 5 stupnjeva vani. I opet uz vjetar.

    Ovaj put Božo je bolje ušao u udarce i bio je stalno u vodstvu. I nekako ga je mazio vjetar Smile Dok je meni valjda tek jednom uspjelo da nešto s namjerom plasiram uz pomoć vjetra. Božo je taj drugi set igrao puno agresivnije od mene i to mu se isplatilo, čisto američki Smile. Mislim da je čak imao vodstvo 4:1 i kod 6:5 za njega imao je i 0:40 na moj servis, ali nekako sam se izvukao i ušao u tie break. No, tamo nisam imao puno šanse i Božo zasluženo osvaja set, a za dalje nismo imali vremena jer smo morali krenuti nazad prema San Franciscu.

    Dogovorit ćemo novi meč gdje god se prvo dogodi Smile

    Inače, Benko veli da mu jako veli GDSI! Upravo ovih dana krenuo je u neku tamošnju ligu, ali veli da nema nigdje takvih likova i junaka kao što je GDSI!

    Da, bilo je super igrati GDSI meč u Kaliforniji. Dao sam Danijelu reket od $15 iz Walmarta - jedino tak sam imao nekakve šanse osvojiti set. Smile
    Učlanio sam se ovdje u neki USTA Northern California Flex League. Nisam igrao puno prošle godine pa sam si odabrao 3.5 NTRP level.
    Za sad imam 3/3 lake pobjede. Ili sam se ja potcjenio ili se ovdje ljudi precjenjuju. Smile
    http://ustanortherncalifornia.topdoglive.com/pages/player_profile.asp?id=150682


    Sve u svemu, falite mi, ako netko dolazi u Bay Area, nek mi se javi. Vjerojatno dolazim u Zagreb u lipnju, pa možemo igrati neke friendlije.
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 22.03.19 22:47

    bbenko wrote:
    Učlanio sam se ovdje u neki USTA Northern California Flex League. Nisam igrao puno prošle godine pa sam si odabrao 3.5 NTRP level.
    Za sad imam 3/3 lake pobjede. Ili sam se ja potcjenio ili se ovdje ljudi precjenjuju. Smile
    http://ustanortherncalifornia.topdoglive.com/pages/player_profile.asp?id=150682

    Ma koji NTRP, reci im za elo, educiraj ih malo.
    Kak funkcionira liga, jel ima više rangova ili je to to, 13 igrača?
    Danijel
    Danijel


    Posts : 561
    Join date : 2009-07-17
    Age : 46
    Location : Zagreb

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danijel 27.03.19 23:40

    bbenko wrote:

    Da, bilo je super igrati GDSI meč u Kaliforniji. Dao sam Danijelu reket od $15 iz Walmarta - jedino tak sam imao nekakve šanse osvojiti set. Smile
    Učlanio sam se ovdje u neki USTA Northern California Flex League. Nisam igrao puno prošle godine pa sam si odabrao 3.5 NTRP level.
    Za sad imam 3/3 lake pobjede. Ili sam se ja potcjenio ili se ovdje ljudi precjenjuju. Smile
    http://ustanortherncalifornia.topdoglive.com/pages/player_profile.asp?id=150682


    Sve u svemu, falite mi, ako netko dolazi u Bay Area, nek mi se javi. Vjerojatno dolazim u Zagreb u lipnju, pa možemo igrati neke friendlije.

    reket ne moraš ni nosit iz kalifornije, dat ću ti ja neki reket iz konzuma pa možemo revanš Smile)

    drago mi je da je treniranje uspjelo, ali moraš u neku jaču kategoriju otić da napreduješ! jel još puše tamo Smile
    fak
    fak


    Posts : 118
    Join date : 2014-10-09

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  fak 03.04.19 9:54

    Imao sam jucer napokon mec vrijedan komentara na forumu. Ujedno jedan od cudnijih meceva u "karijeri". Nije na listi zato jer nismo uspjeli zavrsiti. Igrao sam protiv Tome Jurcica na Travnjaku i u trenutku prekida je bilo 6:4 6:5 za mene.

    Od samog pocetka cinilo se kao da nece biti moj dan. Na otprilike 1:1 u prvom setu uspio sam se bas krvnicki lupiti sa reketom u koljeno. I dalje nemam pojma kako mi je uspjelo. Prvih 30ak sekundi nisam uopce mogao stati na tu nogu. Kasnije je bilo bolje, posebno kad sam shvatio sto ne smijem raditi. Bilo kakav dublji cucanj (npr. na returnu) je bio smrt.

    Prvi set je bio dosta podjednak. Par poklona s Tomine strane su ga odlicila u moju korist.

    Druge set krene i ja se osjecam poprilicno samopouzdano. Ne forsiram poene i cekam kracu loptu. Medjutim, negdje na 2:1 za mene udarim malo jaci forehand i pukne zica! Nema veze (mislim si ja), imam jos jedan reket u torbi. Krenem s tim drugim i nakon 15ak udaraca opet pukne zica! U istom gameu! U roku od 2 minute uspio sam ostati bez oba reketa.
    Na moju srecu Franko Matesic je bio na terenu do, trenirao nekog klinca. On mi je posudio svoj reket. Totalno drukciji od moga, ali nisam bio u prilici za biranje...

    Paralelno s ovim, Tomo je poceo bolje igrati. Lopte su mu bile dublje i sa svrhom. Prestao je igrati pasivno, poceo me setati po terenu. S tom igrom dosao je do 4:3 u drugom setu. Ubrzo nakon toga stvari se opet pocnu mjenjati; ja sam se kolko-tolko "upoznao" s Frankovim reketom i dolazim na 5:4 i kasnije 6:5. Na 6:5 nam je isteklo 2 sata i zavrsavamo mec.

    Rekao sam Tomi da bih ja radije da odigramo novi mec, da ovo bizarno iskustvo ode u zaborav, al on bi radije nastavio. Novi mec mozemo odigrati tek za par tjedana tako da se stigne predomisliti Very Happy

    Jucer sam ujedno dozivio i najteze tusiranje + voznju doma nakon meca. Nakon sto se ohladilo, koljeno je fakat pocelo boliti. U autu sam pjevao hvalospjeve tempomatu, sto mi dopusta da vozim drzim gas. Danas je vec bolje, trebala bi masnica splasnut kroz par dana.
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 24.04.19 21:26

    3A. Liga
    24.4.2019. - Prince
    Vedran Mucić 6 7
    Vedran Fak 2 5

    Moze komentar?
    I zakaj je 24. u mjesecu, a Fak ima samo 1 odigran?
    fak
    fak


    Posts : 118
    Join date : 2014-10-09

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  fak 25.04.19 8:40

    Danko wrote:3A. Liga
    24.4.2019. - Prince
    Vedran Mucić 6 7
    Vedran Fak 2 5

    Moze komentar?
    Necu ulaziti u detalje zato jer nisam bio u stanju pratiti igru kao normalan covjek. Ovo mi je bio prvi mec nakon pauze i jednostavno nisam bio u elementu. Konstantno sam bio fokusiran na samog sebe i sto ja radim krivo, umjesto da se opustim i fokusiram na protivnika. Tjesim se da je moglo biti i gore. Mucić je imao 5:1 u drugom setu, ali sam se uspio vratiti na 5:5 (i onda svejedno izgubiti).

    Mucić je odigrao dobro i u vecini meca jako malo poklanjao. U trenucima kad sam se ja produbio nije mi davao previse sansi. Definitivno zasluzena pobjeda.

    Danko wrote:I zakaj je 24. u mjesecu, a Fak ima samo 1 odigran?
    Bio sam na sluzbenom putu od 6. do 19. u mjesecu. Prije puta jedino je Jurčić mogao igrati, a to na kraju nismo uspjeli zavrsit. Danas igramo opet.
    vedranm_19
    vedranm_19


    Posts : 2
    Join date : 2019-02-28

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  vedranm_19 27.04.19 12:45

    fak wrote:
    Danko wrote:3A. Liga
    24.4.2019. - Prince
    Vedran Mucić 6 7
    Vedran Fak 2 5

    Moze komentar?
    Necu ulaziti u detalje zato jer nisam bio u stanju pratiti igru kao normalan covjek. Ovo mi je bio prvi mec nakon pauze i jednostavno nisam bio u elementu. Konstantno sam bio fokusiran na samog sebe i sto ja radim krivo, umjesto da se opustim i fokusiram na protivnika. Tjesim se da je moglo biti i gore. Mucić je imao 5:1 u drugom setu, ali sam se uspio vratiti na 5:5 (i onda svejedno izgubiti).

    Mucić je odigrao dobro i u vecini meca jako malo poklanjao. U trenucima kad sam se ja produbio nije mi davao previse sansi. Definitivno zasluzena pobjeda.

    Danko wrote:I zakaj je 24. u mjesecu, a Fak ima samo 1 odigran?
    Bio sam na sluzbenom putu od 6. do 19. u mjesecu. Prije puta jedino je Jurčić mogao igrati, a to na kraju nismo uspjeli zavrsit. Danas igramo opet.

    Načuo sam da je bio tražen komentar na forumu pa eto da se javim nakon 5 godina valjda.
    Ukratko, Vedran ( ne ja) je dosta griješio, primjetio sam da forsira agresivnu igru a kako nisam baš pri nekom udarcu odlučio sam dati njemu da igra pa ako ispogađa svaka čast i eto, rizik se isplatio.
    Trebao je kako je napisao biti dosta lakši kraj ali ja kao ja (nije mi nadimak Mrnjo) bezveze kompliciram i vraćam čovjeka u meč.
    Više sretno nego spretno moja pobjeda na kraju.


    Pozdrav!
    Danko
    Danko
    Admin


    Posts : 2840
    Join date : 2009-07-14

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Danko 05.06.19 12:16

    Komentari susreta - Page 4 GkiFcX

    Da čujem ramišljanja...
    bertys30
    bertys30


    Posts : 40
    Join date : 2017-08-18

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  bertys30 15.07.19 22:14

    https://i.servimg.com/u/f52/19/98/12/54/screen11.png

    Komentari susreta - Page 4 Screen11


    Ja bi svakako komentar ovog susreta ... bit ce to neizvjestan mec
    fak
    fak


    Posts : 118
    Join date : 2014-10-09

    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  fak 23.11.19 21:43

    Komentari susreta - Page 4 OVLA2dD

    Brkljacic i ja smo danas odigrali mec koji se fakat ne desava cesto. Tip meca gdje se na kraju i jedan i drugi smjeskate kao kreteni i gdje ljudi koji dolaze na teren ne mogu pogoditi tko je pobijedio.

    Igrali smo puna 3 sata u bas jakom ritmu. Osim jednog ili dva slabija servis gema u drugom setu, covjek je odservirao maestralno. I jedan i drugi smo napadali vise-manje svaku slabiju loptu i konzistentno igrali na osvajanje poena. Gresaka je bilo, ali ne dovoljno da bi se tako gemovi dobivali. Usprkos poprilicno agresivnom tenisu s obje strane, bilo je i duljih izmjena.

    Ovo mi je najdrazi mec u GDSIu ove godine, a mozda cak i dulje.

    Stari, svaka cast jos jednom. Bio sam danas sretniji u porazu nego u vecini pobjeda!

    Sponsored content


    Komentari susreta - Page 4 Empty Re: Komentari susreta

    Post  Sponsored content


      Current date/time is 26.04.24 19:29